میشل Troconis می توانید او را آبمیوه گیری و سایر وسایل از Fotis Dulos’ خانه

فارمینگتون — میشل Troconis اجازه خواهد داشت به جفرسون عبور از اموال او به اشتراک گذاشته شده با Fotis Dulos برای بازیابی مانده از اموال او به عنوان سلب حق اقامه دعوی رسیدگی به جلو حرکت کند.

وکیل مدافع جان Schoenhorn ارائه یک لیست مفصل از مواردی است که مشتری خود را متعلق و هنوز هم در صفحه اصلی زمانی که انحصار اقدامات آغاز شده در اوایل فوریه زیر Fotis Dulos’ مرگ است.

این لیست شامل همه چیز از لوازم آشپزخانه به حوله حمام و نقاشی از Troconis.

“ما را از طریق خانه و او قادر خواهد بود به آنچه او” Schoenhorn گفت. “ترتیبات باید برای موارد بزرگتر.”

سلب حق اقامه دعوی رسیدگی در, Jefferson, عبور, صفحه اصلی در حال حرکت رو به جلو به عنوان املاک و باعث می شود آن راه را از طریق دادگاه انحصار وراثت. روز چهارشنبه دادستان کریستوفر آغوش منصوب شد مدیر و مستغلات.

آغوش منصوب شد در اوایل ماه فوریه به عنوان مدیر موقت به باز کردن امور مالی از Fotis Dulos بود که تقریبا بی پول با توجه به موجودی که انجام شد از دارایی های خود را. Fotis Dulos پرداخت کرده بود یک کادر از وکلای مختلف در اين موارد مدنی و کیفری علیه او در حالی که در تلاش برای تامین مالی وام مسکن در پنج خواص متعلق به شرکت خود جلو است.

Fotis Dulos درگذشت Jan. 30 از آشکار خودکشی به عنوان او مواجه قتل و اتهامات دیگر در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا جنیفر Dulos که از بین رفت 24 مه 2019.

Troconis سابق خود و دوست خود و دادستان سابق کنت Mawhinney هر صورت توطئه برای ارتکاب قتل اتهامات در مورد. Troconis زندگی کرده بود در جفرسون عبور از خانه تا زمانی که در ماه ژوئن گذشته زمانی که او در اصل دستگیر دستکاری با شواهد و مانع دادستان اتهامات عنوان شده علیه.

Fotis Dulos ظاهرا نمی خواهد یک آغوش و گفت: در بهمن و کسی خالی خود را امن به احتمال زیاد در روز قبل از مرگ او.

هنگامی که او درگذشت Fotis Dulos نیز در انتظار حکم در دعاوی مطروحه علیه او توسط مادرش-در-قانون گلوریا Farber و موضوع از دو سلب حق اقامه دعوی رسیدگی است.

یک هارتفورد برتر قاضی دادگاه صادر شده و تصمیم دوشنبه در دعاوی اعطای Farber $1.9 میلیون نفر است. Farber ادعا که Fotis Dulos بدهکار خانواده اش بیش از 2 میلیون دلار در وام های ساخته شده به جلو و او تا به حال پرداخت نشده $200,000 در سمت چپ یک وام اجازه می دهد او را و جنیفر Dulos برای ساخت جفرسون عبور از خانه.

فاربر در زمینه مسدود کردن در خانه به عنوان Fotis Dulos شد متهم در مرگ مادر. Fotis و جنیفر Dulos بودند درگیر در یک acrimonious دو سال طلاق و حضانت نبرد بیش از پنج فرزند که او از میان رفت و پس از انداختن آنها در مدرسه, پلیس گفت:. 50 سال جدید کنعان, مادر مرده فرض بر اساس خون و شواهد موجود در گاراژ خود را با توجه به حکم بازداشت.

سلب حق اقامه دعوی رسیدگی کرده اند متوقف شده است پس از Feb. 20 به آغوش شده است در تلاش برای تعیین ارزش املاک و دارایی های. سلب حق اقامه دعوی رسیدگی خواهد شد و در حال حاضر حرکت به جلو گفت: وکیل ریچارد Weinsteint که نشان دهنده Farber.

“من کار خواهد کرد با وکیل آغوش برای دریافت مطالب خارج از خانه” Weinstein گفت.

ميدان گروه کم و یا هیچ ارزش با توجه به Weinstein که برنامه ای برای فایل یک درخواست برای Farber به اهدا خواهد شد $1.9 میلیون از املاک. Danbury پس انداز بانک نیز در زمینه سلب حق اقامه دعوی رسیدگی در Sturbridge لین خانه در کنعان که Fotis Dulos امیدوار بودم برای فروش. معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به چند خواص دیگر متعلق به جلو که Fotis Dulos در حال توسعه بود برای فروش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>