میشل Troconis رد شنیدن برای حذف دستگاه ردیابی GPS

استمفورد — دولت دادگاه استیناف را رد کرده است میشل Troconis’ درخواست اضطراری شنوایی به نظارت الکترونیکی دستگاه حذف شده است.

دادگاه استیناف است و با موافقت دادستان است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از Troconis’ در حال بررسی پرونده های جنایی در مرگ و ناپدید شدن جنیفر Dulos و هر گونه حرکات مورد رسیدگی هنوز هم قبل از دولت دادگاه عالی.

حرکات محروم بودند به عنوان “نابهنگام” و دادگاه استیناف می تواند مرحله فقط در صورتی که حرکات محروم بودند توسط یک دادگاه عالی قاضی — اتفاق افتاده است که منظور گفت.

“تحت شرایطی از این حرکت برای تغییر شده است را تکذیب کرد” منظور گفت.

وکیل مدافع جان Schoenhorn ثبت حرکت در ژوئن 17 با دادگاه استیناف به دنبال حذف این شرط که خود مشتری است که نیاز به پوشیدن نظارت الکترونیکی در همه زمان ها به عنوان شرط آزادی او در $2.1 میلیون دلار اوراق قرضه در حالی که رو به اتهام در, جنیفر Dulos مورد.

Schoenhorn ثبت شده است چندین حرکات در دولت برتر دادگاه برای درخواست مشابه اما تنها اولویت مهم شنیده شده است از ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

در پاسخ به Schoenhorn ارشد وکیل دولت رونالد Weller از استیناف واحد از رئیس دولت را به دفتر دادستان گفت: در یک پرونده با دادگاه استیناف در روز دوشنبه که Troconis است که به دنبال “درمان ترجیحی” در حالی که دیگران هستند که زندانی شده اند قادر به دریافت یک پیوند شنوایی.

“درخواست رساند عظمت اختلال در نظام قضایی ما که این همه گیر جهانی است فرفورژه,” والر گفت. “او در حال حاضر به حال او روز و در واقع چند روز در دادگاه در پیوند با شرایط.”

Schoenhorn است استدلال نظارت الکترونیکی دستگاه تداخل با مشتری خود را به یک محاکمه عادلانه از آنجا که دادستان می توانید حرکات خود را به عنوان او کمک می کند تا آماده دفاع از او.

Troconis شده است به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی در این مورد است و بعد از برنامه ریزی به نظر می رسد در دولت دادگاه برتر در استمفورد on Aug. 6.

در آخرین دادگاه ظاهر on Feb. 5 برتر قاضی دادگاه Gary سفید برداشته شدن برخی از محدودیت با گسترش شرایط برای Troconis به ترک خانه Weller اشاره کرد و در پاسخ او.

اما سفید گفت Troconis باید همچنان به پوشیدن الکترونیکی دستگاه نظارت در تمام زمانها. دادگاه استیناف توافق با Weller این مشاجره که Schoenhorn باید ثبت درخواست با دادگاه استیناف ظرف مدت 10 روز از سفید تصمیم.

دادگاه استیناف همچنین توافق کردند با Weller ادعا می کنند که دادگاه بالاتر است و هیچ صلاحیت بیش از Schoenhorn درخواست از دادگاه عالی هنوز شنیده می شود زودتر خود را حرکت در همان موضوع.

دادگاه استیناف “فقط می توانید تغییر دهید و یا تخلیه سفارش توسط دادگاه,” والر گفت.

“محاکمه در دادگاه هنوز حکم در مارس 17 حرکت به نقد و بررسی وثیقه شرایط و بنابراین وجود دارد هیچ دادگاه جهت (دادگاه استیناف) را تغییر دهید و یا تخلیه,” والر گفت: در پاسخ او.

بسیاری از دادگاه عملیات از جمله اوراق قرضه جلسات انجام شده از راه دور در هفته های اخیر قضایی شعبه مقامات گفته قانونگذاران ایالتی این هفته است. معلوم نیست که آیا Troconis’ شنوایی در ماه اوت برگزار خواهد شد در شخص و یا از طریق ویدئو و اگر قاضی را در نظر Schoenhorn حرکات در آن ظاهر است.

سابق خود را دوست پسر, Fotis Dulos درگذشت از حادثه خودکشی در Jan. 30 در حالی که رو قتل و اتهامات دیگر در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا جنیفر Dulos که از بین رفت 24 مه 2019. 50 ساله و مادر پنج است, درگیری با پلیس بر اساس خون و شواهد موجود در گاراژ جدید کنعان خانه که در آن آنها باور دارند که او مورد حمله قرار گرفت با توجه به حکم بازداشت.

کنت Mawhinney سابق وکیل و دوست Fotis Dulos نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل است. Mawhinney است که برگزار می شود در ازای 2 میلیون دلار اوراق قرضه و دادگاه خود را ظاهر این هفته در دولت دادگاه برتر در استمفورد شد ادامه داد: به سپتامبر. 3.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de