مکزیک سبقت آمریکا coronavirus روزانه مرگ و میر, مجموعه سوابق

MEXICO CITY (ایسنا) – مکزیک پیشی گرفت و ایالات متحده در روزانه و میر گزارش شده از رمان coronavirus برای اولین بار در روز شنبه با وزارت بهداشت ثبت یک رکورد 1,092 مرگ و میر را نسبت به بهبود مستندسازی از این بیماری همه گیر.

اعضای خانواده خود را می گویند آخرین خداحافظی خود را به یکی از بستگان که در اثر این بیماری کروناویروس (COVID-19) در سن لورنزو Tezonco گورستان در مکزیکو سیتی, مکزیک 3 ژوئن 2020. REUTERS/Carlos Jasso

آمریکای لاتین پدید آمده در هفته های اخیر به عنوان یک مرکز عمده برای کوروناویروس. برزیل که در آن ویروس به سخت ترین ضربه در منطقه نیز گزارش داد یک رکورد تعداد مرگ و میر در روز چهارشنبه.

دولت مکزیک قبلا پیش بینی همه گیر خواهد اوج در اوایل ماه مه و ایالات متحده تحت فشار را آغاز کرده است بازگشایی قریب به اتفاق آن صنعت خودرو است که پی ریزی میلیاردها دلار از کسب و کار از طریق عبور از مرز زنجیره تامین.

این برنامه بیشتر به استراحت اجتماعی فاصله اقدامات این هفته بودند را در خود نگه دارد در به رسمیت شناختن این واقعیت است که عفونت به حال هنوز رتبهدهی نشده است شروع به پایین آمدن.

روز شنبه شاهد یک رکورد 3,912 جدید عفونت با تعداد روزانه مرگ و میر بیش از دو برابر رکورد قبلی 501.

تعداد کل موارد شناخته شده در آمریکای لاتین دومین اقتصاد است که در حال حاضر 101,238 و آن چوب خط حساب کردن از مرگ و میر است 11,729 و آن را هفتمین کشور با بیشترین مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به جان هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell نسبت داده تیز پرش در شماره جدید کمیته مرگ و میر ایجاد شده توسط مکزیکو سیتی دولت برای شناسایی بهتر است که مرگ و میر در پایتخت بودند ناشی از ویروس است.

“بیش از گذشته 20 یا 25 روز ما تا به حال موارد مختلف بودند که به آرامی گذشت به رجیستری به دلایل مختلف” او گفت:. “یک کمیته فنی است و به طور خاص انجام شده است روشهای مکمل.”

این کمیته تاسیس شد و پس از رشد انتقاد که مکزیک را بسیار محدود تست رای به معنای اکثر موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس نشده بودند ثبت شده است. رویترز بررسی به این نتیجه رسیدند که مرگ و میر می تواند 2.5 برابر بيشتر گزارش شده است.

مکزیک دولت قبلا بستری واقعی تعداد مرگ و میر بالاتر از رسمی شمارش.

معلوم نبود اگر گنجاندن بیشتر مرگ و میر ثبت شده توسط شهر مکزیک کمیته خواهد فشار روزانه اعداد بالاتر در آینده است.

مکزیک با بیش از یک سوم از جمعیت ایالات متحده است که در مرحله قبل از همه گیر منحنی از همسایه خود و دولت اذعان کرده است که مرگ و میر در نهایت می تواند فراتر از 30000.

آمریکا روزانه و میر گزارش شده بودند 1,045 در چهارشنبه دولت دادهها نشان داد.

گزارش مکزیکو سیتی Newsroom; ویرایش توسط فرانک جک دانیل و پیتر کونای

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر