استمفورد — از آن شده است یک زندگی خوب زندگی می کردند. با فوتبال, مربیگری و مراقبت در هسته خود است.

پس از 42 سال ماریو Caminiti تصمیم به بازنشسته و مربی فوتبال در استمفورد دبیرستان.

“این یک فرایند است. تمام سال من ارائه یک فرصت فوق العاده برای کار با بسیاری از دانشجو-ورزشکاران” Caminiti گفت. “آن زمان در حالی که برای رسیدن به این تصمیم. اما همه چیز به پایان می آید. و این است که زمان مناسب برای من به حرکت به چیز دیگری. من ترک استمفورد فوتبال پسران برنامه به افراد جوان است. من فکر می کنم من در سمت چپ برنامه در دست خوب است.”

Caminiti شروع به تدریس در استمفورد در سال 1973. او به مدت 40 سال در جهان زبان بخش بسیاری به عنوان سر گروه قبل از بازنشستگی از تدریس در سال 2013.

“استمفورد دبیرستان همواره جایگاه ویژه ای برای من است. متنوع آن جمعیت بود و منحصر به فرد” Caminiti گفت. “من آمد به استمفورد به عنوان یک خارجی (از جنوب ایتالیا) بنابراین من با شناسایی است که. به عنوان یک جهانی معلم زبان من نمی خواهم مانع زبان (آموزش زبان انگلیسی) برای نگه داشتن بچه ها از کالج. من می خواستم بچه ها به این باور است که رسیدن به رویاهای خود را ممکن بود با کار سخت است.”

Caminiti فارغ التحصیل از Rippowam دبیرستان در سال 1968. فوتبال خود را سر باز درب به جنوب Connecticut State University. به عنوان یک دانشجوی سال دوم و سوم او به دست آمده جدید انگلستان و All-Star بخش کالج وضعیت به عنوان کسانی که جغدها واجد شرایط برای دو تا از مدرسه 32 NCAA بخش دوم مسابقات ظاهر.

Caminiti که فارغ التحصیل از جنوب کانکتیکات دولت در سال 1972 به دست آورده و مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال 1973 آغاز شد استمفورد HS پسران فوتبال حرفه مربیگری در فصل 1985-86.

شوالیه سیاه به اشتراک گذاشته 1997 FCIAC فوتبال پسران با عنوان جدید کنعان. Caminiti بود به نام فوق العاده, فوتبال, مربی سال, کانکتیکات, دبیرستان Coaches Association (CHSCA) در سال 2012. او القاء شد به FCIAC Hall of Fame در سال 2018 است.

Caminiti را حفظ خواهد کرد در ارتباط با ورزش او را دوست دارد. او باقی می ماند FCIAC فوتبال پسران رئیس و همچنین به عنوان عضو هیئت مدیره کانکتیکات, فوتبال, مربیان, انجمن.

“فوتبال ارائه یک وسیله نقلیه برای من برای رسیدن به جایی که من هستم و آنچه من انجام” Caminiti گفت. “فوتبال باز درب برای من. فوتبال به من آموخت که چگونه برای زنده ماندن. فوتبال شده است بخش عمده ای از زندگی من است.”

و به این ترتیب برای اولین بار در دهه ماریو Caminiti و همسرش ژان — که او نیز بازنشسته پس از یک حرفه ای در آموزش — وقت آزاد داشته باشد به خصوص در پاییز.

“همسر من بوده است MVP از حرفه مربیگری. ما صحبت های زیادی در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر” Caminiti گفت. “ما یک سطل لیست سفر به اکتشاف. اولویت ما این است که به ما بچه ها بیشتر است. اما بیشتر از همه ما می خواهم برای دیدن آنچه در خارج وجود دارد.

“من از دست رفاقت از مربیان پسران, همه بازیکنان است. روابط و دوستی های ما توسعه داده شد, ویژه” Caminiti ادامه داد. “من احساس می کنم من سعی کردم برای قرار دادن بهترین پا جلو در کمک به توسعه شخصیت ما دانشجو-ورزشکاران است. من می دانم که من افتخار می کنم از همه بچه ها که رفته اند به موفقیت در زندگی خود را.”

rdepreta

@stamfordadvocate.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im