استمفورد — تازه استخدام وکیل برای میشل Troconis است که به دنبال یک قاضی حذف بسیاری از محدودیت های از انتشار در باند مورد نیاز از جمله مواد مخدر, تست های الکترونیکی نظارت و بازداشت خانگی با توجه به اسناد دادگاه ظ روز شنبه.

اسناد و مدارک نشان می دهد یک نگاه 45 ساله Troconis زندگی پس از متهم به همدستی با Fotis Dulos به کشتن همسر خود جدا جنیفر Dulos که در گذشته دیده می شد مارس 24 و فرض است مرده است.

شرایط آزادی او در مجموع $2.1 میلیون دلار اوراق قرضه در حال حاضر “خلاف قانون اساسی بیش از حد و نامربوط به هر هدف مشروع است که اجازه دادگاه دستور غیر مالی شرایط آزادی” وکیل جان Schoenhorn بود که استخدام Troconis این هفته نوشت: در این حرکت ثبت شده در دولت دادگاه برتر در استمفورد.

Schoenhorn همچنین معتقد است که Troconis بود به طور غیر قانونی برگزار می شود و اشخاصی که به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل به خاطر او بود که مانع از ارسال اوراق قرضه تا پس از تفهیم اتهام در Jan. 9.

Troconis مورد نیاز است برای ارسال به دوره ای تست مواد مخدر حتی اگر او هیچ سابقه استفاده از مواد مخدر Schoenhorn گفت.

“وجود دارد هیچ مبنای منطقی به این باور نه هر گونه اطلاعات ارائه شده در هر زمان را نشان می دهد که میشل Troconis است و یا به مواد مخدر وابسته به” وکیل گفت. “دادگاه تحمیل اجباری تست مواد مخدر به عنوان یک شرط از آزادی است, بنابراین, پشتیبانی, نامعقول تنبیهی و در خدمت هیچ هدف دیگر علاوه بر تحقیر و مجازات است.”

Troconis می تواند او را ترک نمی کند 1,000 فوت مربع محل سکونت به جز prearranged خدمات کلیسا قرار ملاقات پزشکی و وکیل جلسات شده است و قادر به کار و یا مغازه برای خودش آنجا قرار می گیرد در خانه بازداشت و پس از او تفهیم اتهام Jan. 9 به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل در ناپدید شدن و مرگ جنیفر Dulos.

Fotis Dulos بود که به اتهام قتل جنایت قتل و درجه اول آدم ربایی در مورد “اجازه داده شد برای ادامه کار و فروشگاه خود را در حالی که در بازداشت خانگی” Schoenhorn گفت.

Schoenhorn است که به دنبال حذف بسیاری از محدودیت های که وی معتقد همچنین ممنوعیت Troconis از او 15 سال در طول بازدیدکننده داشته است خود را. دختر مدرسه خارج از کشور, وکیل گفت.

شرایط Troconis’ آزادی نیز مانع تلاش های خود را برای شرکت در دفاع و او قبل هیچ سابقه کیفری دیگر از این سه در حال بررسی موارد مربوط به ناپدید شدن و مرگ جنیفر Dulos, Schoenhorn گفت.

Schoenhorn همچنین در زمینه یک حرکت جمعه به مشتری خود موارد منتقل شده به هارتفورد برتر دادگاه به دلیل جنایات او متهم است که رخ داده است در Hartford County است.

در حال حاضر که Fotis Dulos کرده و وکلای مدافع می گویند دولت با توجه به جا به نوبه خود اما به گفته همدستان Troconis و دوست نزدیک خود و دادستان سابق کنت Mawhinney.

برای اولین بار پس از تحقیقات آغاز شد و بیش از هشت ماه پیش در 469 صفحه از حکم جستجو در مورد اخیرا unsealed.

اسناد و مدارک طرح چگونه پلیس بر این باورند Fotis Dulos, Troconis و Mawhinney اتهام توطئه برای کشتن جنیفر Dulos و سرپوش گذاشتن بر جنایت. Mawhinney, 54, باقی زندانی 2 میلیون دلار اوراق قرضه در یک توطئه برای ارتکاب اتهام قتل.

با توجه به حکم بازداشت جنیفر Dulos گذشته دیده می شد در همسایه دوربین های امنیتی در 8:05 صبح مه 24, بازگشت به کنعان خانه پس از رها کردن کودکان در یک مدرسه در نزدیکی.

پلیس بر این باورند Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” و حمله خود را در گاراژ این حکم نشان می دهد.

با توجه به حکم دستگیری Troconis و Mawhinney اقدام به ایجاد بهانه برای Fotis Dulos در حالی که پلیس می گویند او در کنعان که آن روز صبح.

Troconis و Dulos همچنین ایجاد “بهانه اسکریپت” که پلیس در خود جفرسون عبور از خانه با توجه به حکم بازداشت.

اما Troconis و Mawhinney ارائه شده در تناقض با اظهارات هنگام مصاحبه توسط محققان این حکم گفت. Troconis در نهایت اعتراف به دروغ گفتن و گفته محققان Dulos نبود خانه وقتی که او بیدار شد صبح که با توجه به حکم.

Troconis ارائه شده بهانه برای خودش با در نظر گرفتن عکس های سلفی با Stop & Shop ربات در Simsbury و متوقف به دیدن دو نفر از دوستان که صبح با توجه به حکم بازداشت.

پلیس گفت: دو نفر شبیه Fotis Dulos و Troconis دستگیر شدند و در فیلم در هارتفورد بعد از آن شب در اطراف زمان جنیفر Dulos گزارش شد گم شده است.

یک مرد پلیس ادعا است Dulos دیده می شد در ویدئوها آزادسازی کیسه که بعدها مشخص شامل همسر خود را از خون و لباس این حکم گفت.

جداگانه حکم بازداشت گفت: Dulos و Troconis در زمان یک تویوتا تاکوما وانت متعلق به یک جلو گروه کارمند به یک خودرو در روز پس از ناپدید شدن. پلیس گفت: در این حکم که آنها بر این باورند Dulos سوار کامیون به کنعان صبح از ناپدید شدن.

Dulos نیز خواست کارمند به حذف کرسی که بعدها در بر داشت شامل همسر خود را به خاک و خون با توجه به حکم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net