Midsommar: دلیل بی خردی

نهایی لبخند: معنابخش پیروزی غیر منطقی بیش از معقول و سلطنت بیگانه بودن.

اگر شما می خواهید برای قرار دادن خودتان در عرف از دلیل و بی خردی در 21st century نه اینکه به معنای واقعی کلمه یک بخشی از همین سپس Ari Aster را Midsommer خواهد شد گزینه ای را برای سازگاری با. باز با یک صحنه که حول محور اواسط 20 سال پیر روانی Dani(فلورانس Pugh) که دستاوردهای همدردی از بینندگان در ابتدا بسیار (هر چند درخشان او چهرۀ), Midsommer ما ارائه می دهد یک سفر از قاره آمریکا به یک روستا در سوئد از قاره اروپا برای ما یک تجربه از یک مراسم کاملا غیر عادی مفهوم این قرن به ارتباط با هاله ای از عقل بر آن مردم و آن جایی که این فیلم اعتصاب. قبل از این که به من اجازه اضافه کردن یک سلب مسئولیت از آیین های بت پرست تجسم در فیلم هیچ دقیق ریشه در این منطقه با توجه به پو Tidholm از نوردیک موزه بخش از تاریخ فرهنگی این انقلاب تابستانی بود که بخشی از یک جشن قبل از مردم سوئد تبدیل شد به مسیحیت.

باز کردن صحنه از فیلم به ما می دهد هیچ وقت به حفر نه فقط به تصویر می کشد دنی به عنوان یک روانی عذاب شخصیت که متکی به دوست پسر او را مسیحی(Jack Reynor) او نهان دوست به چه کسی شکایت خود طبیعت بودن یک بار بر او و کسی که خم در قرص های خواب آور(آتیوان 2mg است که مکرر در جلو آمدن بخش) در می یابد که مسیحی همراه با دوستان خود برای سفر به قاره اروپا هر دو تحصيلی منافع و برای Pelle را (Vilhelm Bloomgren) دعوت که متعلق به Halsglingland جالب به بخشی از انقلاب تابستانی است که این روستا را جشن می گیرد. با این حال دنی عذاب وضعیت روانی است که باعث تازه حوادث از مرگ او خانواده طراحی شده توسط خود ، برای اولین بار سی دقیقه unwraps منافع گروه و آماده ما به معنای واقعی کلمه برای سفر با چهار ویلر نسبت Halslingland به ما ایده از ورود به یک جهان است که به طور کامل جابجا از زمین که در آن ما در واقع خودمان است که متمرکز توسط این دوربین در نظر گرفتن یک پرواز-بالا-راست-پایین شات. با عجیب و غریب در زمینه پخش موسیقی است که به سختی هر گونه تغییرات این گروه(همراه با بینندگان) معرفی شده است به اینگه. آنها را قبول برخی از خوراکی, ارائه, که نیش آنها را با مسمومیت به آنها را احساس می کنید انرژی از زمین است. هنگامی که دوستان اغوا زیر آسمان باز دنی می شود آمار بیشتر است. Aster به تصویر می کشد همان توهم مخاطبان خود را با ساخت آنها بر این باورند که دنی احساس عناصر زمین در حال رشد از طریق او. اما تروما و ناامنی که دنی که قبلا باعث می شود او احساس هر دو در داخل و خارج از وضعیت کنونی که در آن او قرار داده است. او به پایان می رسد تا بیشترین تاثیر را در کل گروه در کنار وحشتناکی مورد حمله توهم زا او مرده, خواهر, مگر اینکه او یافت می شود ناخودآگاه توسط مسیحی و دوستان خود را.

مدرن الحاد یا نئو الحاد شده است یک زمینه علمی مطالعه و Midsommer نمی کند موفق به اذعان کرد که. این فیلم بیش از تصویر می کشد آیین های بت پرست می کند دلالت جنبه دیگری از 21st century. آداب و رسوم در قرن حاضر از دست داده است و اهمیت آن بیشتر به دلیل معدنی شیوه زندگی ماست. Midsommer به عنوان یک علامت می ایستد در اینجا راست. این گروه که بازدیدکننده داشته است Sweeden نشان داده شده است به عنوان معقول و منطقی از عقل. شخصیت دنی می ایستد جدا از همه با توجه به عدم توانایی خود را برای حفظ ثبات روانی. این مشخصه صفت از دنی بوده است همراه با او سرد رابطه با مسیحی همراه با ناامنی در مورد او و Pelle. او هرگز به طور مستقیم به منفی اشاره به Pelle رویکرد به concole او را برای تولد او. او که بیشتر متاثر از جدا کردن جهان از Halslingland و رویاهای خود را در مورد دوستان خود را ترک او را همه به تنهایی در اواسط شب همه منجر به بی ثباتی استدلال بین آنچه که او تجربه کرده قبل از ورود او در اینجا و چه او دستخوش بوده است در حال حاضر.

این روستا با حداقل هیچ. از افراد چادری سفید زیبا لباس(برای توجیه با تابستان) همراه با به ندرت واقع شده و معماری و نقاشی های دیواری که خواندن از راست به چپ, استقبال مردم جدید و خواستار آنها را به بخشی از تمام اجراهای در اجرا. این روستا شده است به تصویر کشیده شده به عنوان یک جهان که بقای خود را در آن داروها و منابع آب و هیچ اثری از اتصال به اینترنت (باید در 21st century) whivh در حال حاضر خواستار سوال از وجود آن توسط یک ذهن منطقی. منطقی تر زمانی که ما در نظر اروپایی پادشاهی به یکی از قدرت های حاکم جهان است. در عین حال تا چه حد این گروه ممکن است یک دانشگاهی, پس زمینه, دلیل به نظر می رسد که حل شده یک بار آنها را در عرض های جغرافیایی جسم از Halslingland با دنی در حال پیاده از سری. ما پیدا کردن یک کنجکاو جاش مشتاق در پژوهش های خود را به عنوان آن را افزایش داد او را به بازدید از مکان های ما در اروپا پیدا کردن او حفر هر جزئیات از ایجاد کرد که بعد از اعتراض توسط بزرگان روستا از طریق Pelle بعد از آن بود که اعطا شده تحت شرایط محدودیت های خاصی.

هر دو خاموش شدن صفحه نمایش و در صفحه Aster سعی کردم به واقع مخاطبان خود در جهان های مختلف از نادر مذهبی. او در زمان مراجع از The Golden Bough: یک مطالعه تطبیقی دین توسط جیمز فریز برای برجسته کردن سحر و جادو و دین است. این senicide توجیه بود به آمریکایی ها و دیگر کشورهای اروپایی است. دقیقا مرگ بودن یقین در 21st century شد normalised توسط افراد, اما به جز مرگ بودن خواسته بود به عنوان یک انحراف مفهوم است. مفهوم خودکشی است که در نتیجه واژگون از طریق تیوی senicideبرای بیشتر علت بزرگتر در نتیجه تحمیل انتزاعی “دلیل” بیش از مواد دلیلی. گویا آمریکایی نشان داده شده است را به منافع خود در جشنواره اما هرگز اجازه حمله به خاک مردم Halslingland. احتمالا در اینجا برخورد سبب ایجاد کرد که بستگی به آداب و رسوم و دلیل آمریکا که خود را توجیه دلیل کافی مواد را در سود هر دو از نظر فکری و علمی برای آنها مراسم محدود باقی می ماند یا کلمات یا متون اما هرگز اجرای آن فرد است. در میان تمام دسته از مردم آن دنی که اتفاق می افتد به اشتباه با دلیل مشترک حتی زمانی که او در قاره است. از آن خواهد شد مورد بحث و بررسی بیشتر است که احتمالا به دلیل دنی اتفاق می افتد به لحاظ روانی ضعیف برای توجیه با دلیل او بیشتر متاثر از ماهیت غیر عادی ایجاد کرد با شروع از توهم به در حال تبدیل شدن از مارس ملکه.

هنگامی که در مجاورت پر جنب و جوش, روشن, جشنواره (به عنوان نشان داده شده در ابتدا) به دعوت مردم شاهد یک بازی در جریان معرفی o آنها را به عنوان “پوست احمق” و این زمانی است که مسیحی داده شده است اندکی ضربه توسط Maja(ایزابلا کوره) و او مردد به عضویت در رقص است. پیش بینی! احمق(ع) شده اند و در حال حاضر پوست. آمریکایی ها و انگلیسی ها (کانی و سیمون) در حال حاضر گرفته شده توسط نور خورشید روشن از قیمت و در نتیجه خود را به دلیل هرگز سوال این وضعیت وجود دارد. توسعه زیر در اینجا باز یکی دیگر از مخفی جنبه Pelle تمایل برای دنی منزوی از دیگران زمانی که او بخواهد تولد او و ما خوشحال دنی که ایستاده میدوی بین روانی و رفتار طبیعی هنگامی که او بیان که در هر حال مسیحی را فراموش کرده بعد. در یک کلام دنی به تصویر کشیده شده است به عنوان یک شکل غلت بین عادی و روانی متفاوت از دیگران که بیشتر ثابت نسبت به او.

هنگامی که روز می شکند برای “Attesstupa” ما شاهد یک نمایش از کارهای روزانه خود را در قالب یک عملکرد برنامه ریزی شده و تمیز, به دنبال یک جشن است که در پیوست دو سالمند افرادی که قرار است به انجام یک senicide. مراسم که طول می کشد تلاش برای بیدار کردن عقل از کانی و سیمون که تصمیم به ترک این لحظه. بخش دیگری از مغز ما که آموزش دیده بود برای نگاه به جلو به تنها مراسم بود و پس از عمل توسط آمریکا گروهی از دنی و مسیحی را به عنوان آنها تصمیم به مقابله با آنچه آنها در سراسر آمده به عنوان آنها نگاه به جلو برای پایان نامه, بیش از حد. همانطور که قبلا ذکر, مراسم قبل مرگ می شود عجیب و غریب موضع عبارتند از: در رشته مردم شناسی است. جالب است که روز قبل از “attestupa” مسیحی بسیار خوبی یافت می شود راضی با شکست از اینترنت زمانی که او بده به نگاه کردن برای یک مدت دوباره تاکید دلیل و بی خردی. جای تعجب Dani شده است نقطه کانونی به عنوان آن شب او در توهم در مورد دوستان خود را ترک او را به تنهایی به رفتن را از طریق رویدادهای زیر که پیش بینی شده به عنوان ترسناک توسط او قبل از روز attestupa. و متاسفانه از آن او که مربوط به صحنه نهایی از senicide با او مرده ، دلالت بر این واقعیت که او در حال ضعیف را برروی آن بکشید منطقی و غیر منطقی بود و در حال حاضر مست از جذابیت ایجاد کرد که شامل یک خارجی خون درون خود موجود گردد. اضافه کردن همه این باعث می شود حس چون در میان تمام سفر از دلیل و بی خردی مربوط به مراسم آن بود که دنی روانی و اختلال شخصیت است که باعث می شود تا برای زنده ماندن در این روستای عجیب و غریب نیست در حال صرف بازمانده اما با ایجاد و خودش را به عنوان ممکن است-ملکه که شما حکومت و مردم و در نهایت تحقق برای تبدیل شدن به شی میل برای Pelle.

