استمفورد — فقط شش ساعت پس از تیراندازی و کشتن Torrick Johnson, Michael James ضرب گلوله یک مرد سه بار در استمفورد جنوبی, پایان, پلیس گفت:.

صبح روز چهارشنبه جیمز که برگزار می شود اتهام قتل در MacDougall-واکر تادیبی موسسه قادر به ارسال a $2 میلیون دادگاه-ظاهر باند منتقل شد به استمفورد دادگاه که در آن پلیس متهم او را با درجه اول حمله غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم و جنایی در اختیار داشتن اسلحه گرم.

در James’ تفهیم اتهام ارشد دستیار وکیل دولت جوزف والدس توضیح داد: به Hudock که جیمز بسیار طولانی کیفری بازگشت به سال 1986 و که او یک “مداوم خطرناک جنایت مجرم.” والدس همچنین گفت: James 53 حاضر به انگشت نگاری و یا mugshot خود را گرفته شده است.

پس از شنیدن که جیمز رد افسران پلیس’ تلاش برای چاپ و عکس او Hudock دستور داد او را برگزار اضافی $500,000 دادگاه-ظاهر پیوند در روز اتهام جدیدی برای شگفت زده به نظر می رسد و خفه می خندد توسط برخی از James’ خانواده و دوستان که جمع شده بودند در سوم پیو از دادگاه.

Hudock وارد گناه نیست درخواست جیمز’ نمایندگی قبل از جیمز را همراهی می کردند در خارج از دادگاه در دستبند و پا مي شود.

به گفته جیمز’ شش-صفحه دستگیری استشهاد در سپتامبر. 25, 2019 در 10:56 بعد از ظهر پلیس هشدار داده شد به آتشباری در 108 Montauk دکتر پشت سوتهوود مربع آپارتمان پلیس Johnson, 39, شات حداقل سه بار. او با عجله به استمفورد بیمارستان جایی که او درگذشت.

در 4:49 صبح سپتامبر. 26 پلیس بودند اعزام به منطقه اقیانوس آرام خیابانی در گزارش های متعدد از عکس اخراج استشهاد گفت. در حالی که افسران canvassing محله آنها شنیده ام که یک گلوله قربانی تا به حال waked به استمفورد بیمارستان برای درمان است.

زمانی که پلیس صحبت کردیم به انسان که زندگی در برانکس, او به آنها گفت که او با برخی از دوستان در نزدیکی اقیانوس آرام خیابان و زمین های جنگلی خیابان هنگامی که یک مرد آمد به او و تلاش برای ربودن او از اموال خود را. 18 سال بود که مبتلا به زخم گلوله به پایین سمت چپ عقب به سمت چپ باسن و راست باسن گفت: او نمی دانست که در آن بود که شوت او استشهاد گفت.

اما استشهاد گفت: پلیس شنیده از دو نفر دیگر از شاهدان که جیمز به ضرب گلوله نیویورک ،

در این میان جیمز بود که به اتهام جانسون قتل و به عنوان بخشی از این قتل تحقیقات Sgt. پل Guzda و افسر لوئیس Serna صحبت با جیمز در سپتامبر. 28. طول این دوربین ضبط شده مصاحبه کارآگاه پرسید: James چگونه او به پایان رسید تا با برخی از علائم را در بدن خود و او توضیح داد که او “شروع به پریدن کرد” در جنوب پایان استشهاد گفت.

زمانی که Guzda خواسته در صورتی که تا به حال چیزی برای انجام با آتشباری در اوایل صبح که در انتهای جنوبی جیمز پاسخ داد: بله استشهاد گفت.

وقتی پرسید که آیا او فکر کارتریج گلوله بر روی Montauk درایو قرار بود برای مطابقت با دو روده یافت می شود در صحنه تیراندازی در اقیانوس آرام و خیابان و زمین های جنگلی خیابان جیمز دوباره گفت: بله استشهاد گفت.

جیمز گفت: زمانی که او با نزدیک شدن به قربانی تیراندازی “بچه” شروع به پریدن کرد به او و او به پایان رسید تا تیراندازی تفنگ خود را به هوا. جیمز گفت Guzda “این همه در مورد کرک” استشهاد گفت. جیمز گفت: او آنقدر زیاد بود او حتی نمی دانند که چگونه او وجود دارد. پس از تیراندازی جیمز گفت که او کاهش یافته و اسلحه به زمین و کسی به آن راه می رفت آن را برداشت و رفت به سمت اقیانوس آرام خیابان. پلیس واقع نشود تپانچه.

زمانی که پوسته پوسته شد و فرستاده شده به یکپارچه ملی بالستیک اطلاعات شبکه برای ارتباط بررسی مشخص شد وجود یک ارتباط بین کسانی که در انتهای جنوبی و در Johnson, قتل, استشهاد گفت.

زمانی که پلیس ایالتی بخش از خدمات علمی سلاح گرم واحد در زمان یک نگاه بهتر در روده آنها کشف 9 میلیمتری Luger کارتریج موارد از صحنه تیراندازی در انتهای جنوبی و کسانی که در جانسون قتل از کار اخراج شدند توسط همان اسلحه گرم استشهاد گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im