بریستول — جدید کنعان تا به حال سهم عادلانه خود را از نخبگان کشتی گیران در طول سال.

به عنوان دور به عنوان مربی بابی Rushton نگران است, Tyler آواز در کلاس خود است.

“او تمام وقت بزرگترین” Rushton گفت. “تا آنجا که به کنعان سابقه او در تنظیم این بار واقعا بالا است.”

آواز قرار داده و در یک تور دو نیروی این آخر هفته او به عنوان جاروب چهار بازی در کلاس L مسابقات در بریستول, مرکزی, سنجاق چهار مخالفان در کمتر از یک دقیقه به ادعا می کنند که برای سومین بار متوالی قهرمانی کشور.

حتی عنوان تقلا بود به سرعت به عنوان بالا به کشت آواز به دست آورد کنترل در باز سوت و دوخته خاویر را Quinn Moynihan فقط در 36 ثانیه.

“ذهنیت بود که فقط به رفتن در آن وجود دارد تسلط و آنها را با بیش از سریع” آواز گفت. “هر زمان زباله نیست و یا بازی در اطراف. من نمی خواهم به هر کسی فرصت و فقط نگاه کرد به آن نزدیک است.”

آواز در تلاش است برای تکمیل یک دوم مستقیم گرند اسلم پس از پیروزی FCIAC کلاس L, دولت باز و انگلستان عناوین زمستان سال گذشته. روز پیروزی او را در نیمه راه وجود دارد با FCIAC و کلاس L قهرمانی.

آواز ارشد نجومی شده است و عاطفی. او از دست رفته بیشتر از فصل به طور منظم در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی زانو و هنگامی که او در مورد بازگشت مادرش کارول گذشت در اواخر ماه ژانویه است.

آواز در نهایت بر روی حصیر با حدود 10 روز باقی مانده در این فصل به طور منظم برنده تمام پنج از مسابقات توسط pinfalls. پس از پیروزی چهار کلاس L مسابقات این آخر هفته او 12-0 با 11 پین.

“او را سه مسابقات زیر کمربند خود را در FCIACs پس از آمدن به این که او تا به حال یک تن از اعتماد به نفس” Rushton گفت. “او در کنترل هر بازی. خود برنامه بازی هرگز تغییر. او با اعتماد به نفس و او کشتی خود را مطابقت. او نگه داشته و سرعت بالا کردم و کار انجام می شود. آن را خوب است برای دیدن او سازگار است و آن را خوب است برای دیدن او سالم است.”

در سه دور اول از کلاس L مسابقات سونگ را شکست داد شماره 16 کریستوفر Scoffone Cheshire در 44 ثانیه در بازکن; دوخته شماره 8 فرانک Miano از فارمینگتون در 36 ثانیه در یک چهارم نهایی و پس از آن در صدر شماره 5 نوح Pryzbek از Simsbury در 49 ثانیه در این نیمه به پایان رسید.

در حالی که 4-0 رفت و برگشت از طریق کلاس L تماشایی بود, سونگ گفت: هفته گذشته FCIAC قهرمانی در زادگاه خود جای بدنسازی, بود, فوق العاده ویژه.

“FCIACs شخصا شد برجسته برای من” آواز گفت. “که فقط صفحه اصلی و از آن گذشته من FCIACs. تمام مسابقات را با داشتن تیم با من به اشتراک گذاری آن را با شهر مانند که آن را بسیار متفاوت بود کشتی در مقابل همه بود و آن را بسیار خوب به همه که پشتیبانی می کند.”

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de