حرکات باید به بایدن هیچ چاره ای جز حرکت به سمت چپ — به عنوان آنها انجام داده ایم با میانه رو دموکرات ها در گذشته

Cosecha سازمان کارلوس Rojas مواجه جو بایدن در یک مبارزه رویداد در گرینوود کارولینای جنوبی در نوامبر. 21. (توییتر/Carlos E. Rojas رودریگز)

دموکراتیک رای دهندگان تا به حال یک انتخاب که به اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک طرف بود برنی ساندرز نامزد به احتمال زیاد برای برنده شدن بیش از ده ها هزار نفر از طبقه کارگر تهمت رای دهندگان که می خواهم مخالف کسب و کار به طور معمول بیشتر از آنها می خواهم دوست سابق “شاگرد” ، ساندرز وعده مقدار زیادی است که هر ناراضی طبقه کارگر آمریکا خواهد بود منهای charlatanry, قربانی و سرزنش از مهاجران است. در طرف دیگر بود جو بایدن — یک نامزد که به نظر می رسید تقریبا طراحی شده برای بزرگتر و ثروتمندتر تهمت رای دهندگان. حمایت خود را از بایدن نمی شود اما به جای ترس از آنچه در چهار سال بیشتر از psychopathocracy ممکن است به معنای برای خود pocketbooks و آینده امپراتوری آمریکا.

دموکراتها انتخاب واقعی تجدید نظر به بهتر غرایز از مغلوب ساختن پیشی جستن-رای گیری ضعیف اما پستتر غرایز از مغلوب ساختن پیشی جستن-رای گیری غنی است. آن را احساس می کند مانند یک فرصت از دست رفته: برای یک چیز را می خواهید انجام دهید هیچ چیز به تغییر پویا است که ما به ارمغان آورده به درون پرتاب یک سنگ از فاشیسم — مگر اینکه با شروع در حال حاضر ترقی خواهان فشار به بایدن به نامزد کل جهان نیاز دارد.

که بیشتر یا کمتر از آنچه که اتفاق افتاده در طول دو دوره قبلی از برجسته مترقی سیاست تغییر دهید. فرانکلین D. روزولت و لیندون جانسون بودند هر دو میانه رو دموکرات ها که صعود به ریاست جمهوری در زمان جرم اعتراض و واکنش به این ناآرامی ها با واضح ترین, سریع و راحت, راه برای خنثی کردن آن: آنها ملاقات حداقل در بخشی از این جنبش خواسته است.

نه رئیس جمهور مخالفت با آن خواسته اما قدرتمند خود اقدام خوب نمی آمد چرا که آنها مراقبت — هر دو خوشحال می شده اند پای خود را بکشید و فراموش مراتب کمتر است. بلکه آنها را دیدم که اقدام قاطع تنها راه برای خروج از باتلاق که تا به حال فرا گرفته پیشینیان خود و آنها حتی ممکن است فکر آن را مورد نیاز برای ممانعت از انقلاب: از جنبش های توده ای است که تا به حال یافت شد که ترسناک است.

در روزولت را مورد فشار از یک توده عظیمی از کارگران بیکار همراه با Huey طولانی را چپ پوپولیستی نامزدی (برش های کوتاه توسط یک گلوله) ساخته شده با اجرای برنامه جدید مقابله واضح ترین چیزی که به انجام این کار در شرایط. ایمنی-net اقداماتی مانند تامین اجتماعی (در روز خود را کاملا رویایی) برای کمک به تلاش کشاورزان و شغل برای میلیون ها بیکار بودند به سادگی آنچه رای دهندگان مورد نیاز و بدون این اقدامات آنها را به وضوح به او نه صلح (و نه دوره دوم).

هزاران نفر از کارگران بیکار نشان داد برای شغل و یا امداد پرداخت خارج از سالن در شهرستان لس آنجلس در 26 فوریه 1930. (توییتر/@wrkclasshistory)

به عنوان Johnson, او می خواهم دیده می شود چگونه جنبش حقوق مدنی به سرکش کندی دولت بدون پایان سردرد. و پس از او لغزش سال 1964 انتخاب مجدد او در زمان استفاده از یک تازه شروع به فشار از طریق قانون رسیدگی به آموزش و مراقبت های پزشکی شهری و مشکلات فقر روستایی, حمل و نقل و البته با حقوق مدنی, قانون مسابقه است. من مطمئن هستم که او در فکر این بودند همه چیز خوب و خوب برای میراث — اما واقعیت این است که آنها می خواهم سرکوب نارضایتی بود قطعا نه اتفاقی.

