مکزیک مرز متحده افزایش نگرانی جدید درباره آمریکایی ها آوردن coronavirus جنوبی

خوزه لوئیس گونزالس ایسنا

این Paso del Norte مرز پل به عنوان دیده می شود از سیوداد خوارز, مکزیک.

مکزیک — شهرستان برای سال مقامات در شمال مکزیک تماشا به عنوان یک مرز دیوار رز درست در شمال ریو گراند و به عنوان کاخ سفید بارها و بارها تهدید به مسدود کردن مرز برای عبور ترافیک است.

در حال حاضر با کروناویروس موارد افزایش در جنوب غربی ایالات متحده آمریکا, آن, مکزیک رهبران درخواست برای تنگ تر اجرای مرزی برای حفظ جوامع خود را امن است.

“وضعیت بسیار بد در تگزاس و [مرزی سفر] تنها ما را به مشکلات در شمال, Tamaulipas گفت:” خاویر گارسیا Cabeza de Vaca, فرماندار, Tamaulipas دولت که تست مثبت برای این ویروس این هفته است.

گارسیا Cabeza de Vaca و مرز دیگر فرمانداران باید التماس کرد با مکزیک را به دولت مرکزی برای بهتر دامپزشک مردم وارد مکزیک از ایالات متحده, به اطمینان حاصل شود که سفرهای خود را واجد شرایط به عنوان “سفر ضروری است.”

در حالی که ایالات متحده به کار گرفته شده است که طراحی نسبتا به شدت از مارس — امکان ورود تنها برای غیر شهروندان و nonresidents که شغل تلقی انتقادی — مکزیک مقامات مرزی به ندرت سوال مسافران ورود به کشور است. به عنوان یک نتیجه صدها هزار نفر از آمریکایی ها همچنان عبور از مرز مکزیک برای مقاصد تفریحی — از جمله بازدید از بستگان و رفتن به خرید. مکزیکی مقامات نگران هستند که چنین بازديد خواهد افزایش طول چهارم جولای آخر هفته, خطرناک ناقل ویروس وارد این کشور از ایالات متحده است.

[مکزیکو سیتی و میر مشخصی به سه برابر نرمال در طول covid-19 شیوع مقام ارشد می گوید]

به عنوان موارد افزایش یافته در جنوب کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و مکزیک, مرز متحده به طور فزاینده می آیند برای دیدن شیوع در ایالات متحده به عنوان بزرگترین تهدید در کنترل این بیماری همه گیر.

با استناد به شواهدی رئیس جمهور تهمت گفته است که مرز دیوار خواهد نگه داشتن عفونت از ورود به ایالات متحده از مکزیک است. اما با توجه به افزایش آمریکا caseload آن مکزیک است که بیشتر به دلیل ترس از ویروس آینده در سراسر مرز.

روز پنج شنبه دولت مکزیک گفت: این امر می تواند نصب “بهداشتی فیلتر” که در آن مسافران از ایالات متحده خود را در دماهای بررسی در چندین گذرگاه های مرزی. کسانی که پست های بازرسی باید “هدف حفاظت از سلامت این جمعیت به خصوص کسانی که در مرز ایالات گفت:” بیانیه ای از کشور وزارت امور خارجه.

مقامات مکزیکی در مرز متحده رفته اند بیشتر شفاعت برای مردم نه برای عبور از مرز در همه.

[برخی از کسب و کار در کانادا می خواهید به اجازه آمریکایی ها پشت در. بسیاری از کانادایی ها نمی کنند.]

انریکه Clausen, Sonora دولت وزیر بهداشت گفت: به دنبال اعمال دقیق تر کنترل گذرگاه های مرزی از کسانی که دستور مکزیک را به دولت فدرال است.

“این بسیار مهم است برای اجرای اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت Sonorans. و یکی از آنها در این لحظه به کاهش گذرگاه های مرزی از ایالات متحده به سمت مکزیک” Clausen گفت: در طول یک خبر در جلسه روز سه شنبه. دو روز بعد او بیش از حد آزمایش مثبت برای ویروس.

روز پنجشنبه سفیر آمریکا در مکزیک کریستوفر لاندو تکرار این پیام در اسپانیایی پرداختن به شهروندان ایالات متحده زندگی در امتداد مرز در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. او به توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از مرزی سفر در چهارم جولای آخر هفته.

“در هفته های اخیر صدها نفر از هزاران نفر از مردم با عبور از مرز زمین هر روز و 90 درصد از آنها شهروندان آمریکایی و یا سبز-دارندگان کارت,” او گفت:. “اگر این ترافیک نیست کاهش وجود خواهد داشت افزایش و نه کاهش در محدودیت های مسافرتی.”

دولت آمریکا همچنان ادامه دارد و تبعید به مکزیک در طول بیماری همه گیر. در بسیاری از موارد اخراجی باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از ورود به مکزیک خاک. کسانی که اخراج باید بیشتر خشم مقامات مکزیکی که سعی در محدود کردن آمریکایی ها از بازدید از این کشور است.

“چرا آنها از ادامه این اخراج ها در وسط یک کشنده بیماری همه گیر از جمله افرادی که در حال حاضر بیمار است و می داند که چگونه بسیاری از افراد بدون علامت,” مکی Ortiz شهردار مکزیکی شهرستان رینسا گفت واشنگتن پست در ماه مه.

[Coronavirus در مرز: بیمارستان کالیفرنیا تحت الشعاع بیماران از مکزیک]

مرز ایالات متحده متحده باید به طور قابل توجهی بالاتر از عفونت از مکزیک مرز متحده اگر چه با محدود تست در مکزیک آن را دشوار است به مقایسه اعداد.

Tamaulipas با جمعیت 3.5 میلیون تا به حال 5,712 تایید coronavirus موارد است. Sonora با جمعیت 2.85 میلیون دلار تا به حال 7,064

تگزاس دارای جمعیت 29 میلیون و بیش از 175,000 تایید coronavirus موارد است. آریزونا جمعیت 7.3 میلیون نفر و بیش از 90,000 تایید coronavirus موارد است.

در ماه ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک تجمع در شهر فینیکس که مکزیک در شهر تیخوانا بود “به شدت آلوده با covid” و مرز دیوار جلوگیری شد مرزی انتقال است. در واقع سن دیگو به حال در بیشتر موارد این ویروس در هر 100 ، 000 نفر.

برخی از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که در مکزیک زندگی می کنند در حال عبور از مرز به درمان در بیمارستانهای آمریکایی قرار دادن نامتناسب استرس در جامعه کوچک بیمارستان ها در مکان هایی مانند ایمپریال ایالت کالیفرنیا. مرز ایالات متحده محدودیت هنوز هم اجازه می دهد آمریکایی ها برای عبور از مرز به کشور خود و بدون استناد به یک دلیل.

مکزیک مرکزی د Abasto: چگونه coronavirus پاره از طریق امریکا بزرگترین بازار

ایالات متحده می خواهد مکزیک به حفظ و دفاع از آن و مراقبت های بهداشتی کارخانه های باز. کارگران مکزیکی در حال بیمار شدن و مردن.

مکزیک بیمارستان های فشار برای درمان coronavirus به عنوان مقامات می گویند موارد در حال اوج

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de