جدید کنعان شاهد Fairfield برای رسیدن به سومین مستقیم FCIAC نهایی

دارین — جدید کنعان دختران تیم هاکی روی یخ شده است و در مواجهه با موانع متعدد در این فصل از جمله آسیب ها و بیماری ها که منجر به همیشه در حال تغییر ترکیب پس از بازی 1 در ماه دسامبر.

در حال حاضر قوچ سالم هستند و آنها در یک آشنا نقطه.

جدید کنعان پیشرفته به FCIAC نهایی برای سومین مستقیم فصل با 5-0 shutout از Fairfield co-op در مرحله نیمه نهایی چهارشنبه شب در دارین خانه یخ.

کورتنی o’connell جامعی بدون گل کراوات کردن یک خوراک از Kaleigh سخت در اوایل دوره دوم و floodgates باز پس از آن. دانشجوی سال دوم جید لاو به حال کلاه ترفند از جمله یک جفت سوم-دوره اهداف 33 ثانیه از هم جدا و سخت سرد بازی با یک گل دیر هنگام برای شمارش نهایی.

شماره 1 جدید کنعان (14-5-2) را رقیب دارین (15-2-2), شماره 2 دانه برای FCIAC قهرمانی در 3:50 بعد از ظهر شنبه در دارین خانه یخ. جدید کنعان خواهد بود به دنبال تکرار عنوان قهرمانی در حالی که دارین که ضرب و شتم گرینویچ 1-0 در چهار شنبه اواخر نیمه نهایی خواهد بود و به دنبال آن اولین FCIAC تاج پس از سال 2016.

“هیچ کس واقعا در مورد صحبت ما در تمام این سال به دلیل که ما فارغ و ما از دست داد و پس از آن ما تا به حال برخی از عمده آسیب های” کنعان مربی غنی بولن گفت. “من فقط به تو افتخار این گروه از طریق رفتن تمام است و در حال حاضر ما در نهایت سالم است. ما هنوز راه طولانی برای رفتن و ما رو کار ما قطع برای ما. ما باید به بازی با این نوع از شور و شوق در روز شنبه.”

“که خیلی خوب” کنعان ارشد co-کاپیتان کوئنسی کانل گفت: از سه راست نهایی ظاهر. “من فقط دوست دارم این دختران بسیار, عشق مربیان این تیم است. بدون توجه به آنچه ما نگه داشتن کار سخت است. ما به این پیروزی و بدون شک بعد از عمل, ما فقط در حال رفتن به بازگشت به کار.”

جدید کنعان تا به حال برای غلبه بر عملکرد ستارگان از Fairfield را junior دروازه بان سیدنی Falterer که جمع آوری 30 موجب صرفه جویی در بسیاری از آنها stunners.

“سیدنی Falterer شگفت انگیز است” Fairfield مربی میشل Marella گفت. “ما بسیار خوش شانس هستیم که او ما باید او را یک سال دیگر و او ما را نجات داد بسیاری از بازی ها. مهم نیست که چه نتیجه پیروزی و یا از دست دادن او همیشه برنده برای ما است.”

قوچ’ برنامه بازی برابر Falterer بود برای حفظ گرما و نگه دارید تیراندازی.

“او بسیار خوب دروازه بان و ما می دانستیم که در آن ما در حال رفتن به مجبور به گرفتن به عنوان بسیاری از عکس به عنوان امکان پذیر است” کانل گفت. “این واقعا پایین آمد به ما توفنده آن پرتاب ریباند تا آنجا که ما می تواند. تمام اهداف ما کار سخت و رسیدن به آن پرتاب ریباند به همان سرعتی که ما می تواند.”

قوچ’ اولین هدف ایجاد شده توسط هاردن که بافته از طریق یک زن و شوهر از مدافعان در دایره سمت چپ و سپس تضعیف تصویب در سراسر o’connell برای نمره در داخل لوله مناسب در 3:54 علامت از دوره دوم.

Fairfield یک فرصت بزرگ به تساوی طی یک 2-در-1 شکستن برای سوفیا مغول و لیندسی Maloney بعد در دوم. ملونی را عبور داد و مغول باز, نگاه, اما جدید کنعان دروازه بان بلیت Novick (14 صرفه جویی) آمد تا با توقف برای حفظ قوچ جلوتر است.

با 1:32 باقی مانده در دوره فضل Crowell تحویل یک مجموعه کامل به لاو که نقد در یک 2-0 منجر شود.

لاو مشبک دو گل بیشتر در دوره سوم برای شکستن بازی و سخت به ثمر رساند هدف نهایی در مبارکه با 6:36 به به.

“ما قوی آنها را برگزار 0-0 پس از اولین و پس از آن ما فقط خسته شدم” Marella گفت. “ما نمی توانیم پایان سه قوی دوره. ما دو بازی قوی و آنهایی که پس از دوره دوم زمانی که ما رفتن به رختکن تیم های مختلف بیرون می آید بر روی یخ. آن سخت بود.”

برای بولن این بازی از خط دوم که ویژه لاو کانل و Crowell, تفاوت ساز است.

“به عنوان خوب به عنوان اولین خط بود خط دوم تا به حال یک بازی-و-یک-نیمه آن است که آیا مجازات قتل جید با سه گل و کوئنسی کانل بود همه جا” بولن گفت. “(Quincy) بود و قابل تشخیص ترین بازیکن روی یخ امشب. او با بازی یک بازی بزرگ انجام بسیاری از چیزهای خوب و فقط در همه جا.”

بازیکن از بازی

کوئینسی کانل جدید کنعان: ارشد co-کاپیتان و رو به جلو بود یک گردباد از آغاز تا پایان به ایجاد فرصت های متعدد و به طور مداوم wreaking ویران در این عملیات منطقه قوچ.

کردنی

“همه ما می دانیم که مهم نیست که آن است که همه ما می توانید نمره و ما از هر دختر در این تیم است. هر کس هر یک از دیگر و پشت و که آنچه در آن واقعا پایین می آید در این بازی های سخت.” — کنعان ارشد co-کاپیتان کوئنسی کانل

[email protected]; @dstewartsports

جدید کنعان, 5, FAIRFIELD, 0

فیرفیلد 0 0 0 — 5

جدید کنعان 0 2 3 — 5

دوره دوم: NC — کورتنی اوکانل (Kaleigh سخت) 3:54; NC – جید لاو (فضل Crowell) 13:28; دوره سوم: NC — لاو (Crowell, Quincy کانل) 5:32; NC — لاو (آماندا بنسون, سوفی پاتر) 6:05; NC — سخت 8:24.

موجب صرفه جویی در: FF — سیدنی Falterer 30; NC — بلیت Novick 14.

سوابق: Fairfield 10-10-1; جدید کنعان 14-5-2.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>