مکزیک بیمارستان های فشار برای درمان coronavirus

کارلوس Jasso ایسنا

پزشکان و پرستاران آماده سازی برای درمان covid-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در سیوداد خوارس بیمارستانی در مکزیکو سیتی.

مکزیک — شهرستان هر شب در 7 مکزیک آهنگ در به آن coronavirus تزار 51 ساله در توهم به نام هوگو لوپز-Gatell. اعتماد به نفس و telegenic او پیاده روی ترس ملت از طریق شماره: موارد مرگ و میر تخت بیمارستان.

در برخی از راه لوپز-Gatell است مکزیک دکتر Fauci. مکزیکی, اپیدمیولوژی جدی علمی لغو احکام صادره ی — (Ph. D.) از دانشگاه جانز هاپکینز و سال تجربه مبارزه با بیماری های همه گیر. اما او بنا کردن یک مسیر کاملا متفاوت از بسیاری از همسالان خود. مکزیک نشده اعمال مقررات منع رفت و آمد یا استفاده پلیس برای نگه داشتن مردم در خانه. آن را تلاش جمعی برای تست رمان coronavirus.

در اوایل مکزیکی مقامات خوشبین استراتژی خود را مشغول به کار بود و توسط برخی از اقدامات آن ظاهر می شود. مکزیکو سیتی را به ثبت رساند اولین coronavirus مورد یک روز قبل اندازه مشابه شهر نیویورک است. در حالی که نیویورک رنج می برد بیش از 16,000 تایید مرگ, مکزیک, پایتخت گزارش شده حدود 3000.

[Coronavirus در مرز: بیماران از مکزیک پایمال بیمارستان در کالیفرنیا]

اما در حال حاضر به عنوان شهر مکزیک بازدید چه مقامات می گویند که اوج آن شیوع آن رو به یورش موارد با یک understaffed و undersupplied سیستم بیمارستان. این نگرانی وجود دارد که این کشور شمار کشته شدگان به مراتب بالاتر از آمار رسمی است.

دولت در اصل پیش بینی شده 6000 تا 15000 نفر مرگ و میر در سراسر کشور یک فرصت کوچک آنها می تواند به دو برابر است که حد بالایی است. توسط دوشنبه, مقامات تایید کرده بود 10,167 مرگ و میر. لوپز-Gatell اذعان کرده است که فاجعه بار سناریو 30000 مرگ و میر است و دیگر از راه دور است.

خاویر Verdin

ایسنا

یک کارگر پیاده روی در میان گورهای حفر شده در covid-19 قربانیان در یک گورستان در آکاپولکو.

“ما امیدواریم که وجود ندارد که بسیاری از مرگ و میر,” او گفت: سناتور هفته گذشته است. اما او اشاره کرد که مکزیک مبتلا با نرخ بالا از چاقی و دیابت و دیگر شرایط. “این بیماری های مزمن باید یک اثر خیره کننده در مرگ و میر.”

مکزیک دولت مدعی است که آن را در تلاش است تا تعادل عمومی بهداشت و درمان نگرانی ها و نیازهای اقتصادی از زیادی جمعیت کم درآمد. منتقدان می گویند مقامات موفق به برقراری ارتباط گرانش چالش در اوایل و در زمان یک خطر بزرگ در تست نکنید بیشتر از جمعیت است. بسیاری از نگرانی در مورد اینکه آیا شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند نگه دارید تا.

[Coronavirus شیوع بیماری در مکزیک بیمارستان ها را افزایش زنگ تظاهرات]

رنگی و درخشان نمودار نمایش داده شده در López-Gatell را شبانه, اخبار کنفرانس ها حاکی از بیمارستان های پایتخت در 80 درصد ظرفیت در روز دوشنبه.

“همه ما از خودمان بپرسیم که اگر ما می توانید نگه دارید” گفت: آنا بلم کاسترو متخصص داخلی در La Raza یکی از پایتخت بهتر, عمومی بیمارستان. “یا اگر وجود دارد خواهد بود یک نقطه که در آن تعدادی از بیماران غیر قابل کنترل می شود.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/medics-stuck-in-immigration-limbo-treat-migrants-near-us-mexico-border-during-pandemic/2020/05/26/447c0c7f-6c8e-4d0f-8f45-bd963971f98a_video.html

این کشور سعی نامتعارف استراتژی

مکزیک گزارش خود اولین مورد از covid-19 on Feb. 28. رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador یک چپ پوپولیستی در ابتدا به نظر می رسید به شانه این بیماری است. او گفت که “حتی به عنوان بد به عنوان آنفولانزا” و با حضور در تظاهرات با جمعیت کثیری از هواداران است.

