میشل Troconis: “این یک اشتباه بود که اعتماد Fotis Dulos

در نظرات عمومی پس از بازداشت نزدیک به یک سال پیش میشل Troconis گفت: “این یک اشتباه بود که مورد اعتماد” Fotis Dulos اما او نمی داند که در آن جنیفر Dulos است و یا چه اتفاقی برای او افتاده.

Troconis’ وکیل جان Schoenhorn در روز پنج شنبه منتشر شد یک بیانیه صوتی ضبط شده توسط خود مشتری به زبان اسپانیایی همراه با ترجمه انگلیسی.

Troconis شده است به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی در ارتباط با 24 مه 2019 ناپدید شدن جنیفر Dulos.

سابق خود را دوست پسر, Fotis Dulos, 52, درگذشت, در ماه ژانویه از یک خودکشی ظاهری در حالی که رو به قتل آدم ربایی و دیگر اتهامات در ارتباط با مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا.

“به کسانی که سریع به قضاوت مردم آنها را نمی دانم اجازه دهید من می گویند این است: ممکن است به بد قضاوت دیگران. یا نه Fotis Dulos قادر به انجام کارهای پلیس و دادستان متهم او را از انجام, من نمی دانم,” او گفت:. “اما بر اساس آنچه که من آموخته اند که در سال گذشته من فکر می کنم این یک اشتباه بود باید به او اعتماد کنیم.”

یک پیام باقی مانده بود پنج شنبه با رئیس دولت وکیل ریچارد News که اداره دادستانی در این مورد. پیام های چپ با Shoenhorn نشده است بازگشت این هفته است.

Troconis’ بیانیه اشاره به سالگرد روز یکشنبه از جنیفر Dulos’ ناپدید شدن و اشاره کرد که در سال گذشته “مردم گفت: بسیاری از چیزهایی که در مورد من — نوعی برخی بی رحمانه است.”

او گفت که او توصیه شد توسط وکلا به می گویند هر چیزی در مورد این مورد که “برای من بسیار خسته کننده به دلیل وجود مقدار زیادی من مایل به می گویند.”

“آن شده است نزدیک به یک سال پس از من برای اولین بار شنیده در مورد ناپدید شدن جنیفر Dulos,” Troconis گفت. “به عنوان یک مادر, من غمگین برای از دست دادن است که این پنج فرزند رنج می برد که بدون پدر و مادر هر دو در یک دوره کوتاه از زمان.

“اما با وجود این راه من درمان شده اند توسط پلیس, من می دانم که هیچ چیز در مورد جنیفر Dulos’ محل و یا آنچه ممکن است اتفاق افتاده است به او” Troconis گفت. “من می دانم که آمریکا تحت قانون من لازم نیست برای اثبات بی گناهی من اما در واقع من آن را احساس می کند که در طول تمام این مدت در حالی که تحت نظارت عمومی.”

در طول تنها حضور در دادگاه در ماه فوریه پس از استخدام Shoenhorn, Troconis عینک هدفون بنابراین رسیدگی می تواند ترجمه به زبان اسپانیایی است. Troconis در ایالات متحده متولد شد اما در آرژانتین و Schoenhorn گفت که او برای اولین بار از زبان.

Shoenhorn که جایگزین وستپورت وکیل مدافع اندرو بومن میگوید یک زبان مانع شده اند می تواند یک مشکل زمانی که مشتری خود را به تناقض اظهارات به پلیس طی تحقیقات خود را.

در یک توجه داشته باشید در سمت چپ خودرو خود را در بعد از خودکشی او تلاش Fotis Dulos اعلام کرد او بی گناه بود از اتهامات و که Troconis و دادستان سابق کنت Mawhinney است که او نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل شد و نه درگیر در جرم و جنایت.

Troconis برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه ماه آینده است که می تواند به تعویق افتاد و از آنجا که بسیاری از دولت courthouses باقی می ماند بسته به روال جلسات.

Schoenhorn شکایت کرده است که دادگاه بسته شدن با توجه به COVID-19 همه گیر است و بیشتر به تاخیر افتاد کشف شواهد در حال تبدیل به او.

با توجه به حکم بازداشت پلیس بر این باورند Fotis Dulos حمله همسر خود جدا در گاراژ جدید کنعان خانه وقتی که او در بازگشت از رها کردن فرزندان خود را در نزدیکی یک مدرسه در اطراف ساعت 8 صبح در 24 مه 2019.

پلیس گفت که آنها در بر داشت نشانه های جنیفر Dulos قربانی “جدی حمله فیزیکی” بر اساس شواهد خون آنها را در گاراژ حکم بازداشت دولت است.

در اطراف این زمان جدید کنعان بود گزارش شده, گم, فیلم های نظارت دستگیر Fotis Dulos و Troconis در هارتفورد با توجه به حکم بازداشت. پلیس می گویند این ویدئو نشان می دهد Fotis Dulos آزادسازی کیف و یک expired license plate که ثبت شده بود به او. کیسه های موجود جنیفر Dulos’ خون و لباس او را با توجه به حکم بازداشت.

زمانی که پلیس به فارمینگتون خانه Fotis Dulos مشترک با Troconis آنها و آنچه آنها به عنوان “بهانه اسکریپت” با توجه به حکم بازداشت. آنها نوشت و یادداشت در مورد آنچه آنها انجام می دهند در زمان های خاص از روز جنیفر Dulos ناپدید شد در تلاش برای “کمک به آنها را به یاد داشته باشید” فعالیت های خود را با توجه به حکم.

اما پلیس گفت که این یادداشت شامل اطلاعات نادرست و ذکر شاهد بودند که بعدا مشخص شد به غلط حکم متحده است.

با توجه به حکم پلیس مصاحبه Troconis در ژوئن 2 — یک روز پس از او و Fotis Dulos شد برای اولین بار دستگیر شد — و “ارائه شده مقدار قابل توجهی از اطلاعات را که خود متناقض و خرس نیست تا تحت موشکافی بررسی است.”

برای مثال Troconis نمی تواند حساب Fotis Dulos’ محل تا حدود ناهار در روز همسرش ناپدید شد, حکم گفت. Fotis Dulos’ وکیل قبلا ادعا Troconis می تواند بهانه مشتری خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de