استمفورد—پس از یک سال جستجو و پلیس باید تحویل یک برانکس مرد به اتهام واریز $29,600 ارزش چک جعلی به نیوجرسی دختر حساب بانکی و برداشت پول است.

چک احتمالا جعلی از یک چک به سرقت رفته در پست الکترونیکی کشیده شد از یک استمفورد زن, حساب, پلیس گفت:.

Kamarv محک, 33, برایانت خیابان, نیویورک متهم شد با درجه دوم larceny دوم-جعل مدرک شناسایی سرقت و توطئه برای ارتکاب درجه دوم larceny و توطئه برای ارتکاب جعل. او منتشر شد پس از ارسال a $100,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه.

یک شهر زن به نام پلیس در سپتامبر سال 2018 به شکایت دارند که کسی بدون دانش خود را منتقل $17,000 از بانک های آمریکا حساب بانکی با توجه به محک شش-صفحه حکم بازداشت استشهاد. چند روز بعد کسی منتقل دلار دیگر 15,589 از حساب, پلیس گفت:.

چک رفت و به یک حساب کنترل شده توسط Christina Delacruz, 24 بود که مسترد از پترسون نیوجرسی و دستگیر استمفورد پلیس برای دزدی از یک سال پیش. Delacruz در حال حاضر شرکت در یک دادگاه انحرافی برنامه برای جرم و ممکن است او اتهامات جنایی از larceny, جعل اسناد و سرقت شناسایی حذف از رکورد او پس از اتمام برنامه.

محقق سرب شان کولین توضیح داد که اومدی بسیار رایج است یکی به نام “کارت ترک خوردگی” با توجه به دستگیری استشهاد. کسی با دسترسی به یک حساب بانکی اجازه می دهد تا شخص دوم دسترسی به حساب خود را با کارت اعتباری و شماره شناسایی شخصی. نفر دوم پس از آن سپرده جعلی چک به حساب و سپس به سرعت خارج پول قبل از بررسی می توانید روشن, پلیس گفت:.

پس از آن معمولا پس از یک نوعی از نتیجه نهایی حساب دارنده گزارش خود و یا کارت بدهی از دست داده و یا به سرقت رفته و ادعا می کند هیچ سپرده و یا برداشت های ساخته شده تکمیل شد بدون دانش خود را و یا تایید کولین گفت.

Delacruz در رد کمک به هر کسی که به حساب او. اما او به نام کولین پس از دو صحبت کرد و در نوامبر 2018 و گفت که او در یک آشنایی و رابطه با یک پسر به نام تونی است و او را متقاعد به او اجازه دسترسی به حساب جاری برای انتقال وجوه, استشهاد گفت.

پلیس قادر به گرفتن یک عکس از مردی که سپرده چک در شهر نیویورک خود پرداز atm. از وجود آنها تبدیل تصویر به پلیس شهر نیویورک که آن را به سیستم تشخیص صورت. چند روز بعد پلیس تبدیل شده تا یک بازی است که تبدیل به محک گفتند.

کولین گفت او شده است به دنبال محک برای کمی بیش از یک سال است. هیچ درخواست شده است در مورد او انتظار می رود که در دادگاه برای او در دادگاه تفهیم اتهام Feb. 13.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de