لوپز-Gatell شروع جلسه با لوپز Obrador توضیح پیچیدگیهای ویروس
انتقال در بعد از ظهر پیاده روی را از طریق استعمار اسپانیا کاخ ملی
. او در بر داشت رئیس جمهور پذیرای نگرانی های خود را.

“در هیچ لحظه ای او می گویند, ‘آرام’ یا به دلایل سیاسی شما نمی توانید می گویند این ” یا “تن کردن اطلاعات’ ” لوپز-Gatell در مصاحبه ای گفت:. “این بسیار غیر معمول در مکزیک سیاست است.”

[ایالات متحده می خواهد مکزیک به حفظ و دفاع از آن و مراقبت های بهداشتی کارخانه های باز. کارگران مکزیکی در حال گرفتن بیمار و در حال مرگ است.]

لوپز Obrador خود را تغییر تن به پروژه جدید و جدی در مورد شیوع. هنوز هم این کشور سوار بر یک نامتعارف استراتژی است. سازمان بهداشت جهانی شد خواست توده تست برای coronavirus برای شناسایی قربانیان و مخاطبین خود را.

Alejandro Cegarra

خبرگزاری بلومبرگ

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador صحبت می کند به خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در کاخ ملی مکزیکو سیتی.

لوپز-Gatell در نظر گرفته است که غیر عملی است. ایالات متحده در حال اجرا میلیون ها نفر از آزمون و ثبت بیش از 1.5 میلیون مثبت. اما در واقعیت او گفت: وجود دارد احتمالا 12 یا 15 میلیون نفر.

“شما نمی توانید آنها را به حساب همه,” او گفت:. تلاش برای ردیابی تماس ها و منزوی کردن بیمار در یک کشور بزرگ و فقیر مکزیک و غیر ممکن بود. “من می خواهم به فریب عمومی اگر من گفتم این بود که حق مکانیسم کنترل” در ارتفاع یک بیماری همه گیر است.

[Coronavirus بازدید مکزیک اقتصاد که در آن لطمه می زند بیشتر: نفت, گردشگری, حواله و تجارت]

به جای لوپز-Gatell تیم را تماشا دادههای مشکوک coronavirus موارد از یک نمونه از 475 مراکز پزشکی در سراسر کشور است. در مارس 13, آنها متوجه یک پرش در موارد از سه تا 11. “منحنی بود خم” به سمت بالا لوپز-Gatell گفت. “ما گفت: که مجموعه ای از اقدامات ما می خواهم برای آماده کاهش — اجازه دهید بروید.’ ”

در مارس 20, مکزیک تعطیل مدارس. سه روز بعد از آن تعطیل و ادارات و مراکز و اکثر مغازه ها. مقامات احساس آنها می خواهم نگه داشته و این ویروس از دخالت نکند.

“ما خال خال لحظه مناسب” لوپز-Gatell گفت.

کارلوس Jasso

ایسنا

معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell است مکزیک coronavirus تزار.

بسیاری از متخصصان بهداشت تردید دارند. بدون تست و وزیر بهداشت سابق خولیو Frenk گفت: این کشور به پرواز کور. او اشاره کرد که همه گیر افسران در دانشگاه واشنگتن پیش بینی کرده بود تا به 16,795 مرگ و میر در هفت ایالت مکزیک از جمله شهر مکزیک توسط Aug. 4.

“بسیاری از این مرگ و میر را مانع شده است با زودتر پاسخ گفت:” Frenk در حال حاضر رئيس جمهور از دانشگاه میامی است.

گوستاو کروز در یک ریاضیدان در دانشگاه خودمختار ملی مکزیک که مدل شیوع گفت: مکزیک بود “مسطح منحنی” با موفقیت بیشتری نسبت به اسپانیا و یا ایتالیا. اما موارد جدید اخیرا بالا رفتن سریع تر از انتظار می رود او گفت: شاید به این دلیل که مردم نادیده گرفتن قرنطینه.

