میلیون ها نفر به تماشای یک مرد هندی خوردن مرغ در Infinite تا برنامه ممنوع شد

http://www.washingtonpost.com/video/world/cluck-bait-this-indian-man-gained-millions-of-followers-on-tiktok-by-eating-chicken-legs/2020/07/09/2ef5e042-2451-425b-a725-15bf2fd70c72_video.html

دهلی نو — Ulhas Kamathe زندگی را تغییر زمانی که او شروع به غذا خوردن مرغ در Infinite.

هر روز میلیون ها نفر از مردم به تماشای 41 ساله بدنسازی مالک از بمبئی گرگ پایین مواد غذایی مورد علاقه خود و توصیف آن در مشخصه سبک: “پای مرغ bis” یا ران مرغ تکه. او شناخته شده در سراسر جهان به عنوان پای مرغ قطعه ،

او انباشته نزدیک به 7 میلیون پیروان در ماه از ایالات متحده به دبی. صدها نفر از محلی پیروان شروع به نشان دادن در خانه خود را. یک توسعه دهنده او را تبدیل به یک بازی ویدیویی. هشتگ #ChickenLegPiece متصلب تا تقریبا 4 میلیارد نظرات Infinite با هزاران نفر از طرفداران re-ایجاد سبک خود را.

که به طور ناگهانی متوقف شده در پایان ماه ژوئن. پس مرگبار مرزی در برخورد با چین که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند دولت هند ممنوع اعلام کرد بیش از 50 چینی تلفن همراه برنامه های کاربردی از جمله Infinite. ممنوعیت ضربه سخت نیست فقط میلیون ها نفر از Infinite-وسواس هندی, نوجوانان بلکه آن superstars بسیاری از آنها با تکیه بر برنامه برای درآمد. در حال حاضر آنها باید در پیدا کردن یک پلت فرم جدید از درجه اعتبار ساقط است که دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال تقلا برای پر کردن. این هفته Instagram راه اندازی قرقره های تصویری-قابلیت به اشتراک گذاری در هند.

در حال حاضر Infinite می تواند در صورت ممنوعیت مشابه در ایالات متحده به عنوان تنش با چین رشد می کنند. رئیس جمهور تهمت اغلب سرزنش چین برای بدتر شدن وضعیت از رمان coronavirus در ایالات متحده و اتحاد منع شرکت های ایالات متحده را از انجام کسب و کار با تکنولوژی شرکت Huawei. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo گفت: ایالات متحده است و با توجه به ممنوعیت برخی از برنامه های چینی.

متعلق به چینی ها, کسب و کار, ByteDance, Infinite دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار در سراسر جهان. بزرگترین ستاره آمریکایی از کانکتیکات است. بیش از 40 درصد از کاربران آن در حال زیر 24.

Infinite افزایش در هند شده است در بخش سوخت توسط میلیون ها نفر از اولین کاربران اینترنت است. در آغاز دهه حدود 20 میلیون نفر در کشور در حال دسترسی به اینترنت است. در سال 2018 این رقم به حال دارای عقاید به 560 میلیون. هندوستان نیز دومین بازار گوشی های هوشمند در جهان است و ارزان ترین اطلاعات قیمت. با 200 میلیون کاربر در Infinite هند شد بزرگترین بازار خارج از چین است.

این برنامه نمادی از آرمان های این کشور با رشد سریع جمعیت جوان. میلیون ها نفر از کاربران از شهر های کوچک هند وارد شده به کانال خود, خلاق, فانتزی, مهم نیست چقدر پوچ است. مهمتر از آن ارائه شده آنها را سریع شهرت و پول — نادر جایزه در کشور بیش از 1.3 میلیارد نفر است.

Yogendra Chavhan

Ulhas Kamathe یک 41 ساله بدنسازی مالک از بمبئی شناخته شده است در سراسر جهان به عنوان پای مرغ قطعه ، میلیون ها نفر او را تماشا خوردن مرغ در Infinite تا برنامه ممنوع شد, در هند.

پدر دو نوجوان, Kamathe بود سر در گم با موفقیت خود را. برای بیش از یک سال او رقصید و آواز می خواند آهنگ ها در نرم افزار بدون ثبت نام بر روی صفحه رادار. خود را لحظه ای بزرگ آمد و پس از او شروع فیلمبرداری و توصیف وعده های غذایی خود را. ارائه می دهد ریخت و در از هتل ها به آنها ویژگی و کالج ها را دعوت به جشنواره. Infinite با او تماس و به او گفت که او تا به حال مجموعه یک تو رفتگی در دیوار در روند تشویق او به ادامه.

“من احساس مانند یک فیلم star,” او گفت:. بر خلاف بسیاری از دیگر TikTokers, Kamathe — که ورزش خالکوبی و دوچرخهسواری سبیل — بود و نه وابسته به برنامه برای تولید درآمد.

اما این ممنوعیت در برنامه مختل آرزوی ستاره شدن بسیاری از Infinite ستاره مانند Kamathe. در این روز پس آنها را منتقل به استفاده از شبیه گرین بینز برنامه های در تلاش برای حفظ و یا ساخت خود را در محبوبیت است. اما این آسان نیست.

“Infinite شهرت نمی تواند دوباره ایجاد شده به راحتی” Kamathe گفت. “هیچ کس شنیده است از برنامه های دیگر. Infinite جهانی است.”

Kamathe تلاش دست خود را در Instagram و با استفاده از زنده جریان برنامه برای چت با طرفداران. اما او را احساس نمی کند همان شور و شوق.

او طرفداران خارجی هم احساس غیاب او. ده ها تن از پیام پور در روزانه در Instagram, او گفت:.

“من از دست او ویدئوها زیادی” گفت: Joshua فورد, 16, از کلمبوس, اوهایو, یک TikToker که ایجاد ویدئوها که در آن او به تماشای Kamathe خوردن. “او مورد علاقه من بود چرا که او همیشه می تواند قرار دادن یک لبخند بر روی صورت من.”

Ogochukwu Akamelu لس آنجلس مبتنی بر بنیانگذار یک تاثیر گذار بازاریابی گروه توصیف Kamathe به عنوان “Infinite بزرگترین روند.” 22 ساله گفت که او در بر داشت مطالب “ساده, سالم و بی خطر و خنده دار است.”

دولت هند توجیه بان کی مون گفت: آن را تا به حال دریافت شکایات که ممنوع apps شد “سرقت” اطلاعات کاربر در یک “غیر مجاز شیوه است.” این آنها گفت: تهدیدی به “حاکمیت و تمامیت ارضی” کشور است.

در بیانیه ای Infinite هند گفت: آن مطابق با “تمام اطلاعات خصوصی و امنیت مورد نیاز تحت هندی قانون است.” در یک ایمیل به واشنگتن پست روز سه شنبه در پاسخ به Pompeo بیانیه یک Infinite سخنگوی رد اتهام ارائه اطلاعات به دولت چین اشاره به این که شرکت تحت رهبری آمریکا مدیر عامل شرکت.

Kamathe گفت که او احساس می کند مجبور به ایستادن در حمایت از تصمیم دولت. پس از هفته ها تنش و تجمع نیروهای نظامی هر دو کشور هند و چین می گویند که آنها در حال disengaging از برخی ستیز امتیاز در مرز اما این مذاکرات هنوز هم ادامه دارد.

Kamathe امیدوار است این ممنوعیت لغو خواهد شد به زودی به عنوان روابط را بهبود بخشد. در حال حاضر, خوردن پای مرغ قطعه احساس می کند متفاوت است.

“قبل از آن من می تواند به اشتراک گذاری وعده های غذایی با میلیون ها نفر,” او گفت:. “ناگهان من احساس تنهایی می کنم.”

Tania Dutta کمک گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مهاجرت محدودیت آمار یک کشور: هندوستان

پرسش های متداول: آیا هند و چین مبارزه با بیش از?

هند مستند باعث مشکلات بی حد و حصر. همچنین الهام بخش فوق العاده ای سخاوت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de