مرد چوک به مرگ در استیک در استمفورد رستوران

استمفورد — 32-سال طولانی جزیره مرد مرده است و پس از خفگی بر روی یک تکه استیک در مرکز شهر رستوران پنج شنبه شب, پلیس گفت:.

مرکز شهر سروان. Diedrich ههن گفت: ماموران اعزام شدند به استون Steakhouse در مدت کوتاهی قبل از 9 p. m. در این گزارش از خفگی.

افسران Jonathan گیل اریک Soderholm و مت رومانو شروع CPR در مرد است.

ماموران در ادامه دادن مرد CPR حتی بعد از آتش نشانی نشان داد تا در 8:55 p. m. و تبدیل مرد به ورود پزشکان چند دقیقه بعد ههن گفت.

پزشکان همچنان به کار بر روی مرد دیگری 35 دقیقه در رستوران و استخراج یک تکه بزرگ استیک از انسان گلو, پلیس گفت:.

پلیس با کمک تماشاچیان و شناسایی شاهدان به این حادثه.

“استون خانواده گسترش عمیق ترین همدردی خود را به این خانواده خود را از دست دادن. این حادثه غم انگیز و همه ما متاثر از آنچه اتفاق افتاده است. ما در حال همکاری کامل با تحقیقات پلیس ادامه خواهد داد به انجام این کار” رستوران در بیانیه ای گفت.

پزشکان قادر به بازیابی پالس و مرد بود با عجله به استمفورد بیمارستان. او رفت و به ایست قلبی و تحت درمان قرار گرفت, دوباره, پلیس گفت:.

“پس از به دست آوردن یک پالس از آن بود که متاسفانه کوتاه و اضطراری کارکنان اتاق همه چیز را می تواند به صرفه جویی قربانی با این حال او آن را” پلیس گزارش گفت:.

کارآگاه پلیس نشان داد تا به کمک در پیدا کردن مرد نزدیک ترین خویشاوندان.

هویت مرد هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط پلیس.

اورژانس خدمات پزشکی کاپیتان تقدیر گیل و Soderholm برای تلاش های خود را و گفت: اقدامات خود را که برای اولین بار در صحنه بودند, بی عیب و نقص.

این سه نفر به رسمیت شناخته شده برای نشان دادن خود واقعی حرفه ای و اقدامات قهرمانانه تحت تنش های فوق العاده ای با توجه به گزارش.

ههن گفت: فقط این هفته سه ماموران با حضور در یک دوره بازآموزی او آموزش CPR چگونه به استفاده از یک ضفبرلترس و دیگر تروما مراقبت.

“پزشکان گفت: سه انجام بی وقفه و نگهداری آنها انسان زنده تا زمانی که پزشکان وارد شده است. آنها باید تبریک گفت” ههن گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر