سوگواری و سازماندهی!

یک کمپین تجمع با برنی ساندرز در بازار مرکزی از ایالتی یوتا پارک نمایشگاه در تاریخ 2 مارس سال 2020 در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است. تراشه Somodevilla / گتی

همیشه از برنی ساندرز کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی هفته گذشته هواداران خود شده اند ترغیب به طور مداوم “نمی سوگواری سازماندهی!” ما شنیده ام این, بسیاری هم پس از سال 2016 انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری و همچنین در پی جرمی Corbyn را شکست. بیان می آید از یک تلگراف از زايمان قهرمان جو هیل نزدیک به زمان مرگ او به بین المللی کارگران جهان (IWW) رهبر بزرگ بیل هیوود. Jacobin تجدید چاپ آن در یک صدم سالگرد هیل مرگ (همراه با یکی دیگر از نامه ای در آمریکا چه جنبش کارگری نیاز به دنبال سوئدی مثال و سازماندهی زنان):

خداحافظی بیل: من مرگ مانند یک شورشی واقعی. هر زمان زباله نیست عزاداری — سازماندهی! آن است که یک صد مایل از اینجا به Wyoming. ترتیب می تواند به من بدن بريدن به دولت خط به خاک سپرده شود? من نمی خواهم داشت مرده در ایالت یوتا است.

آن را پر زرق و برق تلگرام اما این عبارت تبدیل به بیش از حد و اغلب احساس gratingly حساس و خام سیاسی معادل انگیزشی, صحبت کردن. چه کسی می تواند مخالفت با احساسات است که ما باید به مبارزه ادامه یا با نصیحت که ما باید انجام دهید ، اما با این عبارت می تواند در یک زمان از غم و اندوه را به شما می خواهید به صدا غذا خوردن کسی. این احساسی تن-ناشنوا شاید کمی احمقانه مردانگی. ما نیاز به سوگواری و ما نیز نیاز به سازماندهی.

بسیاری از ما در عزاداری در حال حاضر. بسیاری از آنها عزادار مرگ اعضای خانواده و رفقا و دوستان نزدیک از coronavirus. ما نیز عزاداری مرگ هزاران نفر از مردم ما نمی دانیم که لیاقت زنده باشد هنوز ده هزار نفر در شهر نیویورک به تنهایی بسیاری از آنها هنوز هم زنده باشد اگر مقامات منتخب از شهردار, بیل د Blasio به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عمل کرده و با سرعت بیشتری. بسیاری از آنها نیز عزادار خود ما امید و آرزوهای ما به عنوان چهره مهیب رکود است.

و ما هایی که برنی ساندرز است که نمی تواند رئیس جمهور ایالات متحده — به عنوان به خوبی به عنوان در کوتاه مدت امیدوار و امکانات مبارزات انتخاباتی خود گنجانده شده است. ما نیز عزاداری ضرر و زیان به راه ما ساخت ما سوسیالیست جنبش است که ما امیدواریم که موقتی هستند اما غیر قابل انکار موانع بزرگ: ما نمی توانیم کرباس تجمع نگه داشتن خانه احزاب و یا سازماندهی مردم چهره به چهره. و آنچه در مورد همه آن چیزهایی است که زندگی را خیلی کاملأ پیچیده ارزش صرفه جویی? گرفتن بچه ها به بازی بیس بال, جلسه, در, میله, بغل کردن, دوستان ما, راه رفتن گذشته زمین بازی پر از پر سر و صدا دانش آموزان. آیا مردم باید امور عشق دوباره ؟ چگونه در مورد شام ؟

ما همچنین نیروبخش خودمان را برای درد بیشتر. ما عزادار در پیشبرد برای مردم ما از ترس خواهد مرد از ویروس برای بیشتر اقتصادی رنج می آیند و امکان انتخاب مجدد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. گاهی اوقات این نظری غم و احساس فقط به عنوان فلج به ما غم و اندوه بیش از چیزهایی است که در حال حاضر اتفاق افتاده است.

ما عزاداری واقعی است و نیاز به اتفاق می افتد. فروید برجسته “عزاداری” از “مالیخولیا.” اگر چه آنها ممکن است همان نگاه او استدلال عزاداری نیست پاتولوژی: طبیعی است لازم و ما باید اتاق را برای آن. در واقع غم و اندوه است بخشی از مبارزه سیاسی است. آنارشیست مدل لباس Milstein ویرایشگر 2017 مجموعه باغی عزاداری: کار جمعی از غم و اندوهمی کند که هنگامی که غم ما دارای ساختاری علل آن می تواند یک نیروی سیاسی است. Milstein گفت: در مصاحبه با Shadowproof:

های درد ما در مجموع من فکر می کنم خواهد ما تقویت روابط اجتماعی است.

و در حال حاضر هنگامی که ما در حال گفت به نگه داشتن آن در داخل و به اشتراک گذاری آن با دیگران, من فکر می کنم دفن از که پنهان کردن آن است . . . در واقع اجازه می دهد تا برای این سازه که در حال کشتن بسیاری از ما یا از بین بردن ما بیشتر بود ، آن را نیز بدان معنی است که ما احساس می کنیم تقسیم شده و از هر یک از دیگر به عنوان اگر ما تنها آنهایی که تجربه این.

اما در حالی که تذکر به سوگواری است wrongheaded این نصیحت به “سازماندهی” شده است در سمت راست. بسیاری از مردم آنقدر دلسرد توسط برنی را شکست که ممکن است آنها خلاص از سیاست در مجموع اگر ما نمی سازماندهی آنها. ما نمی توانیم زمان را به اتمام مبارزه سیاسی.

خوشبختانه مقدار زیادی وجود دارد برای انجام. کارگران در حال راه رفتن به کار در اعتراض کارفرمایان’ بی تفاوتی به زندگی خود و ایمنی تحت COVID-19 دموکراتیک سوسیالیست آمریکا (DSA) امضا کرده است یک رکورد تعداد اعضا پس از برنی کاهش یافته اولیه و نیویورک در حال سازماندهی یک اجاره اعتصاب.

همه ما عاشق جو هیل و منظور او به خوبی در خود telegrammed درخواست برای بزرگ بیل هیوود. اما توصیه این است که تنها نیمی از حق.

لیزا فیتهرستن یک مقاله نویس برای Jacobinیک روزنامه نگار مستقل و نویسنده از فروش زنان کوتاه: نقطه عطفی در نبرد برای حقوق کارگران در وال مارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im