Malcolm X: پیچیدگی یک مرد در جنگل

Malcolm X: پیچیدگی یک مرد در جنگل

فوریه 25, 1965

مقاله زیر نوشته مارلین Nadle برای صدای مدت کوتاهی قبل از ترور مالکوم X. این است که بر اساس ساعت مصاحبه با مالکوم ایکس در هتل ترزا و حضور در تظاهرات در Audubon سالن و مرکز منهتن.

مقاله ارائه شده است دقیقا به عنوان آن را در ابتدا نوشته شده است. تلاش شده است تا آن را مطابق با وقایع پنج شنبه در Audubon سالن.

Malcolm X دارای سه چهره. یکی تبدیل شده است به سمت آفریقا و یکی به سمت هارلم و یکی به سوی واشنگتن است.

او ماسک ها بیشتر متعدد. آنها پژوهشگر با هر دو بازیگر و مخاطب است. او یک رهبر کاریزماتیک. سپس یک شکل کارتونی تکان دادن یک تفنگ. او یک نژادپرست است. سپس یک ملی رفته سفید. نمادی از امید و پدر الهی است. یک anti-semite و واعظ از اخوان. افراطی و به حرکت و جنبش است.

در هارلم مردم به تماشای عملکرد.

سیاه سیاستمداران علامت قطره ای از تبدیل رفتن را از طریق درب های شیشه ای از سازمان آفریقایی-آمریکایی وحدت او شکل گرفته پس از تقسیم با سیاه, مسلمانان در ماه مارس سال 1964. آنها صبر کنید برای دیدن اگر آن را به سیگنال های سیل اکنون که دروازه باز هستند به غیر مسلمانان و حالا که جدا سیاه دولت است و دیگر مقصد.

سیاستمداران به طور کامل خواهد شد دیپلم خود را با او. و نه آنها از جدا کردن خود را دارند. این تست نشده پتانسیل Malcolm X را نگه می دارد و افرادی مانند Adam Clayton پاول مراقب باشید دوستان.

هارلم مقطع

یک مقطع از هارلم می آید برای اندازه گیری و روش های خود را در شب یکشنبه در Audubon سالن. نشسته بر 500 چوبی صندلی تاشو هستند disinherited افرادی که تا به حال هرگز هر گونه امید و یا پاسخ ها و کسانی که اعم از ملی و یا غیر خشونت آمیز فعال که باید اجرا از هر دو. کودکان وجود دارد که به دنبال غرور و وجود دارد بسیاری از قدیمی تر کلیسا را برانگیخت که بر خلاف Chris Jackson, نمی تواند آواز خواندن “که من پیدا کردم جواب گرفتم به دعا.”

در کافه ها و کوره های کوچک و سرباز و شالیمار در خیابان هفتم نخل و فرانک در 125 خیابان — بحث در می رود.

“مالکوم یک نابغه است” گفت: یک مرد در نوار در شالیمار. “او در مورد مراقبت است Malcolm X و پول است.”

“مالکوم است, ایجاد, سفید, پرس,” گفت: دکتر فرانک.

“مالکوم یک نابغه است” گفت: یک وکیل در اتاق پشت در, سوار کار ماهر است. “او درخشان ترین سخنران من تا کنون شنیده ام.”

“مالکوم ایکس بازنده است” گفت: یکی دیگر از مرد در, سوار کار ماهر است. “او باید برای انجام یک کار خیلی بهتر از او انجام اگر او می خواهد به آن را در هارلم.”

پایین خیابان از سوار کار ماهر را در هتل خود را ترزا ستاد نشسته موضوع بحث است. خود ارضایی, قاب قوز بیش از یک تلفن در گنجه خود را-مانند داخلی اتاق کار مالکوم ساخته شده ترتیبات برای صحبت در هارلم بیمارستان. او خرابکاری از طریق جیب خود را تیره سه دکمه کت خود را از طریق جلیقه و پشتیبانی مورد به دنبال خود قلم. سپس حلق آویز کردن او فشار انگشتان دست خود را در برابر چشم خود را و استراحت.

تست

به یاد مصاحبه او عذرخواهی کرد و گفت: “من معمولا سعی کنید و چهار ساعت خواب در شب. تاریخ و زمان آخرین شب من انجام آن را ندارد.”

