جدید کنعان تسهیلات آماده برای باز کردن coronavirus-تنها بخش

کنعان — 30-تخت بخش اختصاص داده شده به خانه سالمندان مبتلا به کروناویروس است مجموعه ای برای باز کردن در تپه نقره ای — متواضع اما گام مهم در دولت طرح بلند پروازانه برای ایجاد یک نسخه شیر برای بیمارستان ها در انتظار افزایش COVID-19 عفونت.

برنامه ای برای فعال و غیر فعال تخت در نقره تپه بیمارستان با کمک یک خانه سالمندان محلی نیز نشان دهنده یکی از تنها نمونه در دولت که در آن ارائه دهندگان علنا در آغوش کانکتیکات برنامه ریزی برای جدا صدها نفر از سالمندان ساکن با کروناویروس از هزار نفر از سالمندان که نه آلوده شده است.

“ما متوجه فشار که بیمارستان و سیستم مراقبت های بهداشتی است بنابراین ما می خواستیم به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک و یاری با ما شریک نقره تپه به آمده تا با یک استراتژی گفت:” راسل Barksdale, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Waveny LifeCare شبکه در کنعان.

رئیس دانشگاه غیر انتفاعی بیمارستان روانی به توافق رسیدند.

“ما توافق کردند که به همه چیز و ما یک پیش نویس قرارداد که وکیل ما به پایان رسید, بررسی,” گفت: دکتر اندرو Gerber, رئيس جمهور و مدیر پزشکی نقره تپه. “به محض این که دولت پس از اتمام امضای کردن بر روی آن نظارتی مسائل ما آماده برای رفتن.”

است که, خبر خوش برای, Hartford, پس از رژیم صهیونیستی است. ند لمانت آوریل 1 اعلام 10 خانه های پرستاری و بیکار امکانات پیشنهادی برای تبدیل شدن به کروناویروس-تنها سایت مواجه شد با اعتراض و رد در بخشی به دلیل اعتراض های عمومی.

لمانت در پاسخ به دو روز بعد با ارائه به دو مدیکر رای برای خانه های سالمندان و دیگر امکانات که در بار متخصص در COVID-19 درمان است.

هنوز روشن نیست که این هفته چه بود که به اندازه کافی برای متقاعد کردن برخی از خانه های سالمندان که در مذاکرات با دولت — از جمله گرینویچ جنگل — برای تبدیل شدن به یک COVID-تنها در خانه.

“این طرح همچنان در توسعه و مذاکرات در حال انجام با امکانات” گفت: حداکثر Reiss, لمانت سخنگوی. “دولت نمی تواند انجام این فرآیند بدون مشارکت و همکاری با ماهر خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات و ما سپاسگزار برای زمان خود و تعهد به کمک به ما کار را از طریق این بهداشت عمومی اورژانس.”

مخاطرات بالا هستند و کوهنوردی, Reiss گفت.

از روز شنبه 38 درصد از کانکتیکات 215 خانه های سالمندان حداقل یک مورد تایید شده از coronavirus — بسیار مسری تنفسی بیماری که مبتلا به افراد مسن و کسانی که با ضعیف بهداشت و درمان سخت ترین.

دفتر والی گفت: 123 بیشتر ساکنان خانه سالمندان باید آزمایش مثبت از دوشنبه در مجموع 600 موارد تایید شده. در میان کسانی 171 بستری شده اند و 81 فوت کرده اند فرماندار گفت.

سرفصل های اخیر نشان داده اند که چگونه به سرعت شما می توانید در میان آسیب پذیرترین و چه نزدیک به خانه داستان احتیاطی می آیند مانند سیاتل-منطقه خانه سالمندان که در آن 35 COVID مرگ و میر در ارتباط بودند به یک خانه سالمندان است.

هفته گذشته 44 مسن در یک خانه سالمندان در میلفورد به حال تایید موارد coronavirus ،

و در ریجفیلد, 11 سالمندان ساکن اند و از coronavirus از همان خانه سالمندان است.

راه حل دولت خانه سالمندان و ارائه دهندگان خدمات هارتفورد رهبران توافق شد به جداسازی افراد مبتلا به COVID در coronavirus-تنها امکانات که در آن خود را درمان می شود متمرکز شده است.

در برخی از خانه های سالمندان که عفونت های متعدد که در حال حاضر اتفاق می افتد ایجاد coronavirus-تنها مناطق.

“ما در حال حاضر presumptive موارد مثبت در چهار از ما پرستاری مراکز و با استفاده از تمام روش های توصیه شده توسط (فدرال مراکز کنترل بیماری ها) برای محافظت در برابر گسترش عفونت و درمان در محل گفت:” دیوید Skoczulek معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار برای iCare شبکه بهداشت و درمان اجرا می شود که 11 خانه های پرستاری در کانکتیکات. “به عنوان یک نتیجه, ما باید فعال COVID واحد است.”

دو iCare خانه های سالمندان در فارمینگتون و بلومفیلد پیشنهاد شده بود توسط لمانت به عنوان پتانسیل coronavirus-تنها سایت اما iCare حمایت از آن گفت: موافقت کردند به این طرح است.

در روز سه شنبه Skoczulek گفت: وجود 40 افراد مسن در iCare خانه های پرستاری در کانکتیکات که یا باید coronavirus و یا در حال درمان به عنوان اگر آنها آن را داشته باشد.

Skoczulek گفت: فرماندار انگیزه به 600 $در هر روز پرداخت برای هر فرد خدمت در خانه های سالمندان که تخصص در coronavirus درمان شد نتیجه کمی به خود شبکه.

“ما نمی خواهد با توجه به تخلیه باز و فعال پرستاری از بیماران به اعتراف و درمان COVID مثبت بیماران,” او گفت:.

[email protected] 203-731-3342

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>