مرد متهم با شدت آزار زن در استمفورد

استمفورد — شهر مرد به اتهام حمله وحشیانه یک زن که به او گفت او از نوشیدن بیش از حد پلیس گفت:.

Arnuldo Sical, 64, از مسلمات خیابان بود به اتهام حمله درجه دوم درجه دوم اختناق جنایی فساد و رفتار آشوبگرانه.

گروهبان. استیو brad johnson گفت: پلیس نامیده می شدند به یک آپارتمان در مسلمات خیابان یکشنبه شب در حدود 8:30. Brad johnson گفت: این حادثه زمانی آغاز شد که Sical به خانه آمد و شروع به نوشیدن به شدت.

یک زن وجود دارد گفت Sical او که قرار بود برای گفتن همسر خود زندگی می کند که در آدرس دیگری که او از نوشیدن بیش از حد پلیس گفت:.

Brad johnson گفت Sical عصبانی شد و گفته منگنه زن در صورت سه بار با مشت بسته. او سپس به اتهام برداشت زن سر زده و آن را در آشپزخانه بالا چندین بار و کاهش یافت و به کف آشپزخانه. او سپس از روی تلفن همراه و کیف پول و انداخت آن را به اتاق خواب خود را قبل از ریختن بخشی از یک بطری الکل در چهره او, brad johnson گفت.

او سپس برداشت شده و گفته می شود شروع به خفه کردن او در حالی که به گفته او قصد کشتن او brad johnson گفت.

شخص دیگری در حال حاضر به کمک و تحت فشار قرار دادند Sical کردن, پلیس گفت:. این حمله قربانی stold پلیس که او آگاهی را از دست داده در حالی که خفه بودن و منتقل شد به بیمارستان برای درمان پزشکی به پلیس گفت:.

در تفهیم اتهام در استمفورد دادگاه این هفته قاضی بروس Hudock دستور داد که Sical برگزار می شود در جای 1000 $در دادگاه ظاهر اوراق قرضه. Sical گفته شد به دور ماندن از آپارتمان خود را که در آن حمله صورت گرفت و ممنوع از تماس با قربانی در هر راه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de