جدید کنعان غلبه بر آسیب های آماده برای پلی آف

وقتی کنعان برنده FCIAC و مسابقات قهرمانی کشور در زمستان سال گذشته آن ممکن است به نظر می رسید مانند یک نگاه آشنا. در واقعیت, آن را تا به حال اتفاق افتاده است در حالی که برای قوچ بود که سال گذشته موفق به کسب یک کنفرانس عنوان در سال 2012 و آخرین بار در زمان دولت تاج در سال 2013.

قوچ یک بار دیگر در میان رقیب برای هر دو عنوان. آنها شروع FCIAC مسابقات به عنوان شماره 1 دانه و شماره 4 در کشور جدول رده بندی بدین معنی که شما باید یک دور اول خداحافظ به CHSGHA یک چهارم نهایی.

در حالی که استعداد می تواند یک تیم تا کنون در این زمان از سال مربی غنی بولن گفت: وجود حتی بزرگتر از عوامل است که می تواند به معنای تفاوت بین خروج زود هنگام و یک قهرمانی.

“من همیشه از این طرز فکر است که شما فقط کردم به outwork همه” بولن گفت. “همه این تیم بسیار با استعداد در حال حاضر. آن را مانند در روز هنگامی که شما تا به حال در دور اول بازی که شما می توانید فقط در حال حاضر همه رو goaltender همه با استعداد و همه می توانید اسکیت بازی کردن. اگر شما کار نمی کند سخت تر از تیم های دیگر شما باید یک شب.”

جدید کنعان (13-5-2) آخرین هفته از فصل به طور منظم بزرگ بود سکوی پرتاب به پلی آف.

قوچ به ثمر رساند سه متوالی shutouts, ضرب و شتم, رود آیلند, قدرت La Salle آکادمی 2-0 بازی را به یک بدون گل کراوات با اولین محل Simsbury و سپس ابتدای Conard/سالن 2-0. که 143 دقیقه بدون هدف مجاز عهد به قوی بازی دفاع از جمله تمام دولت-دروازه بان بلیت Novick و مدافعان سخت سوفی پاتر آلا Duane و آماندا بنسون.

به عنوان مخالف به زمستان سال گذشته زمانی که فصل را نسبتا صاف از آغاز تا پایان این سال به ویژه بسیاری از برجستگی ها در فرم از صدمات و بیماری ها.

در میان زخمی شدند McKenna هاردن جدید کنعان, بالا, بازگشت مدافع که از دست رفته اوایل فصل و همه FCIAC برای اولین بار تیم رو به جلو فضل Crowell که بازگشت و بعد از آن در مبارزات انتخاباتی.

“ما حتی سالم در روز افتتاحیه” بولن گفت. “شرکت فضل به نظر می رسد بهتر از همیشه و McKenna شده است قوی تر و قوی تر. ما سالم است و ما باید همه چیز را به منظور.”

جدید کنعان شد برخورد با بیماری ها و همچنین با چندین قوچ از دست رفته بازی و یا بازی در کمتر از 100٪.

سختی می تواند کمک به یک تیم در دراز مدت اما و بولن گفت: قوچ آموخته زیادی در مورد خود.

“یکی از چیزهایی که من بسیار افتخار از این سال است با صدمات و بیماری که برای سال و در اینجا ما هنوز” بولن گفت. “ما در حال مبارزه است و ما به پایان رسید این آخر هفته خیلی قوی است. ما نمی دهد تا به یک هدف در آخرین هفته از فصل و ما واقعا اسکیت.”

به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در هر دو FCIAC و دولت مسابقات قوچ را با یک هدف در پشت خود را. اما آنها در حال نگاه کردن به آن به عنوان یک پیشنهاد به صورت مستقیم دو قهرمانی به جای تمرکز در این سال تیم و بازی بعدی.

“ما صادقانه حتی مورد بحث که” بولن گفت. “ما سعی می کنیم و قرار دادن همه چیز در چشم انداز و تمرکز بر روی هر آنچه در مقابل از ما. از اینجا به بعد این فقط یکی دیگر از بازی ما باید برای برنده شدن و یا رفتن به خانه.

“ما فقط باید به بازی سخت بازی ما و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

SIMSBURY مقابل. ایوان برای CCC تاج

مرکزی کانکتیکات کنفرانس خواهد تاج و تخت خود را برای اولین بار دختران هاکی روی یخ قهرمان هنگام بالا-کشت Simsbury چهره با شماره 3 ایوان/Southington/RHAM/Newington/لوئیس میلز/وتهرسفیلد در 8:40 بعد از ظهر جمعه در کالج ترینیتی است.

آون co-op پیشرفته با پیروزی 5-1 بیش No. 2 Suffield در مرحله نیمه نهایی در روز دوشنبه در حالی که Simsbury بسته کاتولیک شرق/گلستنبوری/ساوت ویندزر (ETB) 3-0 در روز سه شنبه.

CCC در زمان بیش از آنچه بود که قبلا SCC شمالی تقسیم شد که برنده Simsbury در زمستان سال گذشته. تروجان ها با شکست هال/Conard 2-0 در بازی های قهرمانی است.

Simsbury شده است هیچ چیز غالب در این فصل رفتن 17-1-2 و درآمد بالا دانه در CCC و حالت مسابقات. تروجان ها باید outscored مخالفان خود را 86-26 و اجازه داده اند بیش از دو گل در یک بازی فقط دو بار: برای اولین بار در یک 3-1 به از دست دادن دارین و سپس در یک 7-4 برنده بیش از وست هیون/شا.

خارج از سه بازی کشش که در آن تروجان ها رفت 1-1-1 دست به دارین بستن گرینویچ و ضرب و شتم Suffield آنها شده ایم نزدیک به نجس. Simsbury است 8-0-1 در آخرین آن و نه بازی با یک کراوات بودن بدون گل دوئل در برابر کنعان.

Simsbury همچنین ضرب و شتم آن را CCC نهایی حریف دو بار با شکوه ایوان 4-0 در دسامبر. 13 و 6-1 در Jan. 15.

ایوان ساخته شده بود یک جهش بزرگ رو به جلو در این فصل پس از اتمام 8-11 و گم شده و برگشتی در سال گذشته است. آن را در حال حاضر 13-6-1 و موفق به کسب هشت نفر از 10 بازی گذشته با دو ضرر و زیان در آینده اضافه کاری.

آون قابل توجه بود و در نیمه نهایی با پیروزی برابر Suffield مصرف 3-1 سرب در دوره اول و اضافه کردن دو گل در ثانیه است. اردن رقص بود و یک کلاه ترفند Shelby کمی و کوری Bartko هر گل یک هدف و سارا مورفی و نیکول کبک به ثمر رساند و دو هر کدام.

WESTIE کوسه اژدها پیروز

غرب پناهگاه/شا و همدن co-ops برداشت تا پیروزی در دور باز از SCC مسابقات روز دوشنبه با وست هیون/شا ابتدای Daniel دست 7-0 و همدن شکوه نوتردام-Fairfield 3-1.

به جلو Demeri Caranagelo و دروازه بان کتی Shapland led همدن به عنوان Caranagelo به ثمر رساند یک بار و به کمک دو بار و Shapland متصلب تا 37 موجب صرفه جویی در. Tania کروز و کتی گلد نیز به ثمر رساند برای اژدها.

وست هیون/شا چپ هیچ چیز را به شانس در برابر دنیل دست به ثمر رساندن پنج گل در اولین دوره و نورد به هفت هدف حاشیه.

جینا شکار کرده بود یک کلاه ترفند Jianna Cohrs تا به حال یک هدف و دو کمک و تیلور نواک میا Celentano و تعقیب ایرلند نیز به ثمر رساند.

دو دانه در SCC مسابقات هستند No. 1 Amity co-op و شماره 2 Guilford و در هر حال حافظ در دور اول.

SCC بازی مسابقات آغاز خواهد شد در 1 بعد از ظهر شنبه در بنت یخ بازی در وست هیون.

فوق العاده چهار

این CHSGHA مسابقات اسپایر در حال حاضر مجموعه و چهار تیم برتر همان است که آنها بوده ام از آنجا شروع فصل است.

شماره 1 Simsbury شماره 2 دارین شماره 3 گرینویچ و شماره 4 جدید کنعان به دست آورده اند در دور اول byes برای برگشتی که برگزار خواهد شد در مارس 2 و 3.

یک چهارم نهایی تنظیم شده برای روز شنبه, مارس 7 با بالا چهار دانه های میزبانی وب.

این مسابقات پس از آن سر به خنثی سایت های مرحله نیمه نهایی در این میدان در شلتون در سهشنبه, مارس 10 و قهرمانی بازی در بنت یخ بازی در وست هیون در 6:30 بعد از ظهر, پنج شنبه, مارس 12.

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>