شهردار مردم را به جلوگیری از مرکز لندن پیش از تظاهرات

یک تظاهرکننده صحبت می کند با ضد معترضان پیش از یک زندگی موضوع اعتراض پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس در لندن, بریتانیا, ژوئن 13 سال 2020 است. رویترز/جان Sibley

لندن (العالم) – شهردار لندن به نام مردم به دور ماندن از مرکز لندن در روز شنبه به عنوان پایتخت آماده به صورت بالقوه تقابل بین قدرتهای جهانی و گروههای راست.

مجسمه از چهره های تاریخی از جمله وینستون چرچیل که در خط مقدم تظاهرات ضد نژاد پرستی گروه سوار شد تا روز جمعه پیش از این انتظار می رود تظاهرات در لندن است.

“ما اطلاعاتی که شدید گروههای راست در حال آمدن به لندن ظاهرا آنها می گویند برای حفاظت از مجسمه های, اما ما فکر می کنم مجسمه ممکن است یک flashpoint برای خشونت” شهردار لندن صادق خان گفت: در رادیو بی بی سی.

خان همچنین گفت که مردم نباید پیوستن به تظاهرات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان شواهد وجود دارد از ایالات متحده است که کسانی که حضور آنها تا به حال به آن گرفتار است.

مجسمه از جنگ جهانی دوم رهبر چرچیل در خارج از مجلس بود با اسپری گرافیتی هفته گذشته پس از آنچه تا به حال بوده است عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در روز جمعه آن را “پوچ و شرم آور” است که مجسمه چرچیل در خطر بود.

“بله, او گاهی اوقات بیان نظرات که بودند و هستند و ما قبول نداریم اما او یک قهرمان بود و او به طور کامل سزاوار خود را در یادبود” جانسون نوشت.

و چرچیل نوه اما Soames به بی بی سی گفت در روز شنبه که او غمگین است.

“این است که بالاتر از همه فوق العاده غم انگیز است که پدر بزرگ من بود که چنین وحدت شکل در این کشور به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک نوع نماد بحث برانگیز بودن” او گفت:.

گزارش توسط سارا جوان; ویرایش توسط الکساندر اسمیت

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de