جوان های اجرایی مسئول انقلاب شکایت در مورد سرعت. در مورد روز است که بیش از حد اغلب زد از 9 صبح تا 5 صبح

سپس متقابل تست آغاز شد. با یک نیم لبخند مالکوم گفت: “بسیاری از مردم هشدار داده اند من در مورد Village Voice. آن قرار است به یک لیبرال کاغذ, اما آنها می گویند آن است که بسیار باریک.”

“برخی از مردم در کارکنان فکر می کنم شما یک مرد باهم,” من گفت:, و منتظر واکنش.

آن را منفجر کردن صندلی. در حال حاضر او گفت: “اگر من می خواستم به یک مرد باهم, من نمی تواند احمق به اندازه کافی به آن را امتحان کنید در این خیابان که در آن مردم به دنبال زندگی من که در آن من می توانم راه رفتن در اطراف پس از تاریک. اگر من می خواستم قدرت من می رفته اند در هر نقطه در جهان است. آنها به من پیشنهاد شغل در تمام کشورهای آفریقایی.

“Muhammed است, با خانه اش در شهر فینیکس خود را از $200 مناسب و حرمسرا خود را. او باور نمی کند در دولت و یا در هر چیزی برای مردم است. همین دلیل است که من کردم.”

آیا شما احساس می کنید یک تحریف تصویر شما ایجاد شد توسط رسانه ها ،

“این ایجاد شده توسط آنها و من. خبرنگاران آمد و با قبلی پاسخ به سوالات خود را. آنها به دنبال تحریک احساسات برای چیزی که فروش مقالات و من آن را داد به آنها. اگر آنها تا به حال خواسته کاوش پرسش های هوشمند آنها را بدست پاسخ متفاوت است.”

چرا تشویق اعوجاج?

“آن مفید است. تنها کسی که می تواند سازماندهی مرد در خیابان کسی است که غیر قابل قبول است به جامعه. آنها اعتماد ندارند نوع دیگر. آنها نمی دانند که کنترل خود را از دست دادند.

این مرد در خیابان یکی از مالکوم توصیف کرده است که زندگی در پایین اجتماعی پشته. کسی است که با توجه به همه امیدوارم که همه جاه طلبی تمام برنامه های. کسی که می گوید مانند بلوز آهنگ “من شده است به طوری که بلند تا پایین زحمت من است.”

او قصد استفاده از نفرت به سازماندهی مردم ؟

“من نمی خواهد به شما اجازه تماس با آن نفرت. بیایید می گویند من قصد دارم برای ایجاد یک آگاهی از آنچه انجام شده است به آنها. این آگاهی را تولید فراوانی از انرژی مثبت و منفی که می تواند سپس کانال سازنده.”

بد نماد

مانند اتحادیههای کارگری و سازمان مالکوم می خواهد به تشدید سرخوردگی مردم و نارضایتی تا خشم, غلبه بر بی تفاوتی و آنها خود را طرف عمل. این انجام خواهد شد در درجه اول با حمله به سفید پوستان’ درمان سیاهان.

یهودی به نظر می رسد اجتناب ناپذیر قربانی خود را برای حمله. برای یهودی مانند پلیس یک سفید قابل مشاهده است در زندگی ، هارلم آنها را می بیند هر دو نه تنها از نظر خود را اعمال و یا سوء رفتارهای اما به عنوان راه رفتن کاراکتر از همه سفیده. از آن آسان است به هم بزنید و یک مخاطب در مورد هر دو نفر. و آنها را هم بزنید چیزی است که مالکوم می خواهد به انجام است.

“بزرگترین اشتباه جنبش,” او گفت: “تلاش شده است برای سازماندهی یک خواب مردم در اطراف اهداف خاص. شما باید برای بیدار کردن مردم برای اولین بار پس شما عمل است.”

آنها را از خواب بیدار به بهره برداری?

“نه به خود و انسانیت خود ارزش و میراث خود را. بزرگترین تفاوت بین موازی ظلم و ستم از یهودی و سیاه پوست است که یهودیان هرگز از دست غرور خود را در بودن یک یهودی. او هرگز متوقف به یک مرد. او می دانست که او تا به حال ساخته شده است سهم قابل توجهی به دنیا و حس خود را از ارزش خود را دارد به او شجاعت به مبارزه با عقب. آن را فعال کنید او را به عمل و فکر می کنم به طور مستقل بر خلاف مردم ما و رهبران ما.”

بدون نیا

برای جبران غرور و میراث فرهنگی بود که سقط توسط برده داری تقریبا در همه موارد به خصوص در یکشنبه جلسات مالکوم فرض نقش معلم است.

