Netflix لغو ترکیه نشان می دهد اگر تنها در ردیف بیش گی شخصیت

Netflix بکشد لغو a Turkish drama در آستانه فیلمبرداری با خود نویسنده گفت: دولت مسدود شده آن را به دلیل آن را شامل یک شخصیت همجنسگرا.

فیلمنامه Ece Yorenc گفت: Netflix اوراق اگر تنها پس از دولت حاضر به اعطای این مجوز.

“با توجه به یک شخصیت همجنسگرا اجازه به فیلم سری داده نمی شد و این بسیار ترسناک برای آینده گفت:” فیلم ترکی سایت Altyazi Fasikul با توجه به این FT.

Netflix تایید داستان جزئیات.

اگر تنها بود با توجه به داستان Reyhan یک متأسفانه مادر ازدواج دوقلوها که به طور ناگهانی به عقب منتقل می شود 30 سال به شب شوهرش پیشنهاد شده است.

Yorenc گفت هیچ, گی, صحنه های جنسی و یا تماس فیزیکی بین مرد و شخصیت های دیگر.

سرویس جریان نمی خواهید به تعظیم به آنکارا خواسته و به جای آن تصمیم به لغو این نشان می دهد پس از مذاکرات با ترکیه سمعی و بصری سازمان RTUK او اضافه شده است.

معاون رئیس جمهوری ترکیه و حزب حاکم Mahir Unal توییتی در روز دوشنبه که به اعتقاد او Netflix خواهد “نشان می دهد حساسیت بیشتری به ترکی فرهنگ و هنر با همکاری عمیق تر” در آینده است.

Netflix بکشد گفت: از آن باقی مانده است “عمیقا متعهد” به ترکی مشترکین و کسانی که در این کشور را خلاق جامعه است.

همجنسگرایان مخالفت

اگر فقط به خاطر یکی از اولین اصلی برنامه های تلویزیونی تولید شده وجود دارد. این گمان وجود دارد که یکی دیگر از سریال ترکی عشق 101 که اضافه شد به Netflix در ماه آوریل خواهد از ویژگی های یک شخصیت به نام عثمان.

در حالی که عثمان را به نظر می رسد وجود دارد هیچ اشاره به تمایلات جنسی خود را در نشان می دهد که بر اساس زندگی پنج دانش آموزان دبیرستانی.

در حالی که همجنسگرایی بوده است و حقوقی در سراسر مدرن ترکیه, تاریخ رسمی مخالفت با همجنسگرایان جامعه رشد کرده است در سال های اخیر است. استانبول غرور مارس ممنوع شده است به مدت پنج سال در یک ردیف.

Netflix در بیانیه ای گفت: “ما در حال حاضر چندین ترکی اصل در تولید – با بیشتر به آمده – و نگاه به جلو به اشتراک گذاری این داستان با اعضای ما در سراسر جهان”.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de