برلین (ایسنا) – مادلین مک کین انگلیسی دختر که ناپدید شد در پرتغال در سال 2007 فقط در سن سه فرض شده است به مرده و یک زندانی آلمانی کودک بدرفتار است قتل مشکوک یک دادستان گفت: در روز پنج شنبه

McCann از بین رفته از اتاق خواب خود را در مارس 3 در طول یک تعطیلات خانوادگی در آلگاروه در حالی که پدر و مادر او بودند ناهار خوری با دوستان اطراف در رفت و آمد مکرر از Praia da Luz.

ناپدید شدن او را برانگیخت جستجو های بین المللی با از دست رفته پوستر از چهره دختر papered در سراسر جهان و مشهور درخواست برای اطلاعات است که می تواند کمک به پیگیری او را و او را ربایان به عدالت است.

“ما فرض می کنیم که دختر مرده است” براونشوایگ دادستان هانس کریستین Wolters گفت. “دادستان عمومی در براونشوایگ در حال بررسی یک مرد 43 ساله ملی آلمان به ظن قتل است.”

هیچ کس تا کنون یافت شده است.

اما آلمان گفته است که این دختر جوان در نظر گرفته شد مرده بودند معتبر ترین تا کنون در سرنوشت او. خانواده و هواداران همیشه برگزار شد به این امید که او ممکن است هنوز زنده باشد در جایی.

پلیس آلمان گفت: در حالی که توالی دقیق از وقایع هنوز موضوع تحقیق مشکوک ممکن است تا به حال یک جنسی انگیزه اما همچنین ممکن است که او ساخته شده بود خود به خود تصمیم به ربودن McCann در طول یک استراحت در آپارتمان که در آن او به خواب رفته بود.

آنها در حال درمان مورد به عنوان مظنون به قتل چند پلیس بریتانیا گفت: در مورد باقی می ماند یک فرد از دست رفته پرس و جو.

McCann پدر و مادر گفت: آنها می خواستند برای پیدا کردن صلح اما آلمان مشکوک بود و به طور بالقوه بسیار قابل توجه است.

“همه ما همیشه می خواستم برای پیدا کردن او کشف حقیقت و آن را به کسانی که مسئول به عدالت” پدر و مادر کیت و جری گفت: در بیانیه صادر شده قبل از آلمانی دادستان صحبت کرد.

“ما هرگز خواهد داد تا امید پیدا کردن مدلین زنده اما هر نتیجه ممکن است ما نیاز به دانستن که ما نیاز به پیدا کردن صلح.”

مواد مخدر و سرقت

دادستان Wolters گفت: این فرد یک مجرم جنسی با سوابق کیفری متعدد از جمله برای سوء استفاده جنسی از کودکان است.

مشکوک بود که علنا به نام زندگی در Algarve بین سال های 1995 و 2007 و مشغول به کار در صنعت غذا, سرقت, هتل ها و تعطیلات آپارتمان و همچنین تجارت مواد مخدر, پلیس گفت:. او در حال حاضر در بازداشت بیش از یک ماده متفاوت است.

تصاویر به صورت خودکار (10 عکس)

انگلیسی و آلمانی پلیس درخواست کرد برای کسب اطلاعات در مورد انسان که زندگی در Brunswick شمال آلمان قبل از حرکت در خارج از کشور – و منتشر شد عکس های وسایل نقلیه – فولکس واگن camper ون و یک جگوار – که او استفاده می شود در زمان.

پلیس گفت که آنها می خواست به صحبت می کنند به یک نتیجه-دور ناشناس دوم کسی که صحبت می کرد به گمان از یک پرتغالی, شماره تلفن, on May 3, 2007 در زمان McCann ناپدید شدن است.

نوشتن توسط پسر Faulconbridge و Michael Holden; گزارش های اضافی توسط کیت Holton و ویلیام جیمز در لندن; کترینا Demony در پریا دا لوز پرتغال; ویرایش توسط آنگوس MacSwan

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de