مایکل مور ارائه: سیاره انسان (2019)

مایکل مور و کارگردان Jeff گیبس در حال حاضر یک فیلم مستند است که به جرات می گویند آنچه که هیچ کس دیگری را در این روز زمین — که ما در حال از دست دادن جنگ برای جلوگیری از تغییر آب و هوا بر روی سیاره زمین از آنجا که ما به دنبال رهبران که گرفته اند ما را در جاده اشتباه — فروش کردن جنبش سبز به ثروتمند و منافع شرکت های بزرگ امریکا است.

این فیلم بیداری به واقعیت ما می ترسند به صورت: که در میان یک انسان ناشی از رویداد انقراض محیط زیست را در پاسخ به فشار برای تکنو-رفع و باند-ایدز است. آن را کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است. خارج از بحث است و تنها چیزی که ممکن است ما را نجات دهد: گرفتن گرفتن در ما خارج از کنترل انسان حضور و مصرف است. چرا این موضوع ؟ چرا که می تواند بد برای سود بد برای کسب و کار. ما محیط زیست افتاده برای توهم “سبز” توهم هستند که چیزی جز سبز از آنجا که ما ترسم که این پایان کار است—و ما دوخته ام تمام امید ما در توده توربین های بادی و برقی ماشین ؟

هیچ مقدار از باتری در حال رفتن به نجات ما, هشدار کارگردان Jeff گیبس (مادام العمر محیط زیست و شرکت تولید کننده از “فارنهایت 9/11” و “بولینگ برای کلمباین”). این فوری باید ببینید فیلم کامل حمله پیشانی ما گاو مقدس تضمین شده است برای تولید و خشم و بحث و امیدوارم تمایل به دیدن بقای ما در یک راه جدید—قبل از اینکه خیلی دیر است.

این برنامه شامل: Al Gore لایحه McKibben, ریچارد برانسون, رابرت اف کندی جونیور, مایکل بلومبرگ, ون جونز, Vinod Khosla, Koch, برادران, Vandana Shiva, General Motors, 350.org آرنولد شوارتزنگر, Sierra Club, اتحادیه دانشمندان نگران طبیعت و محافظت از Elon Musk Tesla.

موسیقی توسط: Radiohead, King Crimson, Emerson, Lake & Palmer, Blank & Jones, اگر این درختان می تواند صحبت می Valentina Lisitsa, مقصر, 1, Patrick O’hearn این Torquays نایجل استنفورد و بسیاری دیگر.

اهدا

Facebook صفحه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>