تمام اخبار ما امیدواریم که برای چاپ’

یک چیز عامل به نفع ما در این سال است که ما می دانیم دقیقا همان مواد اولیه است که ما در حال برخورد با. در تابستان سال 2008 بسیاری از ما نیست. پس از هشت سال از مخرب بیاستفاده و فقط ساده بد خواه حکومت آن را تسکین بود به در خیره احتمال پیروزی آمریکا اولین رئیس جمهور سیاه. اما باراک اوباما قطعی میانه رو که می خواهم به طور فزاینده پنجه خط وسط به عنوان حرفه خود برداشت بخار بیش از چند دهه و بسیاری از ترقی خواهان کاملا متوجه این.

برخی که آیا مبارزه برای او به هر حال از آنجا که آنها می دانستند که تنها یک دموکرات می تواند نقل مکان کرد و با فشار افکار عمومی برای انجام واقعا مترقی همه چیز (دوباره فکر می کنم FDR و LBJ). اما بیشتر به نظر می رسید برای جذب احساسات بازاریابان می خواستم: نه امید که شدید جنبش توده ای را نیروی تغییر اتفاق می افتد اما بیشتر شبیه “من مطمئن امیدواریم که این تغییرات همه چیز است.”

یک گروه کوچک از ما پیش بینی است که بسیاری از ترقی خواهان فکر می کنم برنده شد زمانی که اوباما رسید, اتاق کار, آماده 14-صفحه lookalike نیویورک تایمز و یک هفته پس از اوباما پیروزی توزیع 80 ، 000 نسخه از آن را در خیابان های نیویورک. مقاله تعیین شد شش ماه آینده و آن concretized تمام ناگفته سند چشم انداز از آنچه می تواند در واقعی به خدا صادقانه واقعیت را تغییر دهید و چه چیزی نیاز به اگر دموکرات ها بودند باقی می ماند مربوطه. بالای آن تیتر اعلام کرد تا پایان فاجعه بار جنگ در عراق و مقالات در سراسر این مقاله شرح داده شده گذشت جهانی مراقبت های بهداشتی و آموزش عالی اجرای حداکثر دستمزد برای مدیران اجرائی و محیط زیست-اثرات مالیات حذف شرکت های بزرگ لابی و یک معامله بزرگ بیشتر است.

بین هر آرمانی خط مقاله ما تا به حال یک پیام روشن است: “این مرد نمی خواهد انجام هر یک از این توسط خود — و نه حتی بخشی از آن را که او وعده داده شده. اگر شما می خواهید ‘امید’ برای ‘تغییر’ شما باید آن را به خودتان.” بنابراین هر مقاله توضیح داده شده که چگونه در مدت کوتاهی پس از پیروزی مردم حفظ کرده بود انتخابات را به حرکت و استفاده از انواع تاکتیک ها — شورش sit-ins مشاغل — برای فشار به رئیس جمهور جدید آن را به اتفاق می افتد.

 

 
چرا کمپین نه تظاهرات دریافت کالا

ما جعلی روزنامه — با پیشنهادات خود را برای برنامه های بلند پروازانه که کسی مانند اوباما می توانست تحت فشار به موسسه ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ است. اما متأسفانه از آن باقی مانده غمگین سنگ قبر برای امید آن دوران. مانع مهم نیست چقدر بزرگ تنها به عنوان بخش هایی از مبارزات و وجود ندارد و در عین حال جنبش مانند جنبش اشغال وال استریت و یا سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تماس برای بسیاری از آنچه ما کاغذ را تصور کنید. (هنگامی که آن جنبش را ظهور برای همه است که آنها را تحت تاثیر قرار آگاهی عمومی در کوتاه مدت و بلند مدت آنها را کاملا به اندازه کافی برای نگه اوباما را به آتش کشیدند.)

ترقی خواهان بودند و اجازه دهید خود بود آرام به خوشنودی توسط بازاریابی هوشمندانه از “تغییر” و “امید است.” به عنوان یک نتیجه, آنها می خواهم موفق به ببینید که چه ما می رویم به دریافت — فراتر از همه اعتیاد به مواد مخدره بود فقط کسب و کار به عنوان معمول است. به جای روزنامه ما را به سند چشم انداز آنچه که ما به پایان رسید تا با شد عظیم کمک مالی برای بانک ها که تا به حال باعث سقوط اقتصادی سال 2008 هیچ واقعی برای پایان دادن به جنگ است که ما در صفحه اول اعلام کرده بود بیش از و نیم و اندازه گیری, قانون مراقبت مقرون به صرفه به جای مراقبت های بهداشتی جهانی. نیز وجود دارد قانون DREAM — نتیجه فعال فشار — اما در پشت صحنه یک تورنت از اخراج که نه مردم به اندازه کافی گریه کردن در مورد.

خوشبختانه رئیس جمهور نمی تواند فقط به انجام آنچه آنها می خواهند

امروز جو بایدن است presumptive نامزد دموکرات و ترقی خواهان ناامید هستند. برنی ساندرز شده است یک سنگ جامد پروموتر برای دهه از سیاست های ما به شدت نیاز امروز است. او تنها نامزد با احتمال توسل به “fuck you” مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان هستند که در سال 2016 به حال کشیده اهرم به “ضربه آن” را به عنوان مایکل مور آن قرار داده است. با برنی کسانی که رای دهندگان را یک شانس برای تغییر همه چیز به صورت واقعی است.

اما در اینجا چیزی است: حتی با برنی در کاخ سفید — بازیگری را به عنوان ممکن است بهترین سازمان دهنده-در-ارشد — ما که هنوز هم تا به حال به مبارزه در کنار او و گاهی در برابر او در تمام انواع از راه هایی برای کمک به او را بدون ذهن و بسیار خوشحال سیاست های ما به شدت نیاز امروز است. برنی هرگز نمی توانست برقرار مدیکر برای همه رایگان و یا آموزش عالی خود را; او نیاز داشت واقعا شگرف مقدار ما کمک کند.

ما باید شروع در حال حاضر زندگی را خیلی ناراحت کننده برای بایدن که تنها انتخاب شما خواهد بود به چشم پوشی از قدرتمند شرکت فشار و انجام آنچه جنبش خواستار هستند.

و این یک چیز خوب البته که رئیس جمهور نمی تواند فقط به انجام آنچه آنها می خواهند. فعلی ما رئیس جمهور را انتخاب کرد به تطهیر تهدید coronavirus زمانی که او می دانست و کامل است که صدها نفر از هزاران نفر می میرند (به عنوان تعدادی از تحقیقات نشان داده اند اخیرا این یکی). در حال حاضر او همچنان به تطهیر این بیماری همه گیر و فشار اولیه “بازگشایی” — از ترس از چه چیزی بد تر-شاخص های اقتصادی-معنی خواهد بود که برای انتخاب مجدد او. به عبارت دیگر او به طور موثر در تلاش برای ارسال دهها هزار نفر از هواداران خود (و دیگران) به مرگ را برای خود شخصی ،

آیا شک داریم که این قلع-گلدان استالین را لغو هر دو مجلس کنگره اگر او می تواند — شاید دعوت از هواداران خود را به “آزادی” آنها را ؟ یا که او خوشحال برای پیدا کردن مقصر می گشتند که نه تنها به زندانی در قفس اما نابودی? این است که همه فقط می گویند که محدودیت یک رئیس جمهور را از قدرت می تواند مایه تاسف است که رئیس جمهور خوب است اما اجازه دهید بسیار خوشحال آنها وجود داشته باشد.

بایدن به وضوح میانه به عنوان او است که باعث می شود آن را آشکار چه ترقی خواهان باید انجام دهید: استفاده از هر (بدون خشونت) ترفند در این کتاب به آن را اجتناب ناپذیر برای او به قهرمان این نوع اقدامات جسورانه است که برنی بود و امیدوار کننده که جریان اصلی دموکرات ها شکفتن تا 1970s. تنها این اقدامات — به همه جذاب سفید و یا سیاه و سفید, فقیر یا طبقه متوسط — به نوبه خود می تواند این کشور را از کابوس آن بوده است برای swathes گسترده ای از جمعیت به جامعه ای که واقعا ارزش زندگی در.

همچنین, آن را تنها راه دموکرات ها شروع خواهد شد و برنده انتخابات دوباره.

ما باید شروع در حال حاضر زندگی را خیلی ناراحت کننده برای بایدن که واضح شفقت انتخاب برای خود دولت خواهد بود به چشم پوشی از فشار قدرتمند اشخاص شرکت ها و انجام آنچه جنبش خواستار هستند — فقط به عنوان FDR و LBJ انجام داد. اگر ما نمی ساخت که فشار ما می خواهیم مطمئن شوید که برای دریافت بیشتر شرکت های بزرگ حکومت و اخیر ما را تهدید تبار به فاشیسم را صرفا خواهد بود آهسته — با دقیق کمتر غریزه محور بیمار روانی بعدی در راس.


 

اندی Bichlbaum یک از بنیانگذاران بله مردان همیشه در حال گسترش به طور فزاینده متنوع گروهی که در این روز عمدتا به همکاری با گروه مبارز در تاکتیک های بیشتری به مبارزات. بله مردان ساخته شده و سه فیلم سینمایی در مورد خود مانع که به جریان اصلی روزنامه نگاران طنز علوفه برای پوشش مسائل مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>