دومین صحنه از عید همه بیشتر عجیب و غریب و مضحک نمایندگی از مصاحبه a love spell on مسیحی با شروع از خدمت او جداگانه گوشت ترش را پس از کشف یک زهار در همان داستان توهم همانطور که دیده شد در این نقاشی دیواری. آری گل مینا, تلاش می کند به عجله ساخت شخصیت های ناپدید می شوند و او این کار را با از بین بردن علامت جاش کانی amd سیمون در راه است که کاملا جذاب هر چند این چپ قبلی زن و شوهر با هم برای چند ثانیه فقط به جدا در شیوه ای غیر منتظره. این علائم رسما مسیحی و دنی مشارکت در این مراسم که در آن آنها محدود به هر دو اجتناب دلیل خود را و یا آنها قادر به اعمال مشابهبه دلیل خوراکی و انتزاعی بازیگران جادوها بر آنها. سوم این جشن نمایش دنی مورد ستایش قرار داد به عنوان ممکن است ملکه و مسیحی در حال حاضر مضطرب به همسر با Maja مرتبط با کشف خود را از مو در گوشت ترش. دلیلی نتواند در اینجا دوباره زمانی که آنها هرگز سوال منبع خوراکی که پیوسته به آنها عرضه و تحت فشار قرار دادند به سمت غیر منتظره و وهم آور اشکال آیین که در آنها آمده بود به اکتشاف اما متاسفانه تبدیل شدن به یک بخشی از آن است. همه بیشتر از زمانی که ما پیدا کردن مسیحی در فوق العاده مشکل است که دوباره به ما می دهد یک پیش بینی از خود perfomative عمل جنسی با Maja. جنسی نمایندگی تحمیل می کند گویا از یک درجه های مختلف که مصادف با 21st century هر چند مربوط به این واقعیت که فعالیت های جنسی نباید باشد دقت در هدف زایش تنها به عنوان 21st قرن طول می کشد تا جنسی سرگرمی برای لذت بردن است. بلکه Halslingland, سهام , زیبایی شناسی, رابطه جنسی در میان یک جامعه است.

دلیل و بی خردی می آید را به یک درگیری دوباره در دقیقه پایانی فیلم هنگامی که ما پیدا کردن که جامعه در نظر گرفته شده بود شامل یک خون جدید در کل جسم از جشن. این ممکن است ملکه مورد ستایش قرار داد به عنوان حاکم بیعت کردن لذت جنسیبه اختصاص با وضعیت بالاتر روح و مجاز است به سوگواری از دست دادن او ذاتی خواسته در قالب یک مراسم ، دنی انتخاب برای همین است آسان تلاش به عنوان او تا به حال سرما تردید رابطه با مسیحی بود که در مقابل آن از کانی و زاویه دلیل. پایان طولانی 2.5 ساعت طول می کشد یک بت پرست قربانی سوزاندن مرده و زنده با هم به عنوان بخشی از فداکاری با مردم نقطه و تازه تزئین “ممکن است ملکه” شاهد همان با نفرت به همان تحمل. گل چادری ممکن است ملکه جنبش به نظر می رسد بیشتر به عنوان یک بار تحمیل شده از یک دستاورد پرورش, همه, بیشتر, زمانی که او می شکند به اشک یک لحظه به دنبال گسترده لبخند. Incepting از دنی روانی رفتار که شمار او را به سمت یک inequilibrium کاهش عبارات و حرکت می کند که باعث می شود او یک قربانی و از سرمایه گذاری در قبل ، حین و بعد از مراسم از Harga او نمی سوزاند اما شاهدان دیگران سوزاند. مراسم که در 21st century بر روی صفحه نمایش نمی تحریک سود اما اضافه کردن به طیف بصری روشن و خاموش کردن صفحه نمایش که در آن ما به عنوان تماشاگر نیز اغوا شده است. در تمام طول آن دنی عدم ثبات منجر او را به حکومت بیگانه کمون و کسانی که با calculative دلیل مجبور به آغوش مرگ. دنی لبخند در پایان از انقلاب و فیلم می افزاید: به یک رضایت از او و مخاطب هر دو در تضاد با او زودتر عبارات ارائه شده است که او به عنوان یک غیر منطقی آمریکا رفتار در همان شیوه ای با شریک زندگی خود را. در نتیجه انسان دلیل و بی خردی جنگ تمام طول فیلم از طریق آداب و رسوم (در معرض خطر و آسیب پذیر). دوربین نقش مهمی را به ما نشان می دهد همین کار را با یک زاویه شات تاکید بر یکنواختی و در نتیجه رضایت ما تصاویری به حدی (همراه با آیین های بت پرست انجام شده در روز روشن) به تصویر کشیدن حکومت از بی خردی در 21st century دور از ویژگی های مادی و جسم از جایی که ما ساکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net