قتل در یک روز پاس

قتل در یک روز عبور: یکی راه می رفت از آشیانه فاخته
فوریه 25, 1980

اوا Berwid بخوبی میدانست که شوهرش قصد کشتن او. آدم به او گفته بود تا در یک سری از matter-of-fact نامه گذراند و در زرد حقوقی ورق از Nassau County Jail. او را خفه او وعده داده شده. او فشار دنده راست از طریق خود بازگشت.

بنابراین مصمم شد او در این وسواس است که در طول ماه مه سال 1978 مدتی پس از طلاق خود را نهایی شد او اعلام کرد در دادگاه باز نیت خود را به زندگی او اگر او را نمی واگذاری حضانت دو فرزند کوچک آدم و اولگا. پس از ابتلا به یک نگاه اجمالی از او در طول یک بعد از ظاهر او lunged برای او و پنجه توسط معاونین کلانتر قبل از او می تواند دو منظوره ریلی از داوران جعبه.

زندگی برای Ewa Berwid شد به عنوان یک نتیجه از یک مدت طولانی در حال اجرا کابوس. حتی پس از آدم متعهد شد به وضعیت بیمارستان روانی برای مشاهده او هرگز به خود جلب کرد رایگان نفس. برای او می دانست که آدم حیله گری بود به اندازه کافی برای دوری کردن از کسانی که او را تماشا می کردند. او خریداری یک هفت تیر نگه داشته و آن را با تخت و سعی کردم به زندگی معقول با ترور.

در اوایل ماه دسامبر گذشته آدم Berwid متقاعد یک روانپزشک در زائر به مرکز روانپزشکی در Brentwood, لانگ آیلند به او در روز عبور کند. او رایگان بیش از شش ساعت قبل از اوا آن را متوجه. هنگامی که او آن را خیلی دیر شده بود. مدت کوتاهی پس از غروب در دسامبر 6, Ewa شد در خانه با دو فرزند او هنگامی که او شنیده شیشه ای بسیار مخربی در زیرزمین. هیچ وقت به اجرا در طبقه بالا برای تفنگ. او با عجله به جای تلفن دیوار در آشپزخانه در سر از پله های زیرزمین و پانچ 911. اضطراری اپراتور جواب داد: اما به هر حال هرگز تا به حال فرصتی برای شناسایی خود و یا مطلق یک پیام منسجم. آدم به نظر می رسد در بالای پله ها با یک چاقو شکار و هنگامی که او برداشت خود را از این کابوس به پایان رسید در یک سری, سریع, مثل نور سوسو freeze frames.

“اولگا را دریافت کنید!” آدم فرو چاقو به گردن و قفسه سینه با چهار کشنده و قابل شنیدن است. به عنوان گیرنده dangled آن طناب از دیوار پلیس اپراتور شنیده خفه shuffles از یک مبارزه و یک زن گریه “او را به قتل من… من دارم میمیرم… خدایا… خدایا.” پس از آن بود سکوت وجود دارد به جز یک آه. و کسی که قرار گیرنده در گهواره. هیچ وقت به ردیابی تماس بگیرید.

اوا Berwid مرگ در حالی که شاید اکثر مخوف قتل در این فصل از قطع عضو و انتشار دکمه موس بود و قطعا یکی از مهمترین و بدتر است. چگونه می توانید یک زن به وضوح مشخص شده برای مرگ می شود در سمت چپ بسیار آسیب پذیر توسط پلیس توسط دادگاه و بیشتر, به خصوص توسط روانپزشک اعطا آدم Berwid روز خود را منتقل می کند ؟

در طول هفته که به دنبال قتل همه کسانی که ممکن است ذخیره شده خود را درگیر در یک کوره دور از recriminations تلاش برای پیدا کردن برخی از محل سپرده به گناه. هر دو مجلس سنا و مجلس برگزار شد جلسات به این موضوع که در طی آن قانون گذاران و شاهدان excoriated دولت از سلامت روانی برای سهل انگاری های امنیتی و نظارت. و OMH, میگردند و اضطراب به فاصله خود را از این فاجعه اعلام کرد که در نتیجه یک بررسی فشرده آن را برای اولین بار در تاریخ آن تعلیق دو روانپزشکان برای “سوء.” تبر افتاد بر Berwid دکتر ایروینگ Blumenthal و فوری او برتر دکتر تسو-Teng مستراح. پس از آن دولت همکاری ملایم با Nassau County District وکیل دنیس دیلون که خواسته است که هزینه های اداری بود به طور موقت به حالت تعلیق بنابراین او می تواند به دنبال یک جنایی کیفرخواست علیه دو پزشک — یک حرکت که فرستاده لرز از طریق استقرار پزشکی و به چالش در حال حاضر فرسایش اصل است که بیمار, دکتر, امتیاز می دهد برخی از روانپزشکان ایمنی ویژه ای به دادستان. (کالیفرنیا دیوان عالی کشور برگزار شد در سال 1974 که یک روانپزشک درمان یک بیمار که utters تهدیدات باید مراحل را به هشدار می دهند که آینده نگر قربانی.)

در حال حاضر Blumenthal و لوو هستند قابل رویت ترین اهداف برای تلافی. آیا دیلون می تواند ثابت کند که آنها جنایتکاران باقی مانده است دیده می شود. اما مسئولیت برای اوا واقعا فراتر از دو بی دقتی پزشکان. او شکست خورده توسط یک سیستم کامل از قانون است که باید شامل اقدامات حفاظتی برای محافظت از او. که سیستم با این حال معلوم شد که خار با دام-درب و سفر-قفل. و آدم Berwid تضعیف حق را از طریق آن.

برای مطمئن شود, آزمون بخواهد بين آدم و سلامت روانی سیستم یک عدم تطابق. او به وضوح برتر است. زائر مدیر پگی اونیل می گوید: در نگاه به گذشته “او بسیار روشن ، Superbright. احتمالا روشن تر از کسی درمان او.” او توسط هر حساب قابل توجه است. حتی Ewa, در آخرین ماه های زندگی اش مسخ شد در راه وحشتناک توسط خود شرکت. که تمام نبوغ خود را تبدیل شود باید بر از بین بردن او به نظر می رسید غیر واقعی است چرا که او تا به حال یک بار عاشق او بسیار است.

حال آدم به استقبال او در لهستان در اوایل دهه شصت. او نوزده یک روحانی دانشجوی مهندسی. او بیست و شش تیره و سلطه گر در حال حاضر یک مهندس هسته ای. او ارائه شده به او را محافظ و او هم پذیرفت. در طول سال های اولیه ازدواج خود را آدم تحت سلطه او را با برکت و رحمت است. در سال 1969 او به ارمغان آورد او را به امریکا است. آنها وارد شهر نیویورک تنها با دو چمدان و 1000 $در بین آنها است. اما هر دو آنها خوب مهندسی شغل و نقل مکان کرد و در نهایت به مینیولا جایی که آنها خریداری متوسط سفید shingled خانه در 244 Wellington جاده ها است.

چند سال پس از ترک لهستان حوا به هنگام تولد به اولگا; سه سال بعد به آدم. به ظاهر همه این Berwids و نوزادان سالم بودند یک خانواده مورد علاقه ثروت. همسایه در نظر گرفته و آنها را نزدیک عابدانه مسیحی است. به خصوص آدم که اعتقادات مذهبی بودند شرکت به نقطه مایه می گیرد.

هیچ کس کاملا مطمئن است که آدم مشکلات آغاز شد. در یکی از نظریه های او ناراضی بود که حوا به کار ادامه داد پس از کودکان متولد شدند. او پیشرفت بسیار سریع و در نهایت به دست آورده بیش از او. حسادت او موفقیت او شکایت کرده که او استخدام خانه دار و رنجش خاطر او نیست زمان بیشتری را صرف پخت و پز, مراقبت از نوزادان و فرسوده بود بر او.

او با ترک شغل خود را در زمان $25,000 مدیریت کسب و کار کوچک وام و سعی خود را شروع شرکت مشاوره. اما او نمی تواند آن را به رفتن. و در اوایل تابستان سال 1977 اوا او را در بر داشت در حال رشد به طور فزاینده ای عجیب و غریب است. کودکان فلسطینی بودند در نوعی از خطر است. هنگامی که اوا تلاش برای قرار دادن آنها را زود به رختخواب آدم خودداری کرد و به آن اجازه می دهد از آنجا که او گفت:, “شیطان” می خواستم آنها را به زود به رختخواب بروید.

کسانی که بی نظم توهمات به تدریج متمرکز بر خود ، زمانی که او تغییر پوشک نوزاد و nuzzled معده اش آدم متهم او را از تمرین لواط بر پسر کوچک. در اوا سعی کردم به همین دلیل با او. وقتی که شکست خورده او استدلال کرد. استدلال به رشد دعوا و او زده و او را برای اولین بار در ازدواج خود را. در یکی از این حملات آدم کشیده پایین مو و انداخت او را از درب جلو. او به دست آمده محافظ منظور او دور از او و کودکان. او آن را نادیده گرفته است. او تا به حال او را دستگیر کردند و پس از آن برای ثبت طلاق است.

بعدا آدم نوشت: “نامه ای سرگشاده به مردم Nassau County” که از او می ترسید برای فرزندان خود و “که کشتن مادر بیولوژیکی خود را تنها ابزار موثر برای محافظت از کودکان در برابر او شیوه های مضر نسبت به آنها.” کسانی که توهم festered و دارای عقاید در Nassau County Jail. در آنجا بود که او شروع به نوشتن تهدید به مرگ میپذیرد طولانی و وحشتناک نامه فرستاده شده به Ewa توسط خبره پست. این تهدید آنقدر صریح است که آنها را به توجه دادستان منطقه آورده که جدی ترین اتهام قانون مجاز — “تشدید آزار و اذیت.” بزه.

پس از آدم و تهدید نروید زندگی در دادگاه قاضی جوزف DeMaro مجموعه وثیقه در یک میلیون دلار و دستور داد روانپزشکی امتحانات برای تعیین اینکه آیا Berwid قادر به ایستاده محاکمه. امتحانات نشان داد که Berwid بود ناتوان توسط یک “اختلال شخصیت” تجلی خود را در توهم و پارانویا است. او فرستاده ایالت نود روز از مشاهده در اواسط هادسون مرکز روانپزشکی — تنها بیمارستان در ایالت نیویورک مجهز به رسیدگی به خشونت و یا به طور بالقوه خشونت بیماران متعهد تحت حکم دادگاه.

در اینجا Berwid شروع به لغزش از طریق چرخ دنده که در آن حقوق جزا و سلامت روان قانون را کاملا مش. او اجرا گرفتار Ewa یک دهه قبل او را به طور موثر به ضبط خود را حقوق مدنی و بسته بندی شده به Matteawan بدنام روانی زندان آن دولت نگهداری تحت رسوا شرایطی تا زمانی که فشار برای اصلاحات را در اواسط دهه هفتاد. وجود دارد که ممکن است او صرف بیست تا سی سال همراه با یک عدم تطابق طبقه بندی دیگر از “خشونت” بيمار بودن شوکه شده مورد آزار قرار گرفته و lobotomized. اما Berwid آن را به عنوان معلوم شد زندگی صحبت از یک Kesey کابوس; یک criminally مجنون مرد چه کسی بود که این سیستم نه تمایلی اما مضطرببه انتشار. به عنوان به زودی به عنوان او تحویل داده شد و توسط دادگاه به زندان از سلامت روانی سیستم اتهام تخطی از قانون به طور خودکار کاهش یافته است و او مدنی بیمار است. به عنوان نتیجه یک سال 1973 در نیویورک دادگاه تجدید نظر تصمیم او به عنوان حقوق برابر در یک سیستم مشخص در جهت منافع روشنفکر درمان — به او حرکت می کند تا از طریق دایره متحد المرکز نهادی روانپزشکی و به جامعه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. قانون مورد نیاز آن است.

که Berwid شده اند باید قبل از موعد مقرر تخلیه توسط سیستم به عنوان جای شگفتی نیست به کسانی که آشنا با اوا را در مخمصه. آن را پیش بینی حداقل یک روانپزشک که در آستانه Berwid خروج برای اواسط هادسون هشدار داد دادگاه که آدم برخوردار از نوعی نبوغ لازم برای متقاعد کردن یک روانپزشک در جایی در طول دوره درمان خود را که او عاقل است. یکی از قانون کارآموز در ناسائو شهرستان DA را بخوانید اساسنامه و دیدم چه بود: که Berwid نگه داشته می شود و تنها تا زمانی که او از دست بارز ترین نشانه ای از بیماری است. و پس از آن قانون را به هیچ دلیلی حق ندارد به نگه داشتن او قفل شده است. بنابراین او با اشاره Ewa به جامعه کمک های حقوقی شرکت کنسرسیومی از هوفسترا دانشگاه حقوق دانشجويان و استادان خود را با این امید که آنها می تواند قرار داده و در ساعت کار قانونی آن را به زور به سیستم را نجات دهد.

اوا جدید وکیل چاک McEvily شروع فوری مکاتبات با اواسط Hudson, درخواست دولت به پیمان Berwid در پایان نود روز. در یک حرکت فوق العاده قاضی جوزف DeMaro نیز در زمان آن را بر خود به نوشتن بیمارستان هشدار پزشکان به محتاط باشد زیرا که او آن را “این دادگاه متقاعد شده است که متهم در نظر دارد برای انجام را انتخاب کنید.” دستیار دا فرستاده سرد و نبوی نامه. Berwid او نوشته بود “روشن و قتل تهدید” که یک روانپزشک به نظر خواهد حتی کشتن کودکان خود را برای جلوگیری از داشتن آنها. “ما بدون شک” دستیار دا ادامه داد: “که اگر او منتشر شده است ما را از خواندن در مورد قتل Ewa Berwid در Newsday در برخی از زمان در آینده است.”

حساس به فشار اواسط هادسون recommitted Berwid به عنوان یک غیر ارادی مدنی بیمار برای شش ماه دیگر. اما Ewa وکیل نگه داشته تا بی امان مکاتبات. “ما در تلاش برای به دست آوردن سیستم به ما اطلاع آنچه اتفاق افتاده است قبل از هر گونه تصمیم گیری برای انتقال و یا آزادی او می شود ساخته شده است” به یاد می آورد Marjorie Mintzer حوا را وکیل در زمان مرگ او. “[ما می خواستیم] برای شرکت در این تصمیم گیری بود چرا که او روشن و اذعان آینده قربانی…. پزشکان در سلامت روانی سیستم هرگز اذعان کرد که ما تا به حال هر گونه حقوق وجه به شرکت در هر گونه تصمیم گیری مربوط به آدم Berwid.”

در ضمن Berwid chafed در سلول ادعا او مسموم. اما اکثر مرض توهم, به طور معمول, محور مورد خانواده اش. او گله و شکایت به یک روانپزشک است که نگه داشتن او وجود دارد ناعادلانه بود چرا که آن را نگه داشته و او را از کشتن Ewa. در عین حال پس از نه ماه و اواسط هادسون مقامات مشخص است که نگه داشتن Berwid تحت حداکثر امنیت خواهد انجام هیچ چیز بیشتر در راه درمان و پزشکان شروع به چرخ در حال حرکت به انتقال او را به امن کمتر — کمتر prisonlike — تنظیم ، انتخاب شد زائر به مرکز روانپزشکی در برنتوود. در چشم سلامت روان بوروکراسی آن تنها انتخاب است. زائر بود بیمارستان مدنی نزدیک به مینیولا و قانون مورد نیاز است که بیمار منتقل می شود را به خود جامعه به او اجازه می دهد تا آنجا دسترسی و پشتیبانی از خانواده و دوستان به عنوان امکان پذیر است. بیمار در این مورد نقل مکان به یک نقطه در عرض یک ساعت سوار قطار خود را از قربانی در نظر گرفته شده.

در بهترین شرایط زائر را استقبال آدم Berwid ورود. هیچ کس واقعا وجود دارد کاملا می دانستم که چه چیزی برای انجام با جنایتکاران که فیلتر پایین از اواسط هادسون. وجود دارد هیچ قانونی در بخش کارکنان با جنایی روانپزشکان. حتی امن هر بخش. چرا باید شده اند وجود دارد? سلامت روان اصلاحات از دو دهه گذشته خالی از زائر هکتار از آجر خوابگاه — انبارها آنها نامیده می شدند — و تبدیل آلاینده های روانپزشکی شهر را به یک “بیمارستان مدنی” با مسئولیت تنها حدود 3000 بیماران سالمندان. نفوذ دادگاه دستور بيماران مزاحم حتی یک تهدید و هنگامی که یکی مثل آدم وارد صحنه زائر پرشورترین امید بود که او را به خوبی و به دور است.

زائر نمی خواهید به نگه داشتن او را و اوا — ترس افزایش انتقال — در یک سردرگمی بود. “نگاهی به کودکان و اجرای” دوستان از او خواست. “برود جایی و تغییر نام خود را. شروع یک زندگی جدید است.” اما او گفت: هیچ. او تا به حال یک کار خوب, دوستان, کلیسا, همسایه جدید مرد. او تا به حال یک تفاهم با پلیس محلی که cruised گذشته خانه او را در فواصل زمانی چک کردن مشکل است. او گفت: “اگر آدم واقعا قصد بر قتل او را شکار او را, مهم نیست چقدر دور او زد. شاید او mused به وکلای آدم واقعا خوب شدن است. به امید دیدن برخی از واقعی بهبود او رفت و به دیدار او در دين ، آن مهربان روبرو می شوند. او به نظر می رسید بهتر است. حداقل او آرام بود. او به او گفت که او می خواست به حرکت به عقب در با او. شاید آنها حتی می تواند سفر با هم. می خواهم که? به عنوان به آرامی به عنوان امکان پذیر است, او به او گفت هیچ. و او به خود قفل شده بخش است.

قفل ثابت گمراه کننده است. هیچ کس به تماشای آدم از نزدیک. که تا حدودی به دلیل حاد بخش که به او اختصاص داده بود در حالت آشفتگی به عنوان نتیجه بتراشیم بررسی که تا به حال کشف شده ناکافی مراقبت های پرستاری, درهم و برهم, دارو درمانی و سهل انگاری در نظارت بر درمان بيماران. کارکنان بود که منتقل اینجا و آنجا و Berwid به نظر می رسد از دست داده بود در زدن. در مارس 5, 1979 او فرار اگر شما می توانید آن را که. او به سادگی راندند باز کردن با فشار بار بر روی قفل شده است بخش سمت چپ زمین و رفت سی مایلی غرب به مینیولا. زمانی که بیمارستان کشف او گم شده بود, یک مقام مطلع اوا بنابراین او می تواند مراقبت به تنهایی در خانه. دو روز بعد حوا به خانه بازگشت و با او مرد. در راه خود را به طبقه بالا حمام, او متوجه اتاق خواب درب نیمه بسته نگهداشته شده. از یک گونیا زاویه او را دیدم آدم روی تخت دراز کشیده در لباس زیر خود را. او ظاهر می شود تکان دهنده از یک خواب صدا. او tiptoed طبقه پایین و رفت به سمت تلفن. سیم قطع شده بود. او به نام پلیس از خانه همسایه. اما زمانی که patrolmen وارد آنها کاملا مطمئن شوید که چه باید بکنید. آنها مجاز به دستگیری Berwid از زائر هرگز فرستاده teletyped پیام تایید خود فرار کنند. آدم مطیع به عنوان پلیس مورد بحث برای دو ساعت بعد اینکه آیا یا نه آنها می تواند او را برای خاطی. با این حال یک بار شده است ، وجود دارد به نظر می رسید هیچ قانون پوشش این وضعیت است. در نهایت آنها موفق به دریافت کلمه از ستاد تا او را به جهنم بازگشت به دين ،

در عرض یک هفته او فرار کرد دوباره. در این زمان او بازدارنده برداشته سست مرغ از سیم دوم-داستان حمام پنجره و صعود کردن یک طناب گره دار ورق. آن شب دو لباس شخصی کارآگاهان نگه داشته و یک شب زنده داری با اوا در خانه. اما آدم نشان نمی دهد. به جای آن در ظهر روز بعد او ظاهر در اولگا مدرسه ابتدایی در مینیولا و خواستار به او را دور. اصل گفت: اولگا در کلاس و سپس بی سر و صدا به نام پلیس.

این فرار کردم Berwid منتقل شده به حداکثر امنیت در اواسط هادسون. وجود تمام رفتار را تغییر داد. شکایت متوقف شده است. برای هفت ماه او را کوتاه خود را جمع و جور بدن از طریق روزانه مطبوع رژیم از 100 نشستن یو پی اس و پنج مایل دور. او هذیان ظاهرا فروکش کرد و در روز گذشت بدون ذکر Ewa و یا کودکان است. او در زمینه حکم دادگاه اصرار دارد که او بیمار روانی. و چون او نبود “اقدام” — نه raving یا حمله به مسئولین — اواسط هادسون آن را احساس امن برای انتقال او به زائر با دستورالعمل که او کاسته به آرامی بازگشت به جامعه.

آدم شوم تاریخ وقایع در یکی از سیاه سست برگ جمع کن. این رکورد قبل از او هر جا که رفت داخل سیستم و آن را شامل همه چیز: دستیار دا را هشدار DeMaro هشدار به روانپزشک بردند که آدم را یک روز باهم یک دکتر به اجازه او بروید. و در اواخر ماه نوامبر سال گذشته که رکورد فرود بر روی میز سالمندان زائر روانپزشک دکتر ایروینگ Blumenthal. به عنوان آدم, دکتر, Blumenthal تا به حال نزدیک به قدرت مطلق. او می تواند موضوع خود را بیمار یک افتخار کارت به قدم زدن در محوطه و یا در روز عبور اجازه می دهد او را به بیمارستان را ترک unescorted. جمله, گشت و گذار, بعد از همه, در نظر گرفته شود با درمان خوب — یک نوع فشار برای بیماران مبتلا به زودی منتشر خواهد شد. Blumenthal سرد بود و noncommittal, بنابراین, زمانی که او موفق به دریافت یک تماس از کمک های حقوقی درخواست او را به اطلاع حوا, اگر آدم اجازه داده شد خارج از فروم unescorted. Blumenthal نه قول می دهم که. خود منطق — یکی از حمایت اکثریت نهادی روانپزشکان را از طریق سطوح بالای دفتر سلامت روانی — این بود که بعد از عبور بخشی از درمان است. برای تماس با خارجی ها رو نقض محرمانه بودن. بعلاوه قانون نیست نیاز به اطلاع رسانی به جز زمانی که یک بیمار فرار کرد.

Blumenthal برتر دکتر لوو نیز حاضر به خود را متعهد به اطلاع رسانی اگر بیمار اجازه داده شد به ترک. او به اندازه کافی هشدار داده اما به دستور یک مرد, درمان, دستیار به پرچم Berwid نوت بوک با حروف قرمز خواندن: پلیس باید اطلاع داده شود اگر بیمار فرار. در مقابل کتاب دستیار همچنین ارسال شماره تلفن پلیس و حوا ‘s وکلا و همچنین Ewa ‘s شماره راهنمای تلفن موجود نیست.

این هشدار پس از استارک و فوری به سختی می توانست فرار Blumenthal متوجه. شش روز پس از Bcrwid وارد Blumenthal مشاهده برای رکورد بالینی است که اگر آدم در واقع فرار اضطراری اعلان روش می توان دنبال کرد. (او نیز امضا تایپ تفاهم نامه که به اثر یک هفته بعد در تاریخ 3 دسامبر.)

اما در طول دو هفته است که Benvid شد زائر او به عنوان Blumenthal بعد از آن “مطلق فرشته.” او کمک کرد تا بیماران دیگر و به ندرت صحبت در مورد خانواده اش جز به توضیح است که او می خواست به مراجعه به دادگاه خانواده دوباره به دیدن در مورد گرفتن کودکان خود را به عقب. “هر چه به او گفته شد برای انجام, او,” مدیر پگی o’neil به یاد می آورد. “او حتی به صورت داوطلبانه ، در واقع او در نقطه ای از درخواست اگر او می تواند از درگیر شدن در کار برنامه…. او بسیار تعاونی. وجود دارد احتمالا یک روش در جنون بود که تعاونی.” Berwid شروع به فشار دادن به صورت یک افتخار کارت; او گفت: او می خواست خود را به خرید یک کت زمستانی.

کمی بیش از دو هفته پس از Berwid وارد Blumenthal حیرت زده خود را درمان تیم اعلام کرد که او به Berwid هر دو یک افتخار و کارت در روز عبور کند. Berwid دریافت کرده بود هیچ فشرده درمان. او تا به حال فقط یک بار با این تیم به قرعه کشی خود را طرح درمان — یکی که مشخص بهبود روابط خود را با “همسر” — و برنامه ریزی شده بود به یک روانپزشک مراجعه کنید تنها یک بار در هفته به مدت یک ساعت. یک پرستار به خصوص مضطرب با چشم انداز می گذرد با اشاره به این که دیگران Berwid تا به حال شده است در اطراف به اندازه کافی بلند به ارزیابی درستی — که بیمارستان سیاست دیکته گسترش آزادی درجه است. با این وجود Blumenthal مجاز دو گشت و گذار و صبح روز بعد, دسامبر 5, Berwid اجازه داده شد به پرسه زدن رایگان در زمینه.

زمانی که او موفق به بازگشت 4:00 P. M. مقررات منع رفت و آمد پرستار وظیفه گفته بلومنتال که او نگران بود و به او پیشنهاد کرد که تمام طرف ها در مقابل Berwid را جمع کن. Blumenthal را رد کرد و هشدار داد و گفت که اورژانس اطلاع رسانی انجام نمی شود به یک روز عبور کند. او سپس تمدید Berwid را منع رفت و آمد به 9:00 P. M. Berwid سرگردان در مدتی قبل از 5:30 P. M. ظاهرا ارائه هیچ توضیحی از جایی که او تا به حال شده است به جز که او بررسی می شود 100 دلار از نهادی حساب پس انداز برای خرید یک کت. به جای تنبیه او Blumenthal امضا او را در روز تصویب صبح روز بعد, دسامبر 6. که دومین سالگرد Berwids طلاق. Blumenthal آشکار زیاده نگران دو پرستار که در زمان نگرانی های خود را به دکتر لوو که تلفن Blumenthal برای ارضای خود است که وضعیت تحت کنترل است. که در آن نقطه لوو می تواند بازنویسی شود عبور. اما او نه.

Berwid چپ حاد-مراقبت بخش در مدت کوتاهی پس از 10:00 A. M. او متوقف شد توسط یک شهرستان patrolman اما او را دیدم او تصویب شد و دست تکان داد ، با توجه به برنامه سفر او تا به حال مشخص شده به Blumenthal او به خود را 100 دلار در یک اتوبوس به ساحل خلیج سه مایل به سمت جنوب و فروشگاه برای یک کت. هیچ کس به نظر می رسد که متوجه شده است که Berwid در حال حاضر یک زمستان کت.

به جای رفتن به ساحل خلیج Berwid در زمان لانگ آیلند راه آهن از غرب برنتوود ایستگاه به مینیولا. قطار سپرده او را در حومه محله قدیمی خود را. او قدم به دوستانه یخ مغازه کرم در اطراف گوشه از اوا و می خوردند بی عجله ناهار — یک همبرگر و قهوه. او کاهش یافته است توسط دندانپزشک را به دندان های خود را تمیز. سپس او رفت و برای خرید یک چاقو در هرمان جهان از کالاهای ورزشی. او در بر داشت آن را انجام دهد. آن را به حال یک فایده تیغه. حدود پنج اینچ است. نوع چاقو یک شکارچی ممکن است به لباس یک آهو. او ماموریت کامل او منتظر تا زمانی که تاریکی است.

هنگامی که زائر شیفت شب آمد بر وظیفه همان پرستار که خواست Blumenthal شب قبل به پلیس اطلاع مختل شد برای پیدا کردن Berwid تا به حال یک بار بیشتر آشنا نیست 4:00 P. M. مقررات منع رفت و آمد. او ترس فروکش کرد که در 4:30 P. M. او به نام در به می گویند که او تا به حال اشتباه گرفته قطار و به پایان رسید تا در پن ایستگاه در شهر نیویورک است. او می تواند در چند ساعت. او البته در نیویورک اما در مینیولا ایستگاه قطار تنها ده دقیقه به دور از حوا بود که شروع به آماده کردن شام برای آدم و اولگا. هیچ کس دیگری در خانه بود. آدم وارد و تاریک راه می رفت پایین جلوی خانه به حیاط خلوت. وجود او jimmied کردن صفحه نمایش از یکی از چمباتمه زدن مستطیل زیرزمین ویندوز و از طریق دهانه باریک او کاهش یافته و به زیر زمین و سه طبقه پله صعود. در بالای او برداشت حوا بود که ایستاده در گوشی و با ضربات چاقو او را دوباره و دوباره و دوباره.

زمانی که او هنوز هم او مجموعه ای به کار قرار دادن همه چیز در نظم. او متد توصیه های شکسته پنجره با تخته. او را تمیز کرد خون از کف آشپزخانه و شسته شده خود را. او حذف برخی از اوا را در لباس های شسته شده و او بیش از حد. سپس او انجام او را به اتاق که در آن او گذاشته و او را در یک تخت و خورده آغوش او بیش از قفسه سینه خود را. او خود را تحت پوشش با درشت قهوه ای پتو پس از آن قرار داده شده یک نذری شمع در دو طرف بدن او. بر روی یک دیوار, او به شکل یک صلیب از روبان قرمز. سپس او شروع وحشتناک از خواب بیدار احضار اولگا و آدم بودند که cowering در یک اتاق خواب طبقه بالا.

“دعا برای مامان” او به آنها گفت. “بوسه مامان خداحافظ.” سپس او آنها را فرستاده به طبقه بالا به خواب.

Berwid نمی بازگشت به زائر در 6:00 P. M. همانطور که او وعده داده بود. اما ward, پرستار نیست شروع به اورژانس اطلاع رسانی. هنوز هم محدود Blumenthal منظور گسترش منع رفت و آمد او صبر کردم. آن را تا 9:00 P. M. رو که کارکنان شروع به تماس با شماره در مقابل Berwid را جمع کن. هیچ پاسخ در کمک های حقوقی. هیچ پاسخ در اوا شماره. آنها فرستاده او mailgram اطلاع رسانی در passionless نظر که آقای Berwid خاموش بود و زمینه را بدون رضایت. پلیس وارد Wellington جاده حدود 9:30 P. M. آنها رنگ مفت و بررسی نشانه هایی از شکستن اما همه چیز به نظر می رسید امن. به طوری که آنها باقی مانده است. حدود 11:00 P. M. اما زائر با ارسال فوری پیام را بیش از تله تایپ و سه patrolmen آشنا با Ewa مورد رفت و به بررسی خانه دوباره. آنها در درب و peered در ویندوز. خانه تاریک بود به جز ضعف تب و تاب بودن بیش از حد ضعیف به یک لامپ رشته ای است که به نظر می رسد به بیرون آمدن از اتاق جلو. آنها قرار است آن را به عنوان یک نور شب. یک پلیس کشف صبح که اخبار روزانه هنوز هم دروغ گفتن در حیاط و این باورند که به هر حال در حال حاضر یاد گرفته از آدم فرار و فرار کرده بود با کودکان. به طوری که آنها سوار دور. و در حالی که همه آدم نشسته و شمع نشخوار بیش از اوا بدن.

صبح روز بعد حدود 8:45, Berwid به نام دا ، هیچ کس در عین حال; تماس بود و توسط پلیس اپراتور که به او توصیه می شود سعی کنید دوباره در 9:00.

“با تشکر” او پاسخ داد: “من تماس بگیرید.”

در نهایت رسیدن به یک دستیار دا او با آرامش توضیح داد که او تا به حال موفق به فرار از زائر و که او تا به حال به قتل همسرش. کارآگاهان از County, قتل, شد و برای اولین بار به می رسند. آدم و اولگا دست تکان دادند به آنها را از پنجره طبقه بالا. کارآگاهان دست تکان داد و برگشت. آدم جواب درب و آنها را در زمان به Ewa بدن. تنها بعد از آن که بعد از ظهر انجام پلیس بازی برگشت که تکه تکه اضطراری 911 نوار و تحقق بخشیدن به تماس آمده بود از اوا جسد روی تخت. روز بعد پستچی تحویل mailgram از زائر اطلاع رسانی اوا شوهرش فرار کرده بود. هیچ کس تا به حال فکر برای ارسال هشدار ویژه تحویل.

آدم Berwid تحمیل تلفات سنگین نه فقط بر خود رفتند قربانی اما بنا به هر کس در اطراف او. فرزندان او به دنبال حفظ از شر در حال حاضر تحت یک روانپزشک مراقبت. اوا وکلا احساس تلخ و مرگباری فریب خورده.

دکتر لوو گزارش شده است که با غلبه بر ندامت و در بیمارستان بستری شده است برای مشکلات قلبی است. Blumenthal هنوز هم اذعان می کند به هیچ خطا در قضاوت. نه انسان را مورد بحث مورد. آنها در حال خفه البته با تهدید جنایی کیفرخواست — یک چشم انداز است که پرتاب یک پال بیش روانپزشکی در نیویورک است. در طول هفته بلافاصله پس از قتل بيماران و طرفداران حقوق گزارش یک ترس و بی میلی در میان روانپزشکان به آزادی تصمیم گیری. دفاع از خود: روانپزشکی یک هنر است نه یک علم. ما نمی توانیم به شما بگویم زمانی که یک بیمار را بکشند.

یکی از محتمل و دور از رسیدن به نتیجه Berwid رسوایی آن است که به احتمال زیاد منجر به یک “دفاعی روانپزشکی” در جایی که پزشکان را کمتر اشتباهات به سادگی از آنجا که آنها را در تصمیم گیری کمتر. “پزشکان به عنوان انسان به ما می گوید:” بیمار مدافع حقوق آلفرد Besunder. “اگر آنها می ترسند که آنها در حال رفتن به دریافت backsides شکایت کرد, آنها در حال رفتن به می گویند, ‘جهنم با آن است. من قصد ندارم به هر گونه تصمیم گیری… و برای برخی از بیماران شده است که در حال پیشرفت است که غم انگیز است.”

یک نظر است که به دست آوردن حمایت در میان روانپزشکان است که پزشکان باید با توجه به مطلق ایمنی — در همان شیوه ای شاید که دیوان عالی ایالات متحده به تازگی اجازه ایمنی برای آزادی مشروط افسران. کوتاه که تصمیم گیری برای انتشار به طور بالقوه خطرناک و بیماران احتمالا تا پایان در دادگاه. در نظر حوا را وکیل Marjorie Mintzer است که, تنها جایی که مسئولیت تعلق دارد.

“من احساس می گوید:” Mintzer “که پزشکان آموزش دیده و به دنبال گذشته مسئولیت خود را [به] بیماران خود را. در حال حاضر آن را ممکن است در آدم Berwid بهترین بهره را به یک فرصت در خارج از این نهاد برای یک روز…. اما آیا شما تعادل حداقل خوب آن را ممکن است انجام داده اند [در برابر] خطر برای جامعه ؟ و اگر خواهد شما قرار داده است که تصمیم گیری در دست یک دکتر ؟ من نمی خواهد. قضات تصمیم گیری در آن.”

مجلس در حال حاضر صف آرایی برای پیدا کردن راه حل های سرگرم کرده است موجی از پیشنهادات برخی ارتجاعی آنها را عقب دو دهه از اصلاحات در سلامت روان. اما برخی دیگر متوسط است. یکی از قابل ملاحظه ای مهار لایحه از دفتر Nassau County دا که پیشنهاد caulk “قانونی شکاف” بین جنایی و سلامت روان در قانون اجازه دا به نگه داشتن زبانه ها در یک دادگاه دستور بیمار حتی پس از آن بیمار تبدیل شده است به بهداشت روان در سیستم است. این امر نیاز به پزشکان را به اطلاع پلیس و هر قربانی بالقوه حداقل دو روز قبل از اینکه بیمار داده می شود در روز عبور کند. ضمنی در این پیشنهاد این است که قدرت دادستان را به چالش دکتر تصمیم در دادگاه, در آوردن خود روانپزشکان به هوا متضاد پزشکی نظرات قبل از یک قاضی. حتی نسبتا محافظه کار پیشنهاد مانند این را به مشکلات اجرا در تعریف “بالقوه خشونت.” اگر روانپزشکان اعتراف خود و عدم توانایی در پیش بینی رفتار خشونت آمیز که تعیین?

حتی با فرض این که اطلاع رسانی لایحه زنده می ماند, از قانون اساسی بررسی می کند واقعا رسیدن به قلب مشکل است. واقعیت این است که Berwid شد mischanneled از طریق پیچ و خم از قانون به بهداشت روانی سیستم مجهز شده نه برای درمان او و نه به زندانی کردن او را. او به وضوح تعلق ندارد وجود دارد. اما به طور مستقیم او در جای دیگر از طریق سیستم کیفری خواهد بود به باک سابقه رفتن به Anglo-Saxon قانون که بر آن است که مجنون نمی تواند برگزار شد یک جنایتکار است. فرض ارجمند McNaughton حقوقی تعریف جنون می توان تغییر اجازه می دهد تا criminally مجنون به درمان در زندانها را به معنای صرف میلیون ها نفر برای ارائه بالینی امکانات. به نگه داشتن آنها را در سلامت روحی و روانی سیستم از سوی دیگر به معنای صرف میلیون ها نفر در امن و قانونی بخش. در هر صورت نوسان آونگ به سمت زندان ذهنیت Matteawan و Dannemora.

Berwid است در واقع ایجاد هر گونه جدید هیجانی: او به سادگی به هم زده اون سوی خاکستر سوخته از مجادلات. و به عنوان آنها در اطراف او نشسته در Nassau County Jail هنوز اعمال خود را بر حوادث. اعتراف در کوچکترین تحریک. مخدوش سیستم.

در ماه دسامبر گذشته او نوشت: به Newsday از زندان: “من عمل گرفتن یک زندگی انسانی نه به نام نفرت نسبت به من همسر سابق اما در نام عیسی مسیح به دفاع از عزیزان من.” به نظر او علت خود عادل است و کاملا مشخص است که قاضی و هیئت منصفه را ببینید عدالت در آنچه که او انجام داد.

شايد از طراحی تا مرگ یک لیست از تمام کسانی که پیشنهاد او دیوانه است. این لیست شامل اولین دادگاه منصوب-وکیل — که او از کار اخراج و دوم به او به سختی صحبت می کند. به منظور تسهیل این صالح اعدام او اعمال می شود برای یک مجوز تفنگ دستی.

او حاضر به اعتراف به گناه دلیل جنون و نمی خواهد اجازه می دهد خود را به بررسی توسط روانپزشکان. چگونه آنها بپرسید شما می توانید بررسی یک لال ، اگر چه با اتهام قتل درجه دوم او دو بار حاضر به آمدن به دادگاه به طور داوطلبانه خود را برای تفهیم اتهام و نا امید قاضی ریچارد Delin دستور داده است تا با استفاده از نیروی نظامی در صورت لزوم او را به جلسه بعدی تنظیم برای اواخر فوریه.

اگر آدم Berwid یافت می شود قادر به ایستاده محاکمه او تقریبا قطعا تبرئه دلیل جنون. در آن صورت او فرستاده خواهد شد از طریق چرخه به اواسط هادسون که در آن به اتهام جنایت علیه او خواهد شد در نهایت در گذشت.

در عین حال او خواهد شد واجد شرایط برای یک روز عبور کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر