استمفورد — عمومی است و نه شنیده ام خیلی از میشل Troconis پس از دستگیری او در ماه ژوئن گذشته در ارتباط با ناپدید شدن جنیفر Dulos اما که می تواند به زودی تغییر کند.

در چهارشنبه Troconis استخدام وکیل جان L. Schoenhorn شناخته شده وکیل مدافع جنایی از Hartford به جای اندرو بومن از قضاوت در دفاع از او در برابر توطئه برای ارتکاب قتل دستکاری با شواهد و مانع دادستان اتهامات عنوان شده علیه.

Schoenhorn نشان داد که Troconis است که علاقه مند به ساخت یک قوی تر و عمومی دفاع در برابر اتهامات که او به وسیلهی او را دوست پسر سابق Fotis Dulos در قتل همسر خود جدا.

“میشل Troconis بی گناه است از این اتهامات” Schoenhorn گفت. “من فکر می کنم او شده است تا در حال حاضر نوع بدخیم عموم است و نه فرصتی برای دفاع از خودش در دادگاه افکار عمومی است.”

“ما به شدت دفاع در برابر این اتهامات,” او اضافه شده است.

تغییر در وکیل می آید کمتر از یک هفته پس از Fotis Dulos درگذشت از یک خودکشی ظاهری.

Troconis, 45 به اتهام توطئه با Fotis Dulos به کشتن همسر خود جدا جنیفر Dulos که در گذشته دیده می شد مارس 24 و فرض است مرده است.

Troconis منتشر شده در بازداشت خانگی است و با توجه دولت در دادگاه برتر در استمفورد روز جمعه.

در حال حاضر که Fotis Dulos کرده و وکلای مدافع می گویند دولت با توجه به جا به نوبه خود اما به گفته همدستان Troconis و دوست نزدیک خود و دادستان سابق کنت Mawhinney.

در اولین حرکت خود را به عنوان Troconis’ وکیل Schoenhorn ثبت یک حرکت به صورت انتقال به منطقه قضایی Hartford ممکن است با استناد به “مخاطره اندازد تبلیغات” در فیرفیلد شهرستان به عنوان یکی از دلایل است.

“به استمفورد-نورواک قضایی منطقه اشباع با شهر نیویورک رسانه های بازار احتمال مخاطره اندازد تبلیغات بیشتری در استمفورد که کمی پیوند به جرایم متهم متهم از مناسب قضایی منطقه یعنی هارتفورد” Schoenhorn نوشت: او در حرکت است.

Schoenhorn گفت: اتهامات علیه خود مشتری بنیادی از حوادث پلیس می گویند رخ داده در Hartford منطقه است.

“اگر چه دولت مدعی این جنایت رخ داده در شهر جدید کنعان, مجموعه ای از حقایق مندرج در حکم بازداشت استشهاد در حمایت از علت احتمالی ادعا می کنند که این رفتار تنها رخ داده در هارتفورد شرق گرانبی و فارمینگتون که همه آنها در هارتفورد قضایی منطقه” Schoenhorn نوشت: در حمایت از تغییر محل برگزاری.

Schoenhorn نیز خواست حکم دادگاه به انتقال تمام کشف مواد از بومن که آیا پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در چهار شنبه بعد از ظهر.

برای اولین بار پس از تحقیقات آغاز شد و بیش از هشت ماه پیش در 469 صفحه از حکم جستجو در مورد اخیرا unsealed.

اسناد و مدارک طرح چگونه پلیس بر این باورند Fotis Dulos, Troconis و Mawhinney اتهام توطئه برای کشتن جنیفر Dulos و سرپوش گذاشتن بر جنایت. Mawhinney, 54, باقی زندانی 2 میلیون دلار اوراق قرضه در یک توطئه برای ارتکاب اتهام قتل.

با توجه به حکم بازداشت جنیفر Dulos گذشته دیده می شد در همسایه دوربین های امنیتی در 8:05 صبح مه 24, بازگشت به کنعان خانه پس از رها کردن کودکان در یک مدرسه در نزدیکی.

پلیس بر این باورند Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” و حمله خود را در گاراژ این حکم نشان می دهد.

با توجه به حکم دستگیری Troconis و Mawhinney اقدام به ایجاد بهانه برای Fotis Dulos در حالی که پلیس می گویند او در کنعان که آن روز صبح.

Troconis و Dulos همچنین ایجاد “بهانه اسکریپت” که پلیس در خود جفرسون عبور از خانه با توجه به حکم بازداشت.

اما Troconis و Mawhinney ارائه شده در تناقض با اظهارات هنگام مصاحبه توسط محققان این حکم گفت. Troconis در نهایت اعتراف به دروغ گفتن و گفته محققان Dulos نبود خانه وقتی که او بیدار شد صبح که با توجه به حکم.

Troconis ارائه شده بهانه برای خودش با در نظر گرفتن عکس های سلفی با Stop & Shop ربات در Simsbury و متوقف به دیدن دو نفر از دوستان که صبح با توجه به حکم بازداشت.

پلیس گفت: دو نفر شبیه Fotis Dulos و Troconis دستگیر شدند و در فیلم در هارتفورد بعد از آن شب در اطراف زمان جنیفر Dulos گزارش شد گم شده است.

یک مرد پلیس ادعا است Dulos دیده می شد در ویدئوها آزادسازی کیسه که بعدها مشخص شامل همسر خود را از خون و لباس این حکم گفت.

جداگانه حکم بازداشت گفت: Dulos و Troconis در زمان یک تویوتا تاکوما وانت متعلق به یک جلو گروه کارمند به یک خودرو در روز پس از ناپدید شدن. پلیس گفت: در این حکم که آنها بر این باورند Dulos سوار کامیون به کنعان صبح از ناپدید شدن.

Dulos نیز خواست کارمند به حذف کرسی که بعدها در بر داشت شامل همسر خود را به خاک و خون با توجه به حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de