استمفورد – خلق و خوی غم انگیز آویزان بیش از صدها نفر که جمع آوری شده در Scalzi پارک پنج شنبه شب در اعتراض به افتخار جورج فلوید اما تظاهرات رشد زمان و فوری تر به عنوان راهپیمایان ساخته شده راه خود را از طریق خیابان های شهرستان به استمفورد مقر پلیس.

صفوف به رهبری مارس برای عدالت یک گروه از مددکاران اجتماعی که خواستار عدالت برای فلوید و متوقف به دعا در پارک و در نقاط در طول مسیر.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. فلوید بود و دستبند به دست و صورت در طول درگیری و نظارت تصویری نشان می دهد که او هرگز در برابر بازداشت. در حال حاضر افسر سابق, Derek چوین شد و در نهایت به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. روز چهارشنبه بعد از ظهر او با ضربه یک سوم اتهام قتل درجه دوم.

سه افسران که ایستاده بود در حالی که فلوید درگذشت متهم شدند برای اولین بار در بعد از ظهر سه شنبه با “جنایات غیر عمدی” از کمک و معاونت در جرم قتل.

استمفورد معترضان ساعت بعد گفت: آنها شک هر یک از افسران را در مواجهه اتهامات اگر این حادثه نشده بود گرفتار در دوربین.

“این تنها به خاطر آن بود که خوشبختانه در حال ضبط” گفت: Chris Franco, a 30-year-old استمفورد مرد که والدین آنها در اصل از اکوادور.

“و این نیست که راه حل این است که هر کس به دنبال” او ادامه داد. “هر کس پس riled تا آنجا که کسانی که همه چیز اتفاق می افتد که می داند که چگونه بسیاری از بار.”

Lesline بانک یک مددکار اجتماعی و همکاری سازمان از این رویداد گفت که او و دیگر رهبران اعتراض می خواستم به رویکرد استمفورد مارس متفاوت از دیگران است که رخ داده است در سراسر کشور است که شامل نمی شود نماز است. چندین بار در طول این رویداد او رهبری گروهی از طریق دعا و راهپیمایان خواستار نگه داشتن آن صلح آمیز است.

شرکت کنندگان برگزار شد تا نشانه هایی است که خواندن “Black Lives Matter” و “من آن را درک نمی کنند; اما من ایستاده” در حالی که تماشاگران فیلم برداری از حاشیه و شعار همراه با جمعیت “من نمی توانم نفس بکشم” — عبارت فلوید تکرار به چوین به عنوان او را به زانو در او فایده ای نداشت.

به عنوان صدها نفر جمع شده بودند در کلمبوس پارک در مرکز شهر استمفورد شهردار دیوید مارتین پیوست و خواستار عدالت برای فلوید و دیگر آفریقایی-آمریکایی به قتل در حوادث خشونت پلیس.

“مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است متزلزل همه ما و چپ همه ما خشمگین” مارتین گفت.

“اگر من می تواند قرض گرفتن واژه از باب دیلن از نسل من” چگونه بسیاری از سال می توانید برخی از مردم وجود دارد قبل از آنها مجاز به صورت رایگان ؟ چند بار می توانید یک مرد به نوبه خود سر خود را و وانمود کند که او فقط نمی بینید ؟ چگونه بسیاری از گوش باید یک فرد باید قبل از اینکه او می تواند بشنود جورج فلوید, گریه, ‘من نمی تواند نفس بکشد؟”‘

بانک ها و شرکت برگزار کننده این تجمع شهردار خواسته اگر او به حمایت از او پیشنهاد یک سیاست جدید که خاتمه به جای توبیخ محلی افسران که “حداقل پنج اقدامات انضباطی.” مارتین گفت که او خواهد و سعی در ادامه اما معترضان فریاد زد بر او قبل از آنها نقل مکان کرد و به مقصد بعدی خود به استمفورد مقر پلیس.

بانک گفت: ماموران نیز باید مستمر حساسیت های آموزشی در طول سال.

پس از ورود جمعیت جمعی در زمان زانو طول یک دوره سکوت برای Floyd با بسیاری از معترضان بالا بردن یک مشت. معترضان در پشت جمعیت شروع به شعار “نمی توانم نفس بکشم” قبل از هشت دقیقه بود.

پس از بانک ها به آخر سخنرانی, درخواست افسران پلیس در ستمفرد و بقیه کشور را به تلاش برای شکل قوی تر اوراق قرضه با اعضای جمعیت عصبانی شد.

معترضان که بیرون ایستاده بود مواجه شیشه ای از اداره پلیس و خواستار آن شدند که ماموران آمده خارج برای پاسخ به آنها. دیگران خواستار آن شدند که ماموران را به زانو. پس از یک دوره از حدود 10 دقیقه که در طی آن افسران پلیس در ادامه به ایستادگی در داخل اما نمی آمد از تاج آشفته تر شد. معترضان ضرب دیده با عصبانیت در مقر پلیس ویندوز و گیر انگشتان وسط خود را در پلیس به عنوان بسیاری از استفاده bullhorns به جیغ “نگاهی به زانو.”

پس از چند دقیقه تعدادی از افسران از جمله رئیس پلیس تیم Shaw, آیا, داخل, ساختمان, اما بسیاری همچنان ایستاده است. شاو همچنین زانو با معترضان در مقابل ساختمان در طول یک تظاهرات در روز یکشنبه ،

برخی از معترضان تهدید به خشونت به عنوان آنها را متهم به چند افسر پلیس از smirking و خنده در طول این تجمع است.

“آنها از اینجا اقدام مانند این خنده دار است و این خنده دار نیست” گفت: Nicole گرین از استمفورد.

“من امروز در اینجا برای عدالت” او گفت:. “این درست نیست. مردان سیاه و سفید باید به مرگ هر هفته.”

استمفورد رئیس پلیس تیموتی شاو در یک مصاحبه تلفنی پس از این رویداد گفت که او نمی بینم هر افسران خنده.

“من متوجه نشدم آن را,” او گفت:. “من فکر می کردم ما سعی کردیم به عنوان احترام به عنوان ما می تواند. ما خود را به آنها فضا است که چه شده است توصیه می شود توسط تمام افرادی که درگیر شده اند در این تظاهرات که آنها واقعا می خواهید فضایی خود را و ما در حال دادن آن به آنها را و هیچ قصد بد تا آنجا که من نگران بود.”

او نمی خواهد دریافت خاص اما گفت او بوده است انجام مکالمات داخلی با افسران در مورد روابط با جامعه و چه تغییراتی ممکن است. او تشکر معترضان و سازمان برای نگه داشتن این تجمع صلح آمیز است.

“هیچ کس مجروح شده است,” او گفت:. “آنها به کار گرفته شده خود را. آنها عصبانی هستید, آنها آشفته و ما آن را درک کنید و ما سعی می کنیم آنها را به فضای خود را به طوری که آنها می تواند دریچه. ما می خواهیم با جامعه کار می کنند چون ما می دانیم که ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

Demetrius Glover, یک مرد سیاه و سفید در حال حاضر در استمفورد گفت: جمعیت یک مشکل قدیمی به اصلاحات نیاز دارد.

“ما دیده ایم این زمان و وقت و زمان دوباره برای قرن ها و دهه پس از چند دهه,” او گفت:.

“آن را به بیرون می آیند اینجا و ما می توانیم اعتراض در سراسر جهان اما و اگر وجود دارد هیچ اصلاحات به این معنی که مطلقا هیچ چیز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de