بمبئی (ایسنا) – نیروبخش برای اولین طوفان به آمار بمبئی در حافظه زندگی مردم در هند پرجمعیت ترین کلان شهر خاموش ماند خیابان ها و درهم برای محافظت از خانه های خود را قبل از بارش باران و باد نیروی باد زده.

یک جاده خلوت است دیده می شود در دریایی درایو قبل از طوفان Nisarga باعث می شود آن ریزش زمین در بمبئی هند 3 ژوئن 2020. رویترز/فرانسیس Mascarenhas

مقامات مشغول به کار بودند تا در اواخر شب روز سه شنبه به حرکت هزاران نفر از مردم و دور از ساحل در میان ترس که یک شهر در حال حاضر ویران شده توسط COVID-19 عفونت می تواند خود را به سیستم بهداشت و درمان بیشتر غرق.

“ما شاهد باران, اما ما هرگز دیده می شود یک طوفان در این شهرستان است. ما نمی دانیم که چه آسیب آن را انجام خواهد داد” Shantaram Terekar که به زندگی در یک اتاق hutment در این شهرستان گفتگو کرد.

Terekar گفت که او تا به حال روشن کردن برق و قرار دادن برخی از کارگران به امن خود را نازک فلزی سقف.

هند بزرگترین بندر کانتینری جواهر لعل نهرو پورت اعتماد (JNPT) در حومه بمبئی گفت: آن را به حال تعطیل به صورت 24 ساعت و تنها 19 پرواز به علت عمل از بمبئی فرودگاه.

این طوفان بهداشت حرفه ای در دریای عرب شد “به احتمال بسیار زیاد به شدت به شدید طوفان بهداشت حرفه ای” بعد از روز چهارشنبه در هند هواشناسی بخش (آی) گفت: پیش بینی وزش باد gusting تا 120 کیلومتر در ساعت (75 مایل در ساعت).

طوفان به نام Nisarga می تواند ریزش زمین در مرز ساحلی ماهاراشترا و گجرات متحده که در آن مقامات تخلیه بیش از 100 ، 000 نفر است.

طوفان اغلب دامن بمبئی یک کلان شهر با بیش از 20 میلیون نفر, هر چند هر سال در طول ماه ژوئن تا سپتامبر و فصل باران های موسمی سیل باران های سیل جاده ها و آوردن یک توقف به راه آهن حومه خدمات عمل می کند که میلیون ها نفر از مردم است.

بمبئی خدمات اورژانس در حال حاضر مبارزه با این کشور بزرگترین شیوع این رمان انسداد عروق كرونر قلب. این شهر و نواحی اطراف آن تا کنون گزارش 55,000 COVID-19 مورد و بیش از 1700 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

در بمبئی مقامات منتقل 150 Covid-19 بیماران به بیمارستان های دیگر به عنوان تازه ساخته شده موقت بیمارستان آنها تحت درمان قرار گرفته بود در کم ارتفاع منطقه است.

(این داستان تصحیح cyclone نام به Nisarga در بند هفتم)

گزارش اضافی توسط Sumit خناس در احمدآباد; ویرایش توسط Sanjeev Miglani & Simon کامرون-مور

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de