تست های بیشتر در آینده برای استمفورد خانه سالمندان کارگران

استمفورد—شهردار David Martin خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در ظهر پنجشنبه به اعلام یک برنامه تست برای کارگران در استمفورد پنج خانه های سالمندان.

این برنامه طراحی شده است برای افزایش تست برای کارکنان بهداشتی درمانی با هیچ علائم کروناویروس. مطالعات نشان می دهد که جمعیت قابل ملاحظه ای از کسانی که با coronavirus نشان می دهد چند اگر هر گونه علائم در عین حال در همان زمان آنها در حال ریختن ویروس میکروب است که منجر به عفونت بیشتر.

مارتین اعلام خواهد شد برنامه جدید در ویلا در استمفورد در سنگ Rimmon جاده ها است.

به عنوان چهارشنبه وجود نداشته است و در مجموع 387 ساکن مرگ و میر در خانه در سراسر کشور ارائه شده توسط New England مراقبت های بهداشتی کارکنان اتحادیه های منطقه 1199 SEIU, گفت: سخنگوی پدرو Zayas. او تخمین زده است که توسط دولت منتشر شده به روز شده در آمار مرگ و میر در خانه های پرستاری بعد از این هفته این تعداد به احتمال زیاد بیش از 700 نمایندگی در حدود 50 درصد از کل COVID-19 مرگ و میر در کانکتیکات.

اتحادیه نشان دهنده حدود 30 درصد از 215 خانه های پرستاری در دولت است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>