مرد متهم با سوء استفاده ظلم به دختر در استمفورد

استمفورد — پلیس متهم ریکاردو هورتون, 25, از استمفورد با درجه دوم اختناق دوم و سوم رشته حمله تهدید, محدودیت غیرقانونی و ظلم و ستم به افراد به اتهام خشونت خانگی-realted جرائم.

هورتون از امید و خیابان است که برگزار می شود در بریجپورت مرکز تادیبی جای $100,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

با توجه به چهار صفحه دستگیری استشهاد در تاریخ 11 نوامبر سال 2019 استمفورد پلیس تماس گرفته شد توسط یک افسر سابق پلیس شیکاگو را که به آنها گفت که او 23 ساله زاده در استمفورد متحمل شده بود در دست هورتون و در نظر گرفته شده است به استمفورد بیمارستان که در آن او گفت: یک مددکار اجتماعی که هورتون به حال او را گاز گرفته و تا به حال بارها و بارها مورد ضرب و شتم او.

زن شناسایی شد و توسط پلیس به منظور حفاظت از هویت خود را.

زن پس از آن ملاقات با پلیس و به آنها گفت که او رفت با هورتون و مادر خود را در ماه مه که در آن زمان هورتون شد بسیار مالکیت مسدود دوستان از تماس با او و او مانع از بیرون رفتن به تنهایی استشهاد گفت. زن گفت: از ماه اوت دو زندگی کرده بود در متل اطراف استمفورد و هورتون ساخته شده خود را, رسانه های اجتماعی, استشهاد گفت.

یک روز در حالی که دو نفر اقامت در تعطیلات مسافرخانه اکسپرس هورتون مجبور راه خود را به حمام و قرار دادن بازوی خود را بر روی گردن و برگزار شد او را در حالی که تهدید به نگه داشتن سر خود را زیر آب داغ استشهاد گفت.

همچنین در ماه نوامبر هنگامی که دو تن از آنان ماندن در سوپر 8 متل در استمفورد زن شروع به احساس درد در شکم او شد و استفراغ استشهاد گفت.

زن گفت: هورتون او نیاز به رفتن به بیمارستان اما او حاضر به او اجازه رفتن استشهاد گفت. هورتون در نهایت متن را پدر و مادر بر روی تلفن خود را به عنوان هر چند آن را از او صحبت و به آنها گفت که او نیاز به رفتن به بیمارستان استشهاد گفت.

این بود تا چند ساعت بعد, پس از آن زن شده بود پرتاب کردن و گریه که او پیامک پدر و مادر دوباره گفتن آنها را آنها می تواند انتخاب کنید تا دختر خود را در ایستگاه گاز شل در کنار هتل و او را به بیمارستان استشهاد گفت.

اما زمانی که او سعی به ترک اتاق هورتون خواهد gab مو و جلو و پشت او را به اتاق خواب و شروع به آزار او استشهاد گفت.

یک بار او انداخت و او را روی تخت و بیت او گونه و سر butted او باعث او را به اعتصاب سر خود را بر روی دیوار استشهاد گفت. در یکی دیگر از تلاش برای ترک او گفت: او انداخت و او را بر روی زمین و برگزار شد او را با پای خود را بر گردن او استشهاد گفت. در نهایت او اجازه مرخصی و ملاقات پدر و مادر خود را در ایستگاه گاز است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر