جدید کنعان پلیس ستوان بازنشسته پس از 52 سال

کنعان — پس از بیش از 52 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک افسر پلیس سرهنگ ویلیام Ferri امضا از کنعان اداره پلیس برای زمان نهایی بعد از ظهر شنبه.

Ferri استخدام شد در اکتبر. 30, 1967. آخرین تغییر پیچیده در 3 p. m. روز شنبه.

در یک پست در رسانه های اجتماعی جمعه, New Canaan پلیس و شهر تشکر Ferri خود را برای سال های بسیاری از خدمات به کنعان.

در آخر رادیو انتقال پنج شنبه, Ferri گفت: آن را به حال شده است یک افتخار و امتیاز در خدمت گروه و مردم کنعان. پلیس ارسال شده تصویری از Ferri لحظات پایانی از گذشته خود را تغییر.

“این است که من نهایی انتقال پس از 52 سال و چهار ماه” Ferri گفت. “من می خواهم برای تشکر از همه برای خاطرات بزرگ. رفاقت و کار تیمی ممتاز است. این یک ماجراجویی فوق العاده … با تشکر از همه شما بسیار سپاسگزارم. نگه داشتن لبخند بر لب. بیش از داخل و خارج.”

Ferri به پایان رسید و پخش توسط به دنبال در دوربین و بیان “انجام” به دنبال یک لبخند.

دوم تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط اداره پلیس نشان داد Ferri راه رفتن در داخل مقر پلیس پس از نهایی انتقال به سلام های نظامی دست دادن و تشویق او توسط افسران همکار.

“لذت بردن از خانواده و دوستان خود را در خود را به خوبی سزاوار بازنشستگی” پلیس گفت: در پست های رسانه های اجتماعی همراه با ویدئوها از Ferri در روز شنبه. “شما خواهد شد از دست رفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>