کشتی حصیر بود و یک پناهگاه برای تایلر آواز.

احساسی ماه تا به حال منجر به این لحظه: آواز جدید کنعان هم تیمی های با صدای بلند تشویق او را از کنار تشک و مربیان خود را به تماشای مشتاقانه از گوشه در نورافکن روشن از FCIAC کشتی فینال.

آواز موفق به کسب قهرمانی های زیادی در طول چهار فصل با قوچ. این یکی اما فراتر رفت و ورزشی.

“با همه چیز است که اتفاق افتاده است” آواز پس از آن گفت: “اگر آن را برای کشتی های غول پیکر حمایت من تا به حال پشت سر من, من می خواهم به از دست راست در حال حاضر.”

آواز ارشد نجومی شده بود مختل برای شروع او به عنوان دوره نقاهت بعد از عمل جراحی زانو و از دست رفته اکثریت دو دیدار برنامه. در نگاهی به گذشته, دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی شد ،

به عنوان تایلر نزدیک شد بازگشت به رقابت مادرش, سرود, آواز, تصویب دور در Jan. 26. کارول بوده است matside برای پسرش متعدد قهرمانی در لیگ جوانان و در سطح دبیرستان.

با احساسی گردباد در اطراف او تایلر می خواستم به فرار به منطقه آشنا از حصیر.

“با کشتی زمانی که همه چیز اتفاق افتاده بود که تنها جایی من می خواستم به” آواز گفت. “کمک می کند که همه چیز را از من دور همه درد و همه چیزهای که. که در آن من می توانم خودم باشم و فقط می تواند آرامش و احساس خوب است.”

تایلر از دست دادن نیز به هم تیمی های خود ، او را سرآمد روی تشک, از سال اول ارائه الهام بخش برای همکار خود کشتی گیران و در حال توسعه را به یک رهبر و کاپیتان تیم.

جدید کنعان مربی بابی Rushton گفت: این یک لحظه تند و تلخ خود را برای قوچ به عنوان آنها در اطراف بسیج کاپیتان خود را.

“من فکر می کنم آن را تدریس تعداد زیادی از بچه های ما همدلی و نحوه رسیدگی به سختی” Rushton گفت. “بچه ها که تا به حال هم در این تیم با او برای سه سال گذشته و یا با نام تجاری جدید الورود که یک رابطه قوی با او هنوز درک خود را از هم تیمی های مورد نیاز و پا تا به این مناسبت است.”

احساسات شد و قابل لمس برای شنبه نهