دهلی نو (ایسنا) – هند بازگشایی مراکز خرید و رستوران ها در روز دوشنبه و مردم trickled به معابد و مساجد با پوشیدن ماسک حتی به عنوان کشور اضافه شده و تعداد بی سابقه ای از عفونت در یک روز و بسته شدن در اسپانیا و انگلستان را caseload.

یک زن sanitizes دست او را به عنوان یک مرد می شود درجه حرارت خود را چک در داخل یک معبد پس از باز کردن بسیاری از اماکن مذهبی پس از هند برطرف مستند محدودیت هایی که تحمیل شده بود به سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در دهلی نو, هندوستان, ژوئن 8 سال 2020 است. رویترز/Anushree Fadnavis

پس از اعمال شدید مستند در ماه مارس نخست وزیر نارندرا دولت تحت فشار است به طور کامل باز کردن اقتصاد و مردم بازگشت به کار برای جلوگیری از جرم پریشانی.

دستورالعمل های دقیق صادر شده است برای باز کردن مکان های عمومی و ادارات برای جلوگیری از بیشتر افزایش عفونت در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور است.

تاکید چالش است که مقامات چهره, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, رفت و به خود انزوا در خانه پس از یک دوره تب و گلو درد خود گفت. یک coronavirus آزمون برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

“او شده است یک تاج جنگجو بوده و در خط مقدم این مبارزه ما امیدواریم که او به زودی بهبود” گفت: Raghav Chadha یک حزب قانونگذار.

دهلی نو همراه با بمبئی است coronavirus کانون.

نمازگزاران ماسک عینک ایستاده بود 6 فوت (2 متر) و از طریق رفت و حرارتی اسکنر در معابد هندو در شهر پایتخت و جاهای دیگر در کشور است که معمولا به ظرفیت پر شده.

سخت Vyas از ISKCON (انجمن بین المللی کریشنا آگاهی) معبد در غرب شهر احمدآباد گفت: دسترسی به شدت کنترل شد.

“ما اجازه می دهد تنها تعداد کمی از جانبازان در داخل معبد در یک زمان. ما باید کشیده محافل که در آن آنها نیاز به ایستادن برای اطمینان از مناسب فاصله حداقل 6 فوت” Vyas گفت.

دهلی نو نمی خواهد اجازه می دهد هتل ها برای بازگشایی به دلیل آن گفت: ممکن است نیاز به تبدیل آنها به طور موقت بیمارستان اگر وجود دارد یک پرش بزرگ در موارد.

هند تعداد کل coronavirus موارد رسیده 256,611 وزارت بهداشت گفت: فقط پشت اسپانیا پس از یک رکورد در یک روز پرش از 9,983 عفونت.

تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه و انگلستان بیشتر موارد و کارشناسان بهداشت می گویند هند اوج هنوز هم می تواند هفته دور اگر نه ماه.

مرگ و میر ناشی از COVID-19 بود در 7,135 هنوز پایین در مقایسه با کشورهای دیگر که دچار دهها هزار نفر از مرگ و میر.

در بمبئی یک چند دفتر را باز کرد و در حومه شهر وجود صف های طولانی در ایستگاههای اتوبوس به عنوان رفت و آمد قطار که آن تاسیسات هنوز باز است.

گزارش اضافی توسط مانوج کومار و نیها آرورا در New Delhi, Rajendra Jadhav در بمبئی Sumit خناس در احمدآباد Saurabh شارما در لکنو; ویرایش توسط جری دویل و راجو Gopalakrishnan

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de