مکزیکو سیتی — مکزیک رئیس جمهور گفت: “او در حال ایجاد یک مرکز ملی خرید و آژانس توزیع دارو و واکسن و تجهیزات پزشکی در میان مداوم کمبود در طول coronavirus همه گیر و دستگیری یک دکتر که توصیه می شود بیمار خانواده خود را به خرید داروها.

دولت قبلا انجام برخی از خرید فله اما اغلب قرارداد از مواد مخدر خرید و توزیع به شرکت های خصوصی. متمرکز آژانس باید یک بودجه حدود 2.25 میلیارد دلار بیش از دو سال آینده آغاز خواهد شد و عامل Aug. 15. این طرح نیز احتمالا اعمال می شود به هر coronavirus واکسن.

شده اند وجود دارد تکرار گزارش در طول همه گیر و قبل از آن از خانواده ها گفته بودن توسط پزشکان به خرید داروها را برای بیمار و بستگان به دلیل بیمارستان ها ندارد و آنها حتی اگر درمان شد از لحاظ نظری رایگان و سهام ظاهرا وجود داشته است.

کمبود از همه چیز از مواد مخدر به تجهیزات و وسایل حفاظتی شخصی منجر به تظاهرات و اعتراضات توسط پزشکان و خانواده های بیماران و در این هفته منجر به دستگیری یک پزشک در جنوب ایالت چیاپاس به اتهام سوء استفاده از قدرت با وجود این واقعیت خانواده اش گفت که او فقط در تلاش برای دریافت داروهای مورد نیاز برای یک بیمار است.

دستگیری دکتر خراردو گرجلس یوکا را به خط مقدم در اغلب موقعیت های خطر ناک از متخصصان مراقبت های بهداشتی در مکزیک با کمبود بودجه روبرو ضعف سیستم بهداشت و درمان. ده ها تن از کارکنان مراقبت های بهداشتی شده اند شفاهی مورد آزار قرار گرفته و یا جسمی حمله در مکزیک در طول همه گیر توسط افرادی که ارتباط آنها را با این بیماری است.

ده ها تن از گرجلس یوکا همکاران راهپیمایی در چیاپاس سرمایه توکسلا گوتیرس ٬ چیاپاس شنبه با یک بنر خواستار “آزادی برای یک پزشک است که در معرض خطر زندگی خود را برای مراقبت از بیماران در طول بیماری همه گیر.”

این Chiapas دولت ایرباس در بیانیه ای گفت که دکتر “خواسته کسی که ثبت شکایت برای تجهیزات و محصولات برای درمان پدرش حتی اگر دولت در بخش بهداشت و درمان می گوید: این بیمارستان دارای داروها و تجهیزات مورد نیاز برای درمان بیماران است.”

بیمار یک سیاستمدار محلی, بعد درگذشت.

این اتحادیه از وزارت بهداشت کارکنان پیشنهاد کرد که — به عنوان بسیاری از قبل گفت: — مقامات شمرد بیش از کمبود در بیمارستان.

“برای برخی از زمان ما شکایت در مورد کمبود داروهای” اتحادیه گفت: در بیانیه ای خواستار, دکتر, را آزاد کند. “این جای تعجب نیست که در بسیاری از امکانات بستگان می خواست برای خرید لوازم اولیه مورد نیاز برای درمان بیماران به دلیل سهل انگاری و عدم اقدام مقامات.”

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador تا به حال تاریخچه مشکل با تجهیزات پزشکی. مشکوک از شرکت های خصوصی بیش از قیمت گذاری و فساد لوپز Obrador دولت متهم شده است توسط پدر و مادر از دوران کودکی قربانیان سرطان به تاخیر انداختن خرید داروهای مورد نیاز.

لوپز Obrador است نظارت یک بیماری همه گیر سیاست که شامل بسیار کمی تست اما وعده داده است که “هیچ کس نمی خواهد کمبود تخت بیمارستان” یک تعهد است که تا حد زیادی انجام شده است از طریق سریع اغلب موقت گسترش امکانات موجود. اما لوپز Obrador به نظر می رسد به اذعان پنج شنبه که این داروها مورد نیاز برای کسانی که در بیمارستان بستری ممکن است همیشه در دسترس بوده است.

“من نمی خواهم به کمبود دارو ادامه” لوپز Obrador گفت: در حالی که هشدار می داد: “این افزایش داده است به دستکاری و دروغ.”

“این همه دارای یک بخش است که واقعی است و دیگری که مرتبط است به دستکاری سیاسی و منافع” رئیس جمهور گفت:.

در گذشته فساد در اعطای قراردادهای تصویب داروهای جدید و خرید مواد مخدر منجر به بیش از حد قیمت کمبود تلف یا نامطلوب پزشکی است.

لوپز Obrador گفت که او تعیین خواهد شد و رئیس کنونی این کشور دفاع مدنی به اجرا جدید آژانس خواهد شد که توصیه شده توسط سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی است. مکزیک گفت: در حال حاضر آن را به پیوستن به کشورهای دیگر در تلاش مشترک برای دسترسی به هر coronavirus واکسن یک بار یکی از توسعه یافته است.

داروخانه های خصوصی و واردکنندگان و توزیع کنندگان دارو هنوز هم مجاز به عمل به عنوان willl متحده است که می خواهند برای ادامه فعالیت خود خرید طرح.

پس از لوپز Obrador نزدیک متعصب ریاضت همراه با بی اعتمادی خود را از شرکت های خصوصی و غیر دولتی گروه به رهبری او را به ترجیح می دهند متمرکز دولتی راه حل. آن را نیز رهبری او را به برخورد با قربانیان گروه روشنفکران و فعالان و سازمان های کسب و کار.

“همه چیز را به بخش خصوصی واگذار شد, همه چیز قراردادی بود که:” لوپز Obrador شکایت کرده است. “دولت باقی مانده بود به عنوان صرف نما.”

مکزیک گزارش شده 408,499 تایید coronavirus موارد هر چند مقامات اذعان دارند که بسیار گسترده است تحت-تعداد زیرا تنها در حدود 950,000 آزمایشات انجام شده در کشور نزدیک به 130 میلیون نفر جمعیت. مکزیک 45,361 تایید مرگ و به نظر می رسد رهبری برای رسیدن به بریتانیا در این هفته به عنوان ملت با سوم بالاترین مرگ و میر در جهان, پشت, ایالت متحده و برزیل است.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de