مرد قرار بود در قرنطینه به اتهام حمله به استمفورد پلیس می گویند

استمفورد — مردی که ادعا می شود در انتظار نتایج خود را COVID-19 تست دستگیر شد روز شنبه و به اتهام ضرب و شتم دختر سابق خود در سمت غرب پارک, پلیس گفت:.

کوین بنت 46, کانکتیکات خیابان بود به اتهام حمله درجه دوم و نقض صلح است. چرا که پلیس می ترسید او ممکن است مسری او arraigned و منتشر شد در یک وعده به نظر می رسد در دادگاه, پلیس گفت:.

گروهبان. رابرت Shawinsky گفت: در حدود 9:50 p. m. روز شنبه پلیس یک گزارش از یک حمله قرار گرفت که در Lione پارک در Merrell خیابان. افسران اعزام به خیابان صنوبر و ملاقات یک زن قربانی که به گفته او در پارک زودتر هنگامی که او را دوست پسر سابق, Kevin بنت کردم از ماشین خود و با نزدیک شدن به او.

او گفت که او پانچ او در پیشانی با یک مشت بسته سه یا چهار بار و استفاده از زانو به اعتصاب خود را در قفسه سینه. بنت فرار کرد پس از این حمله شکسته شد و توسط دیگر پارک را برانگیخت Shawinsky گفت.

بعد از بنت تماس گرفته شد و او خود را به پلیس Shawinsky گفت. بنت متهم شد و با توجه به این قول به نظر می رسد.

Shawinsky گفت: پلیس بعد از آگاه شد که بنت کارفرما گفته بود او را به بازگشت به کار و به خود قرنطینه چرا که او ممکن است شده اند در معرض جدید کروناویروس.

به عنوان بنت شد و از ورود به دادگاه در صبح روز جمعه برای برنامه ریزی خشونت تفهیم اتهام او گفته قضایی مارشال او انتظار COVID-19 آزمون مقامات دادگاه گفت. به عنوان یک نتیجه او گفته بود که ساختمان را ترک کنند و یک قاضی موکول او تفهیم اتهام برای آوریل 3.

قبل از آن زمان او را مجبور به اجازه دادگاه می دانید چه نتایج آزمایش قبل از او می تواند بازگشت.

Shawinsky گفت: پلیس در حال تعیین اینکه آیا آنها قادر خواهند بود تا علاوه بر اتهام او را با بی پروا خطر افتادن برای شکستن خود را قرنطینه با نشان دادن تا در Lione پارک زمانی که او قرار بود به خانه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر