جدید کنعان را مور Colwell البته مجموعه ای برای نیروی دریایی

جدید کنعان را جورج مور و پاتریک Colwell نیست این نوع از ورزشکاران که در دور برگشت از یک چالش است.

زمانی که آنها آماده برای گام بعدی خود را پس از فارغ التحصیلی در ماه ژوئن دو قوچ خواهد بود که شهامت و بی باکی را به سطح دیگری.

مور و Colwell در حال رفتن به همان مقصد و آنها را به پیوستن به شنا و غواصی برنامه در ایالات متحده آکادمی نیروی دریایی در آناپولیس مریلند

مور که بخشی از قوچ’ نیروگاه غواصی تیم ملی و Colwell بود که بخشی از سه شنا پیروزی در سال گذشته کلاس L قهرمانی امضا نامه های خود را از قصد در نوامبر اما هر دو ورزشکاران تا به حال چشم خود را بر نیروی دریایی برای مدت زمان طولانی.

“از آنجایی که من در مدرسه, من می دانستم که من می خواستم به در ارتش” مور گفت. “من سال دوم دبیرستان, من تو را دیدم یک آکادمی به عنوان یک راه برای انجام این کار است.”

“من علاقه مند شدم که پدرم من را به آکادمی نیروی دریایی زمانی که من هشت” Colwell گفت. “من رفت و برگشت وجود دارد زمانی که من در دبیرستان بود و فقط سقوط در عشق با آن است.”

برای مور غواصی توسعه یافته به عنوان یک گزینه در طول سال های دبیرستان به عنوان او رفت تا صفوف و واقعا در آمد خود را به عنوان یک تازه وارد در زمستان سال گذشته زمانی که او به پایان رسید و سوم در FCIAC و کلاس L و هفتم در دولت باز است.

مور نسبتا جدید به این ورزش زمانی که او آغاز شده اما او متعهد به زمان بیشتری برای آن و تبدیل شدن به یک غواص.

“او خود را بهبود درجه سختی و او رفت و از یک بره به رم در چند سال گذشته” جدید کنعان غواصی مربی جو ثم گفت. “این قابل توجه چه کار سخت و فداکاری انجام داده اند برای او. (رفتن به نیروی دریایی) است آنچه که او می خواست به انجام این کار برای سال های بسیاری و من فکر می کنم او تنها به رشد است که در جو. او شدید دانشجویان ورزشکار و خواهد شد که یک محیط بسیار خوبی برای او است.”

مور همچنین در زمان مراحل آماده برای نیروی دریایی دور از استخر.

“من پیوست دارین آتش نشانی به عنوان یک راه برای به دست آوردن یک حس ارتش و فرهنگ و چه خدمات بیشتر خواهد بود مانند” مور گفت. “من آن را دوست دارم. این یک گروه از بچه ها. وجود دارد بسیاری از شباهت های بین آنچه که من قصد دارم به خارج از ارتش و آنچه که من رو از آتش نشانی. این یک تجربه بزرگ برای من است.”

Colwell در حال آمدن است خاموش junior شنا فصل است که در آن او برنده مسابقات قهرمانی کشور در 100 پروانه و کمک 200 و 400 آزاد رله اعتصاب کلاس L طلا به عنوان به خوبی.

جدید کنعان شنا مربی کت Munson تا به حال ستایش بالا برای ارشد شناگر.

“بدون شک او یکی از با استعداد ترین شناگران را از طریق برنامه” Munson گفت. “وجود ندارد یک سکته مغزی که او نمی تواند انجام دهد در بالاترین سطح است. او هرگز ترس به رفتن و قرار دادن آن همه در خارج وجود دارد در ملاقات و او را دقیق همان فرد در عمل است. او را فوق العاده سازگار و او نیز انگیزه بقیه تیم برای رسیدن به عنوان اخراج کردن به عنوان او می کند.

“او فوق العاده شناگر و یک رهبر و این واقعیت است که او را از رفتن به آکادمی نیروی دریایی اثبات است,” او اضافه شده است.

“آن را به سختی می شود اما آن را می تواند سرگرم کننده و یک تجربه بزرگ” Colwell گفت: آینده خود را با نیروی دریایی است. “تیم فوق العاده است و امیدوارم من قادر خواهید بود به انجام این کار به خوبی با این تیم است.

شنا فراتر از دبیرستان بود برای Colwell است که یک شناگر برای قوچ از اول فصل.

“این بسیار مهم بود,” Colwell گفت. “من کار نمی کند این سخت فقط در پایان دبیرستان و من می خواهم را به من استعداد به آکادمی نیروی دریایی و نشان می دهد آنچه که من می توانید انجام دهید.”

مور و Colwell هنوز هم باید کار را به انجام در کنعان. این FCIAC قهرمانی چند هفته دور و قوچ را سر به حالت مسابقات به عنوان دفاع از کلاس L شانزه.

در حالی که در این سال جدید کنعان تیم است که جوان در آن رشد زیادی کرده پس از شروع فصل و دارای امید بالا برای مسابقات.

“ما قطعا تا به حال یک شروع اما این تیم است که قطعا گرفتن در یک جریان” Colwell گفت. “شیوه های بزرگ شده است, همه انجام می دهند بهتر است و من فکر می کنم ما واقعا یک مدعی برای FCIACs آمده و باز می شود.”

برای غواصان آسمان محدود به عنوان قوچ جاروب بالا چهار نقطه در کلاس L فصل گذشته و باید همه را برای یک پیشنهاد از جمله مور.

پس از آن مور می توانید تنظیم مناظر خود را در رفتن به آناپولیس پس از فارغ التحصیلی و او تا به یک ایده در مورد آنچه انتظار می رود.

“آن را به سخت واقعا سخت” مور با لبخند گفت:. “من بسیار هیجان زده برای آن است. این یک تیم بزرگ. من می دانم که سال اول من نمی ممکن است بسیاری از فرصت ها به رقابت بپردازند چرا که آنها خیلی خوب هستند اما من سعی کنید به کار گرفتن بهتر بود به عنوان خوب به عنوان من می توانم.”

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>