مردان متهم به کمک به ex-نیسان رئیس فرار ژاپن چالش آمریکا استرداد مورد

بوستون (ایسنا) – وکلای سابق سبز کلاه بره و پسر می خواست ژاپن برای کمک به سابق Nissan Motor Co, رئیس, Carlos Ghosn فرار از کشور در روز دوشنبه استدلال مقامات ایالات متحده به اشتباه دستگیر و آنها را برای کمک به یک جرم است که آنها می گویند وجود ندارد در ژاپن: وثیقه پریدن.

فایل عکس: سابق نیسان رئیس Carlos Ghosn حضور در یک کنفرانس خبری در سندیکای مطبوعات لبنان در بیروت لبنان ژانویه 8 سال 2020 است. تصویر گرفته شده در ژانویه 8 سال 2020 است. REUTERS/Mohamed Azakir

وکلای مایکل تیلور و پسرش پیتر تیلور در یک حرکت پرسید: یک قاضی فدرال در بوستون به سرکوب ایالات متحده حکم صادر شده در ماه گذشته برای بازداشت و یا آزادی آنها به قید وثیقه در حالی که خود را استرداد مورد درآمد حاصل.

مقامات ایالات متحده دستگیر تیلور در ماه مه در ژاپن درخواست به اتهام قاچاق Ghosn خارج از کشور در یک جعبه در حالی که او را به قید وثیقه و در انتظار محاکمه به اتهام مالی.

وکلای خود را در روز دوشنبه استدلال کرد که نه وثیقه پریدن و نه کمک به کسی که انجام این کار در حال جنایت در ژاپن است.

دفاع وکیل مدافع گفت که واقعیت این است که “تا کنون فراتر از اختلاف است که دولت ژاپن را آغاز کرده است با توجه به اینکه آیا آن را باید در اصلاح قانون به انجام چنین یک جنایت است.”

در حالی که ژاپن با صدور حکم بازداشت برای تیلور خود وکلا گفت: این جنایت اظهار داشت: در حکم است, مهاجرت جرم غیر extraditable بزه.

وکلای اضافه شده که نه تیلور از جمله مایکل ویژه ارتش ایالات متحده و نیروهای کهنه که تاسیس شرکت های امنیتی خصوصی در برخواهد داشت یک پرواز خطر نیاز آنها را به برگزار می شود, بدون وثیقه.

وزارت دادگستری و سفارت در واشنگتن ندارد پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر.

مقامات ایالات متحده دستگیر تیلور در دانشگاه هاروارد ماساچوست, on May 20 به درخواست ژاپن که در ماه ژانویه صادر شده و حکم دستگیری دو مرد در ارتباط با تسهیل Dec. 29, 2019 فرار.

Ghosn فرار به لبنان, خانه دوران کودکی خود را در حالی که او در انتظار محاکمه به اتهام که او درگیر در تخلف مالی از جمله با درک خود را جبران نیسان در صورتهای مالی. او را انکار می کند و تخلف است.

(این داستان تصحیح تیتر به ‘ex-نیسان رئیس’)

گزارش توسط Nate ریموند در بوستون; گزارش های اضافی توسط دیوید Shepardson در واشنگتن; ویرایش توسط شفق الیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>