جدید کنعان تاپ دارین برای اولین FCIAC هاکی پسران تاج پس از 2014

گرینویچ — یک دقیقه و 47 ثانیه احساس ابدیت برای گریفین دین و جدید کنعان پسران تیم هاکی روی یخ.

قوچ’ پس از سه هدف منجر شده است محدودتر هم به عنوان رقیب دارین سوار وحشی سوم-دوره باز گشت پیشنهاد با فشار مداوم به دقیقه آخر.

این بود, اما, جدید کنعان شب به عنوان قوچ رهبری دانشجوی سال اول دروازه بان کمال جانسون برگزار شد برای پیروزی 4-3 در طول موج آبی و اسیر خود FCIAC قهرمانی پس از سال 2014 شنبه در Hamill یخ بازی در گرینویچ.

بنابراین حتی اگر زمان به نظر می رسید به کم کردن سرعت در واپسین لحظات آن به خوبی به ارزش صبر کنید برای قوچ.

“تاریخ و زمان آخرین چند دقیقه احساس آنها در حال رفتن برای پنج ساعت” دین گفت. “این طولانی ترین زن و شوهر از دقیقه در زندگی من است. ما در حال انجام همه چیز را برای جلوگیری از عکس و جن, تمام چیزهای که. هنگامی که آن را در نهایت رفتن, سه, دو, یک, بزرگترین امداد از زندگی من است.”

پیروزی در آمد که تا حدودی از تعجب دارین برنده شده بود به طور منظم فصل نشست بین رقبا در تار و مار, 10-2 در فوریه. 8. جدید کنعان (19-2-1) دوباره جای پای خود را به سرعت پس از آن بازی است و برنده هشت مستقیم بازی پس از از دست دادن.

“ذهنیت خود را تغییر و پس از آن بازی” کنعان مربی کلارک جونز گفت. “آنها متوجه آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود در برابر باور نکردنی, تیم, و آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای پیروزی در حال حاضر. آن را کمی ترسناک در پایان وجود دارد اما کودکان و نوجوانان شد فروش; آنها انجام می دهند همه چیز را تا به حال انجام برای به دست آوردن پیروزی.”

برای دارین (18-5) از دست دادن جامعی در 10 بازی برنده خط خط اما اواخر رالی به موج چیزی مثبت برای حمل به حالت مسابقات.

“من واقعا افتخار راه آنها رقابت,” دارین مربی مک Budd گفت. “این امر می شده اند بسیار آسان است و با پنج دقیقه به سمت چپ آنها را به بیش از رول, اما آنها به رقابت پرداختند. ما مبارزه سخت در دوم و سوم دوره و ما فقط کمی کوتاه است.”

جانسون بود نام بازی را MVP پس از جمع آوری 34 موجب صرفه جویی و بالا آمدن با چند چشم ظاهر متوقف می شود. مانند قوچ به طور کلی از دست دادن دارین در اوایل ماه فوریه بود Johnson بدترین فصل اما او آن را تبدیل به اطراف در فینال.

“Beau, دوباره, فوق العاده بود برای ما” جونز گفت. “هنگامی که ما تا به حال خرابی و ما تا به حال چند به خصوص در دوره دوم کمال وجود دارد وقت و زمان دوباره. او واقعا تیز از آنجا که دارین بازی که می گوید زیادی در مورد او به عنوان یک دانشجوی سال اول goaltender.”

جدید کنعان را برجسته همچنین شامل یک جفت از آستین دست گل از دین دوم آمد که کمتر از دو دقیقه پس از این موج خود را به ثمر رساند اولین گل.

“من در تلاش بود به کار به عنوان سخت به عنوان من می تواند برای به دست آوردن جن خالص و ما رو پرش داریم و با حروف بزرگ در پرش” دین گفت. “کسانی که اهداف بزرگ و (جاستین Wietfeldt است) هدف بزرگ بود چرا که در آن مجموعه ای از تن برای بازی کردم و ما شتاب رفتن.”

قوچ افزایش یافت و در شروع بازی با Wietfeldt قرار دادن یک تک به تک را از طریق پنج سوراخ فقط 43 ثانیه پس از باز رها کنید.

در 6:45 علامت قوچ’ اوایل فشار پرداخت دوباره به عنوان نیک Megdanis به ثمر رساند و با کمک از Wietfeldt آن را 2-0.

“بیرون آمدن قوی بزرگ بود چیزی که ما نیاز” Wietfeldt گفت. “ما نیاز به آنها را نشان می دهد که ما را به بازی آمد, ما اینجا هستیم و ما بهتر است. با اولین هدف و همه بازی بزرگ که در اولین دوره آن را واقعا نشان داد که ما به کار می کنند.”

در طول بازی قدرت در اوایل دوم قاب دارین تبدیل جن در منطقه و دین قادر به شکستن و دور تا سمت راست. شوت او نگاه کردن دروازه بان کریس Schofield (20 صرفه جویی) و به شبکه برای یک 3-0 منجر شود.

موج شروع به نوبه خود این حرکت پس از آن و تا به حال یک دیوانه سری میدوی را از طریق دوره دوم اما جانسون آمد تا با چند بزرگ موجب صرفه جویی در به نگه داشتن سرب در سه.

دارین به تداوم در نهایت پرداخت می شود زمانی که لوقا جانستون یافت خالص با 5:14 باقی مانده در قاب دوم اما دین را هدف دوم سرعت را افزایش داد که منجر به سه در 4-1.

دوره سوم بود بدون گل تا زمانی که وجود دارد کمتر از سه دقیقه باقی مانده.

جک مسی به ثمر رساند و با کمک از حداکثر تیز در طول بازی قدرت آن را 4-2 2:43 باقی مانده و سام اریکسون ساخته شده آن را یک-هدف از این بازی با کمک از McDermott با 1:47 در ساعت است.

این موج تا به حال چند عکس در لحظات پایانی اما کنعان برگزار شد عنوان شد.

“کلاه جدید کنعان” باد گفت. “آنها همچنین helluva بازی. آنها را به یک شروع خوب ما رو 2-0 و سپس ما مبارزه ما در راه بازگشت به کل بازی. بهترین بازیکن روی یخ امشب خود را به دروازه بان حرکت تبدیل شده است در دوم و سوم دوره و او عالی بود.”

در طول تاریخ زبان

جدید کنعان را FCIAC قهرمانی بود 19th, در برنامه, تاریخچه و آنها لیگ را تمام وقت رهبر. گرینویچ دوم با 11 FCIAC عناوین و دارین و Ridgefielld گره خورده با هشت هر کدام.

جدید کنعان آخرین FCIAC قهرمانی در سال 2014 نیز برابر دارین و نهایی عنوان مربی بو Hickey که پا را از این برنامه پس از آن فصل.

بازیکن از بازی

کمال Johnson, جدید کنعان. قوچ’ دانشجوی سال اول دروازه بان رئال در فینال به عنوان او متصلب تا 34 موجب صرفه جویی در و به نام MVP.

کردنی

“من قبلا در این تیم به مدت سه سال و در سال گذشته ما از دست رفته در دور اول FCIACs و همین سال قبل که پس از آن احساس بسیار خوبی به این را دریافت کنید. هر کس شک ما در آغاز گفته بود که ما راحت تر برنامه ما به بازی آسان تر تیم اما این اثبات شده است که ما یکی از بهترین تیم ها در دولت است.” — کنعان ارشد co-کاپیتان جاستین Wietfeldt.

[email protected]; @dstewartsports

جدید کنعان, 4, 3 دارین

دارین 0 1 2 — 3

جدید کنعان 2 2 0 — 4

دوره اول: NC – جاستین Wietfeldt (شین متلر) 0:43; NC – نیک Megdanis (Wietfeldt) 6:45; دوره دوم: NC – گریفین دین (کوتاه-دست) 2:24; D – لوقا جانستون 9:46; NC – دین (کوتاه-دست) 11:08; دوره سوم: D – جک مسی (حداکثر تیز) 12:17; D – سام اریکسون (بنت McDermott) 13:13.

موجب صرفه جویی: D – کریس Schofield 20 NC – Beau جانسون 34.

سوابق: دارین 18-5; جدید کنعان 19-2-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>