انهدام خود را از دست میکروفون بدون هیچ مقدمه ای رسمی او می آید قبل از کلاس در Audubon سالن. وی چت و بچه ها با آنها برای مدتی و سپس با درس.

او آنها را نشان می دهد فیلم آفریقا او در سفر خود را در تابستان گذشته. او به آنها می گوید: “ما باید به بیش از شستشوی مغزی ما بود. مهم نیست که چقدر از یک Africanist ما آن است که برای ما سخت به فکر می کنم از آفریقا به عنوان چیزی جز یک محل نیا. نگاهی به این فیلم و خارج شدن از ذهن خود آنچه را که انسان در آن قرار داده.”

روایت از یک صندلی در ردیف اول او با اشاره به سواحل و بلند شهرستانها و می گوید: “آنها به ما گفته بود هیچ چیز وجود دارد اما جنگل بیش از وجود دارد. چرا تنها جنگل من دیدم درست بود اینجا در شهر نیویورک است.”

او آنها را می خواند یک مقاله در مورد جیمز کشاورز در U. s. اخبار و گزارش جهانی. او حملات این مجله با عنوان ضد سیاه مثل همه مطبوعات, اما او می گوید که دانش آموزان خود را به آن را بخوانید. “خواندن همه چیز,” او گفت:. “شما هرگز نمی دانید که در آن شما در حال رفتن به دریافت یک ایده است. ما باید به یاد بگیرند که چگونه به فکر می کنم. ما مجبور به استفاده از سر ما و همچنین به عنوان بدن ما در یک انقلاب است.”

ریتم تغییرات

او خواستار آنها را به تماشای انواع کتاب های مورد استفاده در مدارس. “اگر زمانی که ما در آینده,” او گفت: “ما تا به حال یک ایده بهتر از آفریقا و گذشته ما فکر می کنم برای خودمان.”

او در خاتمه این جلسه با اعلام این خبر که مراقبت از کلاسهای در حال رفتن به تدریس در OAAU ،

قبل از این سیاه مخاطبان مالکوم مختلف صدا. گسترده واژگان دقیق دستور زبان سطح رزونانس صوتی بروید. حتی ریتم تغییرات.

آن را عمدی? من از او پرسیدم. “مطمئن” او گفت:. “مخاطبان مختلف دارای ریتم های مختلف. شما باید قادر به آنها را به بازی اگر شما نمی خواهید برای قرار دادن مردم به خواب.”

“در حال حاضر کسی مثل Bayard Rustin. او یک مرد درخشان یک صدای تیز و تند درست مثل بالدوین. اما او سفید است. شما می دانید آکسفورد لهجه و تمام. او آمد تا در اینجا به هارلم به بحث من … فقیر Bayard … او زمان زیادی را صرف تلاش برای کشف کردن که چگونه به می گویند همه چیز و هنوز هم صدای سفید که در زمان او این کلمات را من شلاق او را.”

نژادپرستی ماسک

در طول بحث در طول سخنرانی ها در روزهای یکشنبه گذشته و در طول سخنرانی ها در روزهای یکشنبه آینده مالکوم ادامه خواهد داد به تلاش برای بیدار هارلم. او را با استفاده از یک منفی حمله به تولید مثبت هدف است. به یک گوش حملات را صدا مانند رجزخوانی یک نژادپرست است.

به مردی که خم معمولی در برابر دیوار در Theresa نژادپرستی یک ماسک او دون زمانی که آن را موثر خواهد بود. اما حتی این ماسک ها متفاوت است و از این راه آن را درک است. به خود او یک نژادپرست چرا که او نگران است با نژاد سیاه. او یک نژادپرست چون او حمله خواهد کرد تمام افرادی که سوء استفاده از آن مسابقه. او یک نژادپرست متنفر است که همه غیر از سیاه پوستان است.

“من در مورد مراقبت از تمام مردم,” او گفت: “اما به خصوص در مورد مردم سیاه و سفید. من یک مسلمان. دین من به من می آموزد اخوان اما نمی من یک احمق است.”

سفید جهان است نه تنها جایی است که در رابطه با نژاد پرستی. در بخش هایی از هارلم که در آن رنگ سفید به معنی شیطان آنها نیز تست او.

او به چالش کشیده شد در جلسه روز یکشنبه. یک مرد ایستاده بود را لرزاند پشت روی پاشنه خود و بسیار به آرامی گفت: “ما شنیده ام شما تغییر مالکوم. چرا شما به ما بگویید که در آن شما با آنها سفید مردمی؟”

بدون رها کردن یک هجا او به یک ملی سخنرانی کردند.

رزمنده نه جزمی

“من تغییر نکرده است.” “من فقط دیدن چیزهایی در یک مقیاس گسترده تر. ما ملی گرایان استفاده می شود به فکر می کنم ما نظامی. ما فقط جزمی. آن را نمی کند ما هر چیزی.

“در حال حاضر من می دانم آن را دقیق می گویند شما در حال رفتن به ساقه یک مرد برای آنچه که او برای شما انجام شده است از آنجا که او سفید است. اگر به شما حمله او به دلیل این است که شما به او هیچ است. او نمی تواند گام سفید. ما رو به مرد یک فرصت است. او احتمالا نمی خواهد آن را به مار. اما ما باید به او فرصت بدهد.

“ما باید به انعطاف پذیر تر می شود. چرا که برخی از دوستان ما در آفریقا نمی دانم که چگونه به انجام همه چیز آنها جلو رفتم و به نام برخی از کارشناسان. و آنها تا به حال چشم های آبی

“من قصد ندارم به کسی تنگه ژاکت. من نمی مراقبت از آنچه یک فرد به نظر می رسد مانند و یا که در آن آنها می آیند از. ذهن من باز به هر کسی که کمک خواهد کرد که میمون کردن پشت ما.”

سفید و متحدان

مردم او احساس می کند که می تواند بهترین کمک به دانش آموزان در هر دو سیاه و سفید. اما به نظر او تمام مبارز سفیده متحدان امکان پذیر است.

او واجد شرایط امکان. بافته و به مدارک موضوعات از احساسات در حال اجرا از طریق هارلم.

“اگر ما در حال رفتن به محل کار با هم سیاه پوستان باید رهبری خود را مبارزه با. در فاز یک led سفید. ما در حال رفتن به فاز دو در حال حاضر.”

“این فاز خواهد بود پر از شورش و خصومت. سیاه مبارزه خواهد کرد سفیده برای حق تصمیم گیری که بر مبارزه
به منظور خود می رسند مردانگی و عزت نفس.”

“خصومت خوب است” مالکوم گفت. “این بطری را تا بیش از حد طولانی است. هنگامی که ما را متوقف همیشه گفتن بله به آقای چارلی و تبدیل به نفرت علیه ما آغاز خواهد شد به صورت رایگان.”

چگونه او برنامه ای برای دریافت سفید شبه نظامیان به کار با او و یا حتی به راه رفتن به ترزا با این نوع از تسمه و فلش او ارسال شده است ؟

وجود نیم لبخند دوباره. سپس ملاحظه نوازش جدید خود را رشد ریش او گفت: “ما باید به تلاش برای اصلاح آن است.”

شعبده باز استاد

او اعتراف کرد آن را دشوار خواهد بود برای دریافت مبارز سفید پوستان و سیاه پوستان با هم. “سفید پوستان نمی تواند بالای شهر بیش از حد به راحتی به این دلیل که مردم احساس نمی بیش از حد دوستانه است. سیاه و سفید می رود که در مرکز شهر از دست می دهد هویت خود را از دست می دهد روح خود را. او در هیچ موقعیتی به عنوان یک پل به خاطر او از دست داده تماس با هارلم. ما Negro رهبران هرگز تماس بگیرید به طوری که آنها می توانید آن را انجام نمی.

“تنها کسی که می تواند کسی است که به طور کامل مورد اعتماد جامعه سیاه و سفید. اگر من به سعی کنید من باید بسیار دیپلماتیک دلیل وجود قطعات هارلم که در آن شما نمی جرات ذکر این ایده است.”

دیپلماتیک مهارت شعبده باز استاد نیز خواهد شد مورد نیاز برای دریافت سفید شبه نظامی پشتیبانی می کند. برای در حالی که wooing آن او باید همچنان به حمله به سفید پوستان به نفع خود هارلم مخاطبان است.

با صراحت به او می گوید: “ما باید آنها را ببینید که ما دشمن هستند. طول بیشتر تهدید برای این کشور از ویتنام یا برلین. بنابراین اجازه دهید آنها را تبدیل به پول برای دفاع در جهت ما و یا ما را نابود و یا درمان این شرایط که مردم ما به این نقطه است. اگر ما نمی تواند زندگی در این خانه به عنوان انسان ما خواهد بود و نه مرده.”

به عنوان مالکوم به پایان رسید خود را در نظر او چپ شکی نیست که او مایل به رفتن تمام راه را در مبارزه است. در عین حال او به نظر نمی رسد مثل یک مرد که در عشق با خشونت است. در مقابل او آرام در طول مصاحبه این تصور منتقل شده توسط این نرم-صحبت, مصرف سیگار, غیر آشامیدنی مسلمان شد یکی از نجابت.

نگرانی برای مردم

زمانی که او در این مرحله یکی دیگر از کنار مرد نازل شده است. خصوصی و نه عمومی است و دیده می شود زمانی که شما او را تماشا مربوط به افراد است. او متوقف می شود و گوش به نگران سفید دانشجویی با وجود این واقعیت است که پلیس و حزب او در حال تلاش برای عجله او پس از یک سخنرانی. او به خاطر به خرید قهوه برای هر کس در هنگامی که او برخی از سفارشات برای خودش. او وقفه حکم او در مورد نیاز به صورت سیاه و خصومت به درخواست, با نگرانی واقعی, آیا من مورد آزار قرار گرفته بود به ترزا.

خشونت هیچ بخشی واقعی در تاریخ است. حتی جرایم سرقت و larceny او متعهد به عنوان بزرگ قرمز شد و مزدور نمی سادیستی.

چرا پس از آن است که او مایل به رفتن چنین افراط?

“تنها خشونت یا تهدید واقعی از آن نتایج را دریافت کنید,” او گفت:. “تنها زمان دولت حرکت می کند که در واکنش به بحران. هنگامی که آن را بیش از حد پر هزینه به اجازه دهید مردم ما همچنان به رنج می برند واشنگتن را عظیم فدرال کمک های مورد نیاز برای حل این مشکل است.”

به جنوب

خشونت معنا نیست که یک مسابقه بزرگ جنگ به مالکوم. استراتژی خود را در درجه اول دفاعی است.

او کار بر روی ثبت نام رای دهندگان در شمال و جنوب. اما اگر مردم خود را در یک محل مانند می سی سی پی, آنها خواهید بود مسلح است. “اگر دولت فدرال نمی حفاظت از رای دهندگان گفت:” خود مردم خواهد شد.

او در حال حاضر شروع به ارائه خدمات خود در جنوب. او خطاب به رای دهندگان ثبت نام رالی در تاسکیگی آلاباما در فوریه 3, در سلما در فوریه 5 و صحبت می کنند در می سی سی پی آزادی تجمع حزب در جکسون در فوریه 19.

مالکوم نیز مایل به رفتن همراه با Bayard Rustin استراتژی باعث اجتماعی دررفتگی در جامعه اما او حاضر به انجام آن غیر خشونت. او می گوید: مردم در هارلم که مایل به درگیر شدن در چنین فعالیت هایی نمی مایل به یک پلیس ترک جمجمه خود و مبارزه با عقب.

او را با استفاده از تظاهرات و اینجا اما نه از نوعی که با قوانین بازی از استقرار. “قدرت نمی بازگشت تا در مواجهه با یک دعا و یک لبخند,” او گفت:. “تنها تظاهرات است که آنها با توجه به آنهایی که حاوی دانه از خشونت است.”

سیاه, چریک

وجود دارد یکی دیگر از تاکتیک او می خواهد به استفاده از. این استثنا در استراتژی دفاعی. او می خواهد گروههای نامرئی چریک که اعتصاب و لغزش و بازگشت به جامعه است. باند است که می تواند مطابقت کلان.

“من خواهید بود برای پیوستن به” او گفت:, “و تعداد زیادی از مردم که شما نمی فکر می کنم در حال رفتن به خط تا پشت سر من.”

آن را بیش از تاکتیک های خشونت در مقابل عدم خشونت — و یا به عنوان مالکوم قرار می دهد و آن را دفاع از خود در مقابل ارسال مقاله — که او و دیگر حقوق مدنی رهبران مخالف. این تفاوت چیزی است که مانع وحدت است که او احساس می کند یکی از کلیدهای به مبارزه.

“این است که هیچ تمایلی برای وحدت یا این که آن غیر ممکن است و یا که آنها ممکن است با من موافق در پشت درهای بسته. این دلیل است که بسیاری از سازمان ها وابسته به پول و آنها از ترس از دست دادن آن است.

“من تقریبا یک سال و نه حمله به آنها گفت بیایید با هم بیایید کاری انجام دهد. اما آنها بیش از حد می ترسم. من حدس می زنم من باید برای رفتن به نفر اول و اجازه رهبران سقوط در پشت سر آنها.”

این بدان معنا نیست که حاکم کردن همکاری است. او را امتحان کنید و استرس مناطق و فعالیت های که در آن دو گروه با هم کار می کنند. او می گوید: “اگر ما در حال رفتن به حلقه ما راست مشت لازم نیست برای تبدیل شدن به ما چپ مشت, اما ما باید با استفاده از یک سر مشترک اگر ما در حال رفتن را به نفع خود. “

سیاه, مدارس

پرسید: اگر او به حمایت از همه چیز مانند یک مدرسه تحریم گفت: “اگر او موافقت با اهداف آن است. او نمی خواهد آن را پشتیبانی برای دریافت بیشتر busing. او همچنین نمی خواهد مبارزه با ساخت و ساز مدرسه در جوامع است. تا زمانی که یک برنامه ریزی بهتر برای ادغام شده است او می خواهد بیشتر و بزرگتر مدارس ساخته شده در سیاه و سفید محله. حتی بیشتر از در مقایسه با آنهایی که سفید به دلیل نرخ تولد.

در بحث در مورد چیزهای دیگر او احساس باید انجام شود گفت: “ما باید شروع به حرکت به سیاست و اقتصاد. آنها دو مناطقی که مردم ما بسیار در دیوار قرار دادن. به همین دلیل OAAU آغاز آزادسازی مدرسه. ما می خواهیم به آنها میآموزد که چگونه به کار گیرند.”

درسهای سیاسی نخواهد بود فقط تئوری. مالکوم می خواهد به اجرا مبارز نامزدها در سطح محلی است. آنها خواهد بود مسابقه مردان مانند سیاستمداران جنوب. این نامزد خواهد گیاهی عصبانی صابون جعبه در تمام گوشه و کنار خیابان هارلم. آنها را به رای یک کانال برای نارضایتی برای غیر سیاسی مرد در خیابان. یک بار سیاسی عادت تاسیس شده است, آن می تواند یک سلاح قدرتمند در مبارزه است.

او می شود یک نامزد کنید ؟

“من نمی دانم در این نقطه,” او گفت:. “من فکر می کنم من بیشتر موثر حمله به ایجاد. شما می توانید انجام این کار و همچنین هنگامی که شما در داخل آن است.”

آیا او فکر می کنم همه سیاه, پارتی, مانند آزادی در حال حاضر در میشیگان بود ،

“بله در برخی موارد شما باید به ایجاد ماشین آلات جدید. در دیگر بهتر است به بیش از ماشین آلات موجود. در هر صورت ما در حال رفتن به در تمام سطوح از سیاست از ’65 ،

میامی رویکرد

مالکوم نیز می خواهد به یک رویکرد جدید اقتصادی به ادغام. او فکر می کند که سیاه پوستان باید با استفاده از همان استراتژی که یهودیان را در فلوریدا. به جای پول بر وکلا ” احساس می کند و وثيقه اوراق قرضه برای تحصن آنها باید استخر منابع خود و خرید مسکن. پس از آن هر کسی که می خواستم به می تواند در آمده است.

او همچنین فکر می کند تلاش شود به سیاه پوستان کنترل غذا و سرپناه و لباس در جوامع که در آن زندگی می کنند.

به عنوان ما صحبت می کرد و نوشید قهوه او دستور داد مشخص شد که وجود دارد یکی از ویژگی های مشترک همه مالکوم ماسک. آن را تعیین. عزم به حل مشکلات مردم خود را در هر هزینه. به سر و صدا از طریق ناشنوایی سفید جهان است. به زور به اقدامات و کلمه خشم است که شدیدا در جرات سیاه پوستان.

در این آموزش من سوار, مرکز شهر, که سیاه و خشم را شکست در یک مستی نگرو. او تف خود را در غم و اندوه و فحاشی به احساس سفید مواجه است.

برای بلوک های بی پایان مست فریاد می زد در برابر صدا مترو “تو پر از گه! از همه شما پر از گه! شما در حال کشتن من! شما مادران! شما در حال کشتن من!”

خشم است که چیزی است که مالکوم می خواهد برای شکل دادن به یک سلاح مورد استفاده قرار گیرد در برابر ادامه, اخلاقی, معنوی, فیزیکی, فرهنگی, سیاسی, اقتصادی و اختناق از سیاه پوستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>