متلر هدف در 2OT می دهد جدید کنعان برنده بیش از ریجفیلد در FCIAC نداد

دارین — این FCIAC خواهد بود crowning جدید پسران هاکی روی یخ قهرمان این سال است.

جدید کنعان دانشجوی سال اول شین متلر به ثمر رساند و یک پاس از دوم نیک Megdanis پنج دقیقه به اضافه کاری به عنوان قوچ زدم سه بار دفاع از کنفرانس قهرمان ریجفیلد, 3-2, شنبه شب در دارین خانه یخ.

پیروزی قرار می دهد بالا-کشت جدید کنعان (18-2-1) در FCIAC نهایی مقابل شماره 3 دانه و رقیب دارین (18-4) که شکست دوم-کشت گرینویچ 2-1 در روز شنبه را نیمه نهایی.

قهرمانی بازی برگزار خواهد شد در 5:45 بعد از ظهر شنبه در دوروتی Hamill یخ بازی در گرینویچ.

قوچ خواهد ساخت اولین حضور خود در FCIAC نهایی پس از سال 2017, زمانی که آنها از دست رفته به ریجفیلد و آنها خواهید بود رو دارین تیم که روت آنها 10-2 در طول فصل به طور منظم.

“این رفتن به بزرگ” Megdanis گفت: نهایی. “ما بسیاری از شتاب رفتن در به خصوص در برابر ما رقیب دارین که واقعا رفتار ما زمان گذشته است. بنابراین ما به دنبال بازپرداخت (روز شنبه) و امشب یک پیروزی بزرگ.”

جدید کنعان را نیمه نهایی پیروزی در برابر ریجفیلد های فوری کلاسیک به عنوان حرکت seesawed بین دو تیم برای 65 دقیقه است. قوچ led در عکس 38-37 این ببر دو بار از یک هدف کسری به کراوات نمره و هر دو goalies — Beau Johnson جدید کنعان و مت Silliman از ریجفیلد ساخته شده و 35 موجب صرفه جویی در یک فشار بسته بندی شده عملکرد.

“این بچه ها پیدا کرده اند راه را به نفع خود تمام سال جدید” کنعان مربی کلارک جونز گفت. “من افتخار می کنم که از انعطاف پذیری خود را. یک زن و شوهر از بچه ها رو ضرب دیده و مبارزه را از طریق آن و کمال در خالص باور نکردنی بود.”

“آن را سرگرم کننده برای بچه ها سرگرم کننده برای مسابقات و تبریک به کنعان برای حرکت در” ریجفیلد مربی شان گالاگر گفت. “که واقعا خوب بود بازی واقعا خوب هدف در پایان. افتخار میکنم بچه ها من برای مبارزه به خصوص در دوره سوم آینده با این هدف است.”

برنده سری آغاز شده و با متلر اسکیت جن به منطقه و عقب-توزیع یک پاس به Megdanis. Megdanis برش از طریق دایره چرخید و تضعیف تصویب در مقابل خالص به متلر که یک به پایان رسیده و آن را به شبکه برای هدف.

“راستش من از نوع فقط آن را انداخت در مقابل شبکه” Megdanis گفت. “شین ، بزرگ پسر او را و او قادر به رسیدگی است که یک تایمر قرار داده و آن را در پشت net.”

“Megdanis یک تهدید بود تمام شب طولانی پایین پایین” جونز گفت. “او عالی تصویب به شین که می توانید بروید. هنگامی که آن را به 4-در-4 یخ باز و (متلر) می توانید بروید. او فوق العاده ای ساخته شده به پایان برسد.”

سه بازی پنج گل آمد در طول دوره دوم زمانی که قوچ در زمان آگهی از 1-0 و 2-1.

جاستین Wietfeldt آغاز شده به ثمر رساند و با کمک از Megdanis 31 ثانیه به دوره ریجفیلد را خواهد استوارت آن را در 5:36 کوبیدن خانه ارتجاعی پس از جانسون مسدود شده بود یک شات توسط Kevin McNicholas.

که کراوات کوتاه بود به عنوان یک گردش مالی در منطقه دفاعی منجر به یک دست گل Megdanis در 7:07.

جدید کنعان برگزار شد 2-1 منجر به دوره سوم اما ریجفیلد را لوقا ویلز مشبک the equalizer با کمک از مایکل Conciatore و پت, Rigby, تساوی امتیاز با 8:25 به بازی در قوانین و مقررات.

از آنجا دفاع در زمان بیش از دو Silliman و جانسون racking تا موجب صرفه جویی در. در اولین OT هر دو آنها متوقف 10 عکس.

“او به ما یک شانس برای برنده شدن” گالاگر گفت: از Silliman. “که همه شما می توانید درخواست خود را از دروازه بان. او ساخته شده یک زن و شوهر خوب موجب صرفه جویی در وقت اضافه به خصوص نگه داشته و آن را آرام و به ما فرصتی برای ادامه و ایجاد شانس در طرف دیگر.”

قوچ حال 4-1 لبه عکس در پنج دقیقه دوم وقت اضافه با متلر و Megdanis پایان درام.

بازیکن از بازی

نیک Megdanis جدید کنعان. Megdanis شده در هر سه رم اهداف راه اندازی این بازی برنده, اما حتی در خارج از این امتیاز دوم راه اندازی فرصت های متعدد در طول بازی.

کردنی

“در سال گذشته گونار (Granito) تا به حال 40 درصد از هدف ما به ثمر رساند و در این سال ما باید بیشتر اهداف و گسترش آن در خارج از بودن (Gammill) به گریفین (دین) به کارتر الیس به نیک و به جاستین Wietfeldt. وجود دارد مقدار زیادی از عمق در تولید ما در این سال که بسیاری کمک کرده است.” — کنعان مربی کلارک جونز

david.استوارت

@hearstmediact.com; @dstewartsports

جدید کنعان, 3, ریجفیلد 2 (2 OT)

ریجفیلد 0 1 1 0 0 — 2

جدید کنعان 0 2 0 0 1 — 3

دوره دوم: NC – جاستین Wietfeldt (نیک Megdanis) 0:31 R – خواهد استوارت (Kees van ویس, Kevin McNicholas) 5:36 NC – نیک Megdanis (کوتاه-دست) 7:07, دوره سوم: R – لوقا ویلز (مایکل Conciatore پت Rigby) 6:35; دوم اضافه کاری: NC – شین متلر (نیک Megdanis) 5:00.

موجب صرفه جویی در: R – مت Silliman 35; NC – Beau جانسون 35.

سوابق: ریجفیلد 12-10-0; جدید کنعان 18-2-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر