آن را ایمن می گویند که کنعان را Kaleigh سخت نیست و با استفاده از نقشه های گوگل برای پیدا کردن راه خود را به بالا و پایین یخ. اگر چیزی است که در مسیر او را به سادگی از طریق آمدن.

“او کاملا بی باک” کنعان دختران هاکی مربی غنی بولن گفت: با خندیدن. “او است رفتن به رفتن در اطراف شما او را برای رفتن از طریق شما.”

که رویکرد همراه با استعدادهای ورزشی کمک کرده است را سخت یک دانشجوی سال دوم یکی از FCIAC بالا به جلو برای دو فصل گذشته.

برای دومین بار به عنوان بسیاری از سال های سخت را از طریق شکست 30 نقطه سد هنگامی که او رسیده 31 با کلاه ترفند و کمک در قوچ’ 6-1 برنده بیش از ریجفیلد/دنبوری جمعه گذشته در باغ زمستان.

در 17 بازی این فصل سخت را جمع آوری کرده و 13 گل و 18 پاس گل دادن او دو سال در مجموع 29 گل, 33 کمک و 62 امتیاز.

او اولین کنعان دختران بازیکن هاکی به 30 نقطه فصل به عنوان یک دانشجوی سال اول و دوم پس از اولیویا Hompe دولت تمام وقت رهبر در اهداف و نقاط.

“تا آنجا که دست او ضربه و اسکیت توانایی Kaleigh نزدیک به سطح است که ما تا به حال در یک مدت زمان طولانی” بولن گفت. “این واقعا سخت به دفاع از او. او را نمی توان انکار کرد رفتن به جن و یا در مقابل net. او فقط باعث می شود چیزهای بزرگ اتفاق می افتد.”

Kaleigh جوان تر از دو خواهر شروع برای قوچ به عنوان junior McKenna سخت یک جانباز رهبر در دفاع. کنار نوزاد از دست رفته چند بازی از فصل به طور منظم با یک آسیب و بازگشت او را تقویت کرد آبی خط.

“شما باید او و سوفی (پاتر) به عنوان جانبازان که در دفاع از” بولن گفت. “ما انداخت کنار نوزاد در آتش به عنوان یک دانشجوی سال اول و او آغاز شده و هر سه سال. او را سنگ. او ثابت defenseman او کارفرمایی و او را یکی فریاد کردن که نیاز به پوشش و آنچه به دنبال. این مانند در اختیار داشتن یکی دیگر از مربی دفاعی بر روی یخ.”

همانطور که برای Kaleigh هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای اضافه کردن به او چشمگیر توهین آمیز اعداد.

“او تا 31 این فصل و ما هنوز سه بازی فصل چپ و امیدوارم بیشتر در پلی آف” بولن گفت. “بنابراین او را به یک راه برای رفتن است.”

یک نقطه عطف CONEHEAD

یکی دیگر از اعضای وست هیون/شا co-op الکتریکی “Conehead خط” رسیده است یک نقطه عطف زندگی حرفه ای.

ارشد مگان Froehlich شمارش او 100 حرفه ای نقطه ای که او به ثمر رساند و دو بار مقعر یکی کمک در طول WHSHA را 8-3 پیروزی بیش از همدن چهارشنبه گذشته در بنت میدان یخ بازی.

Froehlich افزود: یکی دیگر از اهداف و کمک به طول 7-6 اضافه کاری دست دادن در برابر Amity co-op در شنبه, دادن 47 اهداف و 56 کمک برای 103 امتیاز در زندگی حرفه ای او.

برای فصل Froehlich است 20 گل و 21 پاس گل برای 41 امتیاز و یکی از دلایل کلیدی این تیم است 11-5 این زمستان و 30-9 در طول دو فصل گذشته.

“مگان است که بخش عظیمی از این موفقیت ادامه WHSHA تا به حال در طول چند فصل گذشته” مربی ارین بلیک گفت. “او سخت کار می کند از آغاز تا پایان هر تمرین و بازی. ما همیشه می توانید در مگان به عنوان یک بازیساز.”

Froehlich نقش در یک خط با ارشد تیلور نواک و تاریخ Jianna Cohrs بودند که لقب “Coneheads” توسط مربی خود را در اشاره به سال 1980 ما مردان تیم هاکی و فیلم “معجزه است.”

نواک برداشت تا 100 حرفه ای نقطه اواخر فصل گذشته به ثمر رساند و به او 100 هدف شغلی در یک بازی در برابر کنعان در Jan. 20.

Froehlich منجر تیم در امتیاز این فصل و همچنین دارای WHSHA رکورد برای کمک. با تیم محدود برای SCC و CHSGHA پلی آف Froehlich فرصتی برای افزایش تعداد و حتی بالاتر.

“مگان فوق العاده ای رهبر و هر مربی خواهد بود خوش شانس به مانند یک بانوی جوان در تیم خود” بلیک گفت.

حفظ کردن

راه مربی Kerri رولند توصیف او دروازه بان بتنی Karp می توانید فقط در مورد هر چیزی در شبکه برای نوتردام-Fairfield co-op.

“داشتن بتنی است مانند در اختیار داشتن یک گربه و یک دیوار آجری همه در یک” رولند گفت.

Karp تحویل داده شاید او بهترین عملکرد چهارشنبه گذشته هنگامی که او انباشته 60 صرفه جویی به کمک نوتردام-Fairfield بالا قوی Guilford تیم 5-2 در جانبازان یخ بازی در ایست هاون. یک دوجین از توقف در آمد سه پنالتی می کشد و او تن به تن یک shutout بیش نهایی دو دوره به عنوان تیم بسیج برای پیروزی.

او حتی چپ مربی او در هیبت.

“او ساخته شده یک ترک پد ذخیره کنید که به سادگی شگفت انگیز” رولند گفت. “از زاویه روی نیمکت آن نگاه مانند نیمه خالص باز بود و ضربه کم بود و سخت اما بتنی رو پد بر روی آن — به سادگی بسیار جذاب است.”

نوتردام-Fairfield co-op (6-10) که شامل قانون Foran وستون و Pomperaug که در آن Karp است junior, حال, خشن, شروع فصل اما موفق به کسب سه نفر از آن چهار — یکی از دست دادن 1-0 به همدن — و Karp همراه با جلو Leigha هاولند, پیشرو بوده اند.

“او حرکت می کند بسیار سریع و باقی می ماند مربع به جن بهتر از هر دروازه بان من همیشه با کار در سطح دبیرستان,” رولند گفت. “اگر ما می تواند نمره بتنی نگه می دارد و ما در هر بازی است.”

FCIAC میدان

این FCIAC را “سه بزرگ” از دارین گرینویچ و جدید کنعان پیچیده اند تا خود را سر به سر در جلسات و در نتیجه تقسیم برای هر سه تیم است.

در واقع هیچ کدام از این سه تیم موفق یک رفت و برگشت در برابر دیگر دو مجموعه چه باید جالب FCIAC مسابقات است.

جدید کنعان برنده آن دو رسمی بازی های لیگ در برابر دارین و گرینویچ و با 7-0 FCIAC ثبت و شماره 1 دانه را No. 4, Fairfield, در, لیگ, نیمه نهایی در 6 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه. 26 در دارین خانه یخ.

شماره 2 دارین و شماره 3 گرینویچ خواهد faceoff در 7:40 p. m. در همان سایت.

این FCIAC قهرمانی برگزار خواهد شد در 3:50 p. m. روز شنبه, فوریه. 29 در دارین خانه یخ.

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su