شد خواب آن را خاموش در غریبه استمفورد خانه

استمفورد — یک بریدج مرد به اتهام سرقت پس از استمفورد صاحب خانه یافت می شود این مرد در خواب بر روی نیمکت خود را پس از یک میان وعده در خارج از یخچال و فریزر.

گروهبان. رابرت Shawinsky گفت: پلیس نامیده می شدند به Wardwell خیابان در ساعت 3 صبح روز شنبه در گزارشی از صاحب خانه پیدا کردن یک مرد ناشناخته خواب بر روی نیمکت خود را. صاحب خانه گفت که پلیس او ضابط مرد تا زمانی که ورود خود را.

Shawinsky گفت: در پاسخ افسران پلیس به سرعت مشخص شد که این مرد که به نظر می رسد بسیار اشتباه نیست در خانه زندگی می کنند. مرد شناخته شده به عنوان Tyshawn ملاکی از مونرو رانندگی پلیس گفت که او تا به حال شده است نوشیدن بسیار به شدت و تصمیم به راه رفتن به عموی خود آپارتمان در سوتهفیلد خیابان راه در طرف دیگر از شهر است.

ملاکی آمد تا به Wardwell خیابانی در این شهر به سمت شرق و راه می رفت از طریق درب جلو از خانه و رفت و به طور مستقیم به یخچال و فریزر در آشپزخانه برای یک میان وعده است.

با توجه به یک زبان-در-گونه گزارش پلیس از حادثه “وقتی پاپا خرس پایین آمد و متوجه شدم کسی که خورده بود او فرنی از یخچال و در حال حاضر در صاحب صندلی.”

ملاکی بود به اتهام سوم-سرقت درجه.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de