[مکزیک شروع به بازگشایی مرز منطقه و مناطق دیگر به عنوان coronavirus مستند برطرف]

مکزیک مقاومت اولیه سخت مستند. بیش از نیمی از کشور بزرگسالان در بخش غیررسمی به عنوان باغبان, لوله کش, تاکو فروشندگان. اگر آنها مجبور به ماندن در خانه بیش از حد طولانی لوپز-Gatell گفت: “این امر باعث بزرگ اختلالات.” دولت کاهش یافته است به استقرار نیروهای امنیتی برای اجرای قرنطينه به کشورهای دیگر انجام داده اند از ترس درگیری میان پلیس و فقیر گرسنه.

منتقدان می گویند لوپز Obrador را زود اخراج از coronavirus ممکن است خواسته اند مردم را به دست انداختن مستند قوانین. کروز پیشنهاد یکی دیگر از دلایل: آنها نیاز به کسب پول.

“این افراد مطمئنا تا به حال هیچ راهی برای زنده ماندن فراتر از چند هفته,” او گفت:.

‘در شب, خدای من, آن را هرج و مرج’

قبل از همه گیر زده, Mexico City به حال 500 فشرده-تخت های مراقبت — حدود یک سوم این تعداد در شهر نیویورک است. در سراسر کشور وجود دارد کمبود مزمن پزشکان و پرستاران در بیشتر دولت-اجرای سیستم.

مقامات راه اندازی یک تصادف برنامه به مقیاس.

بیش از 40 ، 000 نفر استخدام شدند. بیمارستان های خصوصی توافق به هزاران نفر از بیماران به صورت معمول جراحی برای آزاد کردن عمومی سیستم. نظامی و اجتماعی در سیستم های امنیتی خود را باز بیمارستان. تخت اضافه شد در چادر بیمارستان و یک مرکز همایش یک مسیر مسابقه است.

کارلوس Jasso

ایسنا

مراسم تشییع جنازه و جسد سوزی کارکنان فشار یک تابوت حاوی جسد یک covid-19 قربانی در سن ایسیدرو کوره های آدمسوزی در مکزیکو سیتی.

ساموئل Ponce de León مطالعات بیماری های عفونی در دانشگاه خودمختار ملی مکزیک است. بدون تلاش عظیم او گفت: “این سناریو شده اند که مردم انداختن در خیابان های خارج از بیمارستان است.”

اما مکزیک نظام سلامت بوده است تضعیف سال استفاده شده. آن را به سرعت نشان داد نشانه هایی از فشار است.

“ما التماس برای ماسک صورت” گفت: Gabriela گنزالز د Cosio یک متخصص داخلی در یک بیمارستان دولتی در مگدلنا کنتررسفقط در خارج از شهر مکزیک. بدون تجهیزات مناسب و معقول او و 43 همکاران به پایان رسید تا آلوده.

حداقل 149 مکزیکی مراقبت های بهداشتی کارگران درگذشت covid-19. که به نظر می رسد به تعداد کمتری سرانه در برخی از کشورها اما ترسناک به شکننده سیستم.

[مکزیکی کارخانه ها و افزایش تولید لوازم پزشکی برای ایالات متحده در بیمارستان در حالی که کشور با مبارزات خود را coronavirus شیوع]

وجود دارد در حال حاضر بیشتر دنده محافظ در دسترس گنزالز د Cosio گفت: اما نیروی انسانی باقی مانده است کافی نیست. “در شب, خوبی, این, هرج و مرج,” او گفت:. گاهی اوقات وجود دارد تنها دو پزشک در اواخر شیفت برای رسیدگی به 40 covid-19 بيمار, او گفت:.

وجود ندارد به اندازه کافی مانیتور به طوری که آنها در حال نقل مکان کرد و در بین بیماران هواکش. “ما می خواهید برای نظارت بر همه آنها را به طور مداوم” او گفت:. “اما ما نمی باید این تجهیزات است.”

دولت می گوید آن را به دست آورد به اندازه کافی هواکش. اما دیرین دکتر در موسسه ملی علوم پزشکی و تغذیه, یکی از مکزیک معتبرترین مراکز بهداشتی درمانی گفت: آن گاه فرار از آنها. بيماران پس از آن گرفته شده به بیمارستان های دیگر. برخی از انجام آن را ندارد او گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به اظهار نظر.

“این آسیب دیدن مردم می میرند چرا که شما نمی توانید آنها را ارائه لولهگذاری,” او گفت:.

مارکو Ugarte

AP

پلیس و گارد ملی و نیروهای تامین امنیت به عنوان بسته نرم افزاری حاوی چه مکزیکی مقامات دولتی می گویند در حال لوازم پزشکی از ایالات متحده تخلیه شده در فرودگاه در Toluca. حمل و نقل از جمله هواکش وارد پس از رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador خواسته رئیس جمهور تهمت برای کمک به.

اولیویا لوپز, شهر مکزیک وزیر بهداشت گفت: او فکر سیستم بیمارستان خواهد زنده ماندن coronavirus سونامی. “ما در حال اضافه کردن تخت هر روز,” او گفت:.

اما هیچ کس نمی داند چگونه این ویروس را محاصره پایتخت . رافائل Lozano, از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی گفت: او هیچوقت تصور این شهر هدف قرار دادن اوج خود برای چند هفته. این موسسه در ابتدا پیش بینی شده 3,400 مرگ و میر در, Mexico City. Lozano گفت: به روز رسانی آمار و ارقام به دلیل به زودی خواهد بود “بسیار بالاتر است.”

سوال در مورد مرگ و میر

مقامات اذعان دارند که تلفات بیشتر از این آمار رسمی. همانطور که در بسیاری از کشورهای مکزیک فقط شامل coronavirus تلفات را تایید کرد با یک تست آزمایشگاهی. اما نشانه های وجود دارد که undercount می تواند بیشتر از حد انتظار است.

مدنی گروه
مکزیکی علیه فساد و مصونیت از مجازات در بر داشت که 4,577 مرگ گواهی ثبت در پایتخت در دو ماه ذکر شده covid-19 به عنوان امکان پذیر است و یا علت احتمالی. فقط یک سوم از کسانی که تایید شد با یک آزمون.

منتقدان می گویند دولت مخفی واقعی تلفات. این حقیقت ممکن است بیشتر بی روح. مقامات مکزیکی دستور داده اند تست از تمام بیماران مبتلا جدی coronavirus علائم مانند. اما “از آنجا که وجود دارد بیش از حد بسیاری از بیماران برای تعدادی از [سلامت] پرسنل گاهی اوقات این تست انجام می شود گفت:” بنیتو آلونسو, متخصص داخلی در 20 de Noviembre بیمارستان. و بسیاری از بیماران مرگ قبل از آزمون تجویز شده است.

ربکا بلکول

AP

ماریا دل کارمن, Acero کاماچو, 48, مرکز, آغوش خواهر Graciela چپ و مارگاریتا در ایزتپلپا, Mexico City, پس از او منتشر شد و پس از 21 روز در یک بیمارستان مبارزه با covid-19.

گواهی مرگ که در لیست “ممکن است” coronavirus تنها بر اساس علائم در حال ارسال به کمیته پزشکی برای ارزیابی. به طور جداگانه مکزیک بوروکراسی را برآورد “بیش از حد” مرگ و میر — از جمله افرادی است که نمی تواند درمان برای شرایط دیگر در طول شیوع بیماری است. اما که می تواند ماه ها طول بکشد.

لوپز-Gatell گفت که آن را بیش از حد وقت گیر برای کامپایل کردن تمام اعداد در ارتفاع یک بیماری همه گیر. مگر اینکه تعداد واقعی به مراتب بالاتر از آمار رسمی او گفت: “تعداد مرگ و میر را تغییر نمی گیری من” در موارد ضروري مانند حصول اطمینان از تخت بیمارستان برای بیمار است.

[در حال حاضر به پیوستن به مبارزه با کروناویروس: جهان شورشی کارتل های مواد مخدر و باندهای]

برخی می گویند مکزیک از دست رفته است از این فرصت برای شکستن زنجیره انتقال. ناهید Bhardelia مطالعات بیماری های عفونی در دانشگاه بوستون.

“چگونه می تواند به شما می گویند شما باید یک دسته در شیوع اگر شما نمی دانید که چگونه بسیاری از مردم در حال مرگ هستند؟”

لوپز-Gatell می گوید که مقامات در حال دیدن نشانه هایی از کاهش covid-19 موارد در مکزیکو سیتی. اما شیوع احتمالا مشعل در شهرهای مختلف در ماه های آینده, او گفت:.

“ما باید به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر” او گفت:.

Gabriela مارتینز کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

به عنوان coronavirus نگرانی پزشکان و پرستاران در صورت حملات و سوء استفاده

کروناویروس در مرز: چرا مکزیک موارد کمتر از ایالات متحده

Caray! Coronavirus تعطیل آبجو صنعت و مکزیک در جریان است خشک

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر