جدید کنعان مرد به زندان فرستاده شده در نسخه طرح تقلب

منتشر شده

جدید HAVEN — 41-سال-جدید کنعان مرد بود sentented به 12 ماه را در زندان فدرال شنبه برای مراقبت های بهداشتی تقلب با توجه به باراک اوباما.

Kwasi Gyambibi قبلا از استمفورد همچنین باید در خدمت یک سال تحت نظارت آزادی او پس از محکوم شد توسط ایالات متحده در منطقه قاضی Jeffrey A. Meyer در New Haven.

با توجه به اسناد دادگاه اظهارات در دادگاه و شواهد ارائه شده در دادگاه سال گذشته استفاده از داروخانه یک داروخانه ترکیبات واقع در هتیزبرگ می سی سی پی. به عنوان یک ترکیب داروخانه, مزیت ایجاد شده در ترکیب داروهای تجویزی به طور خاص طراحی شده برای بیماران منحصر به فرد که تا به حال پزشکی نیاز به یک ترکیب دارو را با هم مخلوط تشکیل دهنده منحصر به فرد در قدرت دقیق و دوز تجویز شده توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد از یک بیمار با توجه به انتشار.

یک لوله از یک ترکیب دارو, کرم آماده شده و توزیع با استفاده داروسازی به طور معمول هزینه های مراقبت های بهداشتی برنامه های سود هزار دلار و برخی فردی لوله از هزینه بیش از $11,000 برای یک ماه از عرضه است. Gyambibi را Kakra Gyambibi یک پزشک است که مشغول به کار به عنوان یک hospitalist در استمفورد بیمارستان و Kwasi Gyambibi عمل کرده و در نهایت یک نماینده فروش برای استفاده داروسازی با توجه به انتشار.

در سال 2014 و 2015, Kwasi و Kakra Gyambibi درگیر در یک طرح به فریبکاری ایالت کانکتیکات سود داروخانه طرح TRICARE و دیگر برنامه مراقبت های بهداشتی با ارسال نسخه برای داروسازی ترکیب داروها تهیه و توزیع توسط مزیت داروخانه با توجه به انتشار.

اگر چه نسخه های فرستاده شده به نفع داروخانه ها موجود Kakra Gyambibi را امضا Kakra Gyambibi را درمان نمی کنند, بررسی و یا حتی ملاقات با بیماران برای آنها نسخه نوشته شده بود. بر این اساس نادرست و گمراه کننده و ادعاهای قربانی برنامه مراقبت های بهداشتی پرداخت می شود از مزیت های داروسازی برای ترکیب داروهای تجویزی. مزیت داروخانه در کمیسیون پرداخت می شود از بین 15 درصد تا 35 درصد به نمایندگان فروش از جمله Kwasi Gyambibi نزدیک پسر عموی آنها Kwasi Gyambibi در نظر گرفته شده برادر خود را با توجه به انتشار.

ادعا شده است که Kwasi و Kakra Gyambibi نیز ناشی از قربانی برنامه مراقبت های بهداشتی به پرداخت مزیت داروخانه بیش از $292,000 برای خود در ترکیب داروهای تجویزی.

تحقیقات نشان داده است که این طرح منجر به بیش از 1.6 میلیون دلار ضرر و زیان به قربانی برنامه مراقبت های بهداشتی.

Kwasi Gyambibi دستگیر شد کیفرخواست در 28 ژوئن 2018. در Jan. 9, 2019, هیات منصفه در نیو هاون بازگشت 19-تعداد جانشین کیفرخواست. در فوریه. 22, 2019, Kwasi Gyambibi داشت به جرم دو فقره تقلب در مراقبت های بهداشتی مربوط به نسخه جعلی برای ترکیب مواد مخدر که ارسال شد به نفع داروخانه در ماه مارس 2015 و او را در بر داشت و نه گناه از هفت فقره تقلب در مراقبت های بهداشتی. هیئت منصفه نمی تواند رسیدن به یک حکم از سوی دیگر 10 فقره در کیفرخواست.

Kwasi Gyambibi که منتشر شده است در $100,000 باند مورد نیاز است, به گزارش, به, زندان, مارس 20.

در Jan. 18, 2019, Kakra Gyambibi التماس کرد گناه را به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب بهداشت و درمان تقلب. در 12 ژوئن 2019 او را محکوم به سه ماه حبس.

قاضی مایر یک موضوع اعاده نظم در تاریخ بعد. دولت به دنبال $1,650,332.35 در جبران.

این بررسی انجام شد نیوهیون بخش از اف بی آی است. آمریکا وکیل دورهام تشکر دفتر دادستان کل ایالت کانکتیکات, ایالات متحده آمریکا دفتر دادستان برای منطقه جنوب می سی سی پی ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری تقلب بخش و جکسون می سی سی پی بخش از اف بی آی برای کمک های خود را با بررسی است.

این مورد تحت تعقیب قرار بود توسط معاون وکلای آمریکا David J. شلدون و Christopher W. Schmeisser.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>