مرد, گیر افتاد, شارژ در استمفورد پس از 17 سال در اجرای

استمفورد — پلیس گرفته اند نورواک ساکن را بازداشت 17 سال بعد از او دستگیر شد برای داشتن رابطه جنسی با یک دختر زیر سن قانونی پلیس گفت: این هفته است.

استمفورد پلیس گفت: ابراهیم Lucero شده بود زندگی تحت یک نام در نظر گرفته. آنها متهم او را با شکست به نظر می رسد در دادگاه نزدیک به دو دهه پس از این واقعیت است.

Lucero, 46, از خیابان الم, Norwalk, برگزار شد, در طول تعطیلات آخر هفته در جای $255,000 دادگاه باند ظاهر شد و arraigned در استمفورد دادگاه در روز سه شنبه.

سروان. ریچارد Conklin گفت: Lucero سپس 28 و زندگی در تقسیم خیابان فرار کرد کنتیکت بعد از او دستگیر شد برای داشتن رابطه جنسی با 15 سال در سه نوبت.

با توجه به استمفورد مدافع مقاله ای از Jan 4, 2002 پلیس گفت: Lucero, تهدید دختر با گفتن او را اگر او نبود رابطه جنسی با او را او را بکشند و خود را. او با متهم درجه دوم تجاوز جنسی از یک قربانی در سن 13 تا 15 سه فقره تماس جنسی غیر قانونی و دو فقره درجه اول تجاوز جنسی با استفاده از زور.

اما Lucero نمی بازگشت به دادگاه زمانی که او قرار بود در جولای 30, 2003 او دستور داده شد rearrested دادگاه سوابق نشان می دهد.

حدود شش ماه پیش در استمفورد افسران در مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی آغاز شد و به دنبال Lucero پس از دریافت یک نکته که او رفت و برگشت به منطقه شد و زندگی زیر یک فرض نام Conklin گفت.

Conklin گفت: برخی از افرادی که او را می دانستند به گزارش دیدن او و فکر او می رفت. پلیس تا به حال یک زن و شوهر از نزدیکی نتواند پس از افسر Guray پیدا کردن جایی که Lucero کار می کرد اما پلیس هرگز قادر به پیدا کردن او وجود دارد و او را به زندان.

اما Guray نگه داشته تا به بررسی و کشف کردند که Lucero زندگی در خیابان الم در نورواک. پس از راه اندازی نظارت پلیس در روز جمعه متوقف شد Lucero در استمفورد آدرس جایی که او کاهش یافته است یک کودک در هفته صبح, پلیس گفت:.

Conklin گفت: Lucero به نظر می رسد بسیار عصبی زمانی که او متوقف شد و پلیس با یک مریلند رانندگان مجوز به نام Guillermo Juarez-راموس.

Lucero او را رد کردند هویت واقعی تا زمانی که پلیس او را نشان داد او لیوان عکس و تصاویر از خالکوبی است که او هنوز در بدن او به پلیس گفت:.

در نهایت او را شکست و بستری بودن Lucero, Conklin گفت و ذکر شده است که او شگفت زده شده بود که پلیس قادر به پیدا کردن او را.

“تجلیل به مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی و به طور خاص خواهد Guray که منجر محقق در این مورد که زمان زیادی از زمان و تلاش برای قرار دادن تا” Conklin گفت.

هیچ درخواست شده است در مورد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>