جدید کنعان را Ozimek, UConn, چوگان سرپهن, نگاه به آینده ای روشن

جولیا Ozimek سریع به اشاره است که خانواده اش خونریزی هاسکی آبی از دانشگاه کانکتیکات است.

بنابراین زمانی که Ozimek دانشجوی سال دوم در UConn و Huskies women’s lacrosse تیم لگد کردن 2020 فصل با پیروزی پنج از هفت بازی در این بهار وجود دارد مقدار زیادی برای خانواده به جشن می گیرند.

سپس با موفقیت و به طور ناگهانی متوقف شده که COVID-19 همه گیر تعطیل ورزشی کالج فصل است.

به جای نگرانی در مورد آنچه که ممکن است شده اند اما Ozimek و هم تیمی های او امیدوار هستند به حمل vibes مثبت به آینده از برنامه است.

“ما تا به حال کامل فرهنگ و تغییر در برنامه امسال” Ozimek گفت. “سالمندان ما انجام یک کار بزرگ از رهبری و ما را به کار با هم در پاییز به ایجاد این شیمی روشن و خاموش میشه. زمانی که ما اولین بازی خود را در ماه فوریه ما آماده برای رفتن. ما در رول خوب یک شروع خوب است و ما قادر به دریافت آن پنج برد در ابتدای فصل است.”

وجود دارد مقدار زیادی برای نگاه به جلو به لحاظ اعداد. وجود دارد فقط پنج سالمندان در UConn فهرستی از 31 بازیکن و دو نفر از کسانی که از سالمندان کاپیتان فضل Beshlian و الهام Conklin خواهد شد بازگشت بهار آینده با توجه به Huskies از وب سایت. با فصل برش کوتاه, NCAA است که اجازه می دهد مدارس به ارائه اضافی سال از واجد شرایط بودن برای بهار ورزشکاران است.

UConn 5-2 رکورد در حال حاضر جای کسی را گرفتن آن 3-14 علامت از 2019. داشتن فصل برش های کوتاه به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن به انگیزه خود را برای موفقیت است.

“رفتن به سال آینده, در حال حاضر ما این تراشه بر روی شانه های ما که در آن ما فقط می خواهید برای دریافت پس از آن” Ozimek گفت. “ما تا به حال ما فصل کوتاه برش داده شده و ما می خواهیم به بهترین استفاده را از آن در سال آینده. ما یک تیم جوان و بنابراین ما به دنبال خوب است.”

برای Ozimek انتقال از جدید کنعان, چوگان سرپهن که به طور سنتی صفوف در یا در نزدیکی بالای کانکتیکات دبیرستان, نظرسنجی برای کالج بازی شده است یکی از سریع.

یک مدافع Ozimek بازی های برگزار شده است در تمام 24 بازی دو فصل گذشته و چشمگیر بود به اندازه کافی به عنوان یک دانشجوی سال اول برای به دست آوردن یک شروع کار در مبارزات انتخاباتی.

“در آینده به عنوان دانشجوی سال اول, بدیهی است که شما کمی عصبی و شما باید برای تنظیم به جو این تیم و مدرسه” Ozimek گفت. “اما من آموخته اند که پس از دبیرستان با مربی (کریستین) جنگل فقط به کار سخت. که همه شما می توانید انجام دهید.

“بنابراین من در آمد کار می کرد لب به لب من و یک موقعیت شروع شد که خیلی عالی است.”

یک disrupter در دفاع از دبیرستان روز Ozimek led Huskies با 14 ناشی از گردش در هفت بازی, و دوم شد و تیم با 23 قرعه کشی کنترل.

Ozimek است که یک بازیکن می داند که چگونه به نفع خود.

در طول چهار سال در New Canaan, قوچ, شد, ترکیب 70-19 با سه قهرمانی دولتی.

در کلاس L برگشتی از Ozimek ارشد در سال جدید کنعان زدم بالا-کشت دارین, 12-11, در نیمه نهایی, خوراکی 107-بازی winning streak در دولت برای رقیب موج. قوچ رفت و در را به نفع خود قهرمانی کشور با توجهی 19-7 پیروزی بر ریجفیلد در فینال.

Ozimek تالار Bucci و برادن شماره گیری شد کاپیتان در آن 2018 تیم ملی و هر سه در حال حاضر در تیم کالج, با Bucci در Vanderbilt و شماره گیری در ویرجینیا.

به عنوان یک UConn دانشجوی سال اول Ozimek و Huskies مواجه Bucci و Commodores در نشویل دنیاست. با Vandy بیرون آمدن در بالا 22-15.

“ما قطعا در تماس باشید” Ozimek گفت: از سابق رم هم تیمی. “ما بازی Karlie در Vanderbilt سال گذشته بود که بسیار سرگرم کننده است. ما تصاویر ما در این زمینه با هم علیه یکدیگر بازی که عالی بود.

“کسانی که جدید کنعان ریشه و جدید کنعان غرور به دور نیست. من بسیار سپاسگزار به رشد در آن جامعه و در آن تیم به عنوان به خوبی. از آن ساخته شده من شخص من امروز هستم.”

تا آنجا که به آینده می رود Ozimek دو فصل بیشتر به نگه داشتن Huskies نورد و برای هم بودن او مطمئن شوید که او باقی می ماند زمانی که به این تیم لاکراس در نهایت می شود در این زمینه است.

“من کار خود را به نگه داشتن بازی من به عنوان قوی به عنوان من می توانم: تهویه بر روی دیوار, فوتبال و همه چیزهای خوب است. من آماده شود.

“ما در حال رفتن به نگاه بسیار خوب در سال آینده بیش از حد.”

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>