Misaligned رادار مسئول سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری ایران می گوید

وانا نیوز از طریق رادیو فردا

ماموران امنیتی و هلال احمر کارگران دیده می شود در سایت که در آن خطوط هوایی بین المللی اوکراین سقوط هواپیما پس از برخاستن از ایران در فرودگاه امام خمینی (در حومه تهران, ژانویه 8 سال 2020 است.

بیروت — ایران محققان سرزنش سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری بیش پایتخت تهران در اوایل این سال در به انحراف از یک دفاع هوایی واحد رادار سیستم گزارش روز شنبه گفت.

تمام 176 مسافر کشته شدند در Jan. 8 حادثه که موجب خشم گسترده عمومی ایران با اشاره به زمان روز به اعتراف است که نیروهای خود را به حال شلیک یک موشک ضد هوایی در بوئینگ 737-800 مدت کوتاهی پس از برخاستن از فرودگاه بینالمللی امام خمینی.

اغلب کشته های ایران بودند. بسیاری از دانش آموزان بودند و برای روز پس از شلیک به پایین خود را به دانشگاه تبدیل شد و یک مرحله برای غم و اندوه و خشم از همکار جوان ایرانیان.

این گزارش ایران را از سازمان هواپیمایی کشوری ساخته شده در یافته های قبلی که سرزنش خطای انسانی از یک موشک اپراتور که تا به حال 10 ثانیه برای تصمیم گیری که آیا این هواپیما یک تهدید بود.

این سقوط رخ داده است در یک شب که در آن تنش های منطقه ای بودند جوش: پس از یک آمریکایی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته شدن سردار ایرانی مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی ایران راه اندازی کرده بود, موشک های بالستیک هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق است.

در ایران, نیروهای مسلح شد نیروبخش برای counterstrike.

گزارش جدید ادعا می کند که رادار موشکی اپراتور نظارت بوده است منحرف و باعث آن را به غلط تفسیر محل مسافر جت و نشان می دهد به جای آن که ممکن است یک هواپیما در هوا.

“شکست رخ داده است به دلیل خطای انسانی در پیروی از روش” برای هماهنگی با رادار باعث “107-درجه خطا در سیستم این گزارش گفت:. سپس آن را دقیق و دقیقه به دقیقه به زنجیره ای از حوادث که منجر به این هواپیما را هدف قرار.

روز شنبه گزارش نمی apportion مستقیم سرزنش و یا مسئولیت این استدلال که این امر را مختل محققان توانایی برای تضمین همکاری کسانی که درگیر. آن گفت که خواهد بود تصمیم گرفت از طریق این کشور به قوه قضائیه.

به بیرون درز صوتی را نشان می دهد تهران می دانستند موشک آمار اوکراین هواپیمای جت مسافربری

ایران اذعان به سقوط هواپیمای مسافربری در میان خواستار عدالت و شفافیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de