مادرید (ایسنا) – جدید اطلاعات رسمی در اسپانیا نشان داد در روز چهارشنبه است که بسیاری از مردم فوت کرده اند بیش از حد معمول در این سال نسبت به ثبت تعداد coronavirus مرگ و میر و نشان داد تکان دهنده 155% افزایش مرگ و میر در این بیماری همه گیر اوج در اوایل ماه آوریل.

کارشناسان بر این باورند که مرگ و میر اضافی شامل مواردی که باعث سخت است برای ایجاد با توجه به شرایط اساسی و مرگ و میر در میان افرادی که اجتناب بیمارستان برای درمان مشکلات دیگر به علت ترس از ابتلا COVID-19.

اسپانیا تا به حال یکی از بدترین شیوع کروناویروس ضبط رسمی مرگ و میر 27,127 و دیدن گردشگری آن-وابسته به اقتصاد pulverised در طول یک شديد مستند است که کمک به جلوگیری از این بیماری است.

موسسه ملی آمار (INE) گفت: آن شروع تجربی سری نظارت هفتگی مرگ و میر برای کمک به روشن کردن تاثیر این بیماری همه گیر.

در مجموع 225,930 نفر در اسپانیا در اولین 21 هفته از سال 2020 – 43,945 بیش از مدت مشابه در سال 2019 و 16,818 بیش از وزارت بهداشت, زمان کل تایید coronavirus مرگ و میر.

INE داده بود که مطابق با آمار و ارقام از ملی اپیدمیولوژی مرکز که برآورد مرگ و میر در مقایسه با مرگ و میر ثبت شده در سراسر مدنی ثبت با میانگین تاریخی.

به طور کلی مرگ و میر در اسپانیا شروع به پریدن کرد و آن بالاترین 155 درصد و در بدترین هفته از شیوع کروناویروس در اوایل ماه آوریل از مدت مشابه سال قبل با توجه به INE داده است.

حمایت از دولت اسپانیا را باور بدترین است در هفته گذشته مورد تجزیه و تحلیل توسط INE, ممکن است بین 18-24 مرگ و میر بود و در همان سطح به عنوان یک سال پیش از آن.

افراد مسن بیش از 90 بودند سخت ترین ضربه تا کنون در سال جاری با 27 درصد بیشتر مرگ و میر بیش از 21 هفته دوره در حالی که 25 درصد بیشتر درگذشت در میان کسانی که سن 85-89. وجود دارد به سختی هر گونه تفاوت از یک سال پیش از آن در گروه زیر 54 سال.

گزارش توسط Emma پیندو; ویرایش توسط آندره Khalip و اندرو Cawthorne

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de