گارد ملی repurposing استمفورد ساختمان بیمارستان به ملاقات coronavirus نیاز

استمفورد — اعضای کانکتیکات گارد ملی بودند در استمفورد بیمارستان شنبه برای شروع repurposing یک ساختمان در سایت برای کمک به پاسخگویی به تقاضای اضافی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در آماده سازی برای یک سناریو که در آن تقاضا برای مراقبت فراتر از آن است که امکانات ما در حال حاضر می تواند جای استمفورد بهداشت کار با ایالت کانکتیکات و گارد ملی به recommission این چرخ ساختمان در بنت مرکز پزشکی دانشگاه به عنوان یک جایگزین مراقبت های سایت” اندی Jodko سخنگوی استمفورد بهداشت و درمان گفت: در یک نسخه.

این سازمان هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که چگونه دقیقا آن را با استفاده از repurposed ساختمان با توجه به Jodko.

“ما خواهید بود با وضوح بیشتری در تعیین که در روزهای آینده بر اساس آنچه که نیاز دارد,” او گفت: Hearst, کانکتیکات, رسانه های شنبه است.

استمفورد بیمارستان است و نه تسهیلات در کانکتیکات که گارد ملی کمک کرده است تا آماده شدن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس و آن را نمی خواهد آخرین به گفته سروان. دیوید Pytlik سخنگوی آژانس.

افسران در حال حاضر کمک تبدیل زمینه خانه در جنوب Connecticut State University و Western Connecticut State University به سایت های است که می تواند خانه سرریز بیماران از بیمارستان های محلی.

آنها به دنبال انجام کار مشابه در بیمارستان در فارمینگتون و جدید بریتانیا در روزهای آینده Pytlik گفت.

این کار بخشی از گارد ملی را تلاش برای افزایش, دولت, آمادگی برای coronavirus همه گیر Pytlik گفت:, و اضافه کرد که آنها به طور معمول ارائه پشتیبانی بر اساس نیازهای شناسایی شده توسط کانکتیکات وزارت بهداشت.

“اصلی احساسات است که ما مردم این است که آنها می خواهند به کمک آنها می خواهند برای ایجاد یک تفاوت” Pytlik گفت. در حالی که پرسنل گارد نگران سلامت و ایمنی خود و خانواده او ادامه داد: آنها می دانند که وجود دارد “بیشتر ماموریت است.”

افسران شروع کار خود در استمفورد شنبه. Pytlik گفت که او انتظار دارد که آنها آغاز خواهد شد در حال حرکت تخت به داخل ساختمان در روز دوشنبه.

Jodko گفت که او نمی تواند با اطمینان بگوید شنبه زمانی که سایت آماده خواهد بود.

“ما خوشحالیم که فرماندار بسیج است گارد ملی برای کمک به ما در بیشتر آماده سازی برای COVID-19,” استمفورد سلامت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کاتلین Silard در بیانیه ای. “این ویلر ساختمان جای دیگری منتقل شد فقط سه سال پیش است و یک جایگزین ایده آل مراقبت از سایت به خاطر این بود که قبلا یک بیمارستان است و بعد به ما جدید بیمارستان بنت مرکز پزشکی دانشگاه. ما در حال کار خستگی ناپذیر برای آماده شدن برای هر احتمالی که به دلیل آنچه در آن طول می کشد برای ارائه بهترین مراقبت ممکن را برای جامعه ما است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>