مرد به اتهام مسمومیت افراد بی خانمان در کالیفرنیا

یک مرد در کالیفرنیا متهم شده است با مسمومیت هشت نفر بی خانمان با یک ماده به عنوان “دو بار به عنوان قوی” به عنوان اسپری فلفل.

ویلیام رابرت کابل, 38, متهم از دادن حداقل هشت نفر غذا با رنگ و لعاب ألرس فلفل دلمه ای و فیلمبرداری آنها را به عنوان آنها بیمار شد.

چند تا از اتهام قربانیان در بیمارستان بستری شد و مقامات بر این باورند که گمان کرده اند می تواند هدفمند دیگران است.

Mr کابل چهره به 19 سال حبس و در صورتی محکوم کرد.

“این انسان ها بودند که صید چون آنها در معرض خطر” اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر گفت.

“آنها بهره برداری و مسموم به عنوان بخشی از یک پیچ خورده شکل از سرگرمی و درد خود را ثبت شد به طوری که آن می تواند خاطرات خود را زنده توسط مهاجم خود را دوباره و دوباره.”

با توجه به اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه مظنون نزدیک آسیب پذیر افراد بی خانمان در هانتینگتون بیچ منطقه در کارشناسی ارشد و ارائه آنها را به مواد غذایی با رنگ و لعاب یک ماده “دو بار به عنوان قوی” به عنوان اسپری فلفل توسط پلیس استفاده می شود.

ألرس فلفل دلمه ای مشتق شده از گیاهان خوراک لوبیای پر ادویه و اصلی است ماده فعال در فلفل اسپری. قدرت هر اسپری متفاوت است بین تولید کنندگان.

برخی از قربانیان گفته شد آنها خواهد بود در نظر گرفتن بخشی در یک “مواد غذایی تند چالش” داده شد و آبجو به آنها را تشویق به شرکت در حالی که دیگران غافل بودند غذا با دستکاری شده است.

پس از خوردن غذا آنها دچار واکنش های از جمله تشنج-علائم مانند اشکال در تنفس و استفراغ دفتر دادستان منطقه گفت.

کابل است که برگزار می شود در $500,000 وثیقه بازداشت شده بود در ماه گذشته و چهره هشت اتهام مسمومیت و همچنین به عنوان یک تعداد بیشتر چون یکی از قربانیان بود و افراد مسن. او همچنین متهم شده اند که شامل یک جزئی در این حملات است.

مقامات در اورنج کانتی را به دادگاه تجدید نظر برای کمک به شناسایی هر قربانیان بیشتر و یا مظنون است.

سال گذشته یک اسپانیایی YouTuber محکوم شد 15 ماه در زندان پس از فریب یک مرد بی خانمان به خوردن یک بیسکویت اوریو پر با خمیر دندان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de