پاکسازی گرفتار کردن گارد به عنوان سخنگوی خواستار لغو تابو در مسابقه

فایل عکس – رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی می رسد برای بازدید از یک کارخانه تولید کننده Valeo در Etaples در نزدیکی Le Touquet فرانسه 26 مه سال 2020 به عنوان بخشی از راه اندازی یک طرح برای نجات فرانسه از صنعت خودرو. لودویک مارین/استخر کرج

پاريس (العالم) – رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به نظر می رسد به گرفتار کردن گارد در روز دوشنبه با پیشنهاد دولت و سخنگوی یکی از برجسته ترین افراد سیاه و سفید در سیاست به آسانسور قدیمی دهه تابو در برابر جمع آوری آمار مسابقه.

فرانسه می پرسد هیچ سوال در مورد قومیت ، ملیت و یا مذهب در آن سرشماری بخشی از یک ایدئولوژی ملی قدمت آن به قرن 18 انقلاب فرانسه است که دولت باید برای جلوگیری از چنین تفاوت به درمان شهروندان به همان اندازه.

اما با مردم به خیابان ها در روزهای اخیر در همبستگی با ضد نژادپرستی تظاهرات در ایالات متحده سخنگوی Sibeth Ndiaye نوشت: در یک روزنامه که سیاست آن مشکل تر برای مقابله با نژادپرستی در فرانسه.

“از آنجا که ما نمی توانیم اندازه گیری و نگاهی به واقعیت آن را به عنوان ما در حال اجازه دادن به گمانه زنی های وحشی” او نوشت: در Le Monde. “چرا شروع بحث در مورد قومی آمار مسالمت آمیز و سازنده در راه است؟”

سنگال متولد Ndiaye یکی از پاکسازی برجسته ترین متحدان سیاسی در خدمت داشتن خود را به عنوان سخنگوی سال قبل از او رئیس جمهور شد. با این وجود یک مقام رسمی در دفتر رئيس جمهور به سرعت شات پایین اظهارات او.

“این یک بحث است که رئیس جمهور بخواهد باز در این مرحله” این مقام گفت.

فرانسه دارای جمعیت زیادی با ریشه در شمال و کشورهای جنوب صحرای آفریقا و بزرگترین اقلیت مسلمان در اروپا است. بسیاری از مسلمانان و شهروندان فرانسوی در زندگی فقیر حومه شهرهای بزرگ و شکایت از تبعیض است.

پاکسازی مشتاق به نگه داشتن نژادی مسائل را بررسی کنید و به تمرکز بر روی برنامه ای برای بازسازی اقتصاد فرانسه پس از coronavirus بحران است.

روز یکشنبه او وعده داده بود راسخ در برابر همه تبعیض اما حمایت پلیس فرانسه گفت: مبارزه با نژادپرستی نباید منجر به “نفرت” دوباره نوشتن از تاریخ فرانسه است.

گزارش توسط Michel رز; ویرایش توسط پیتر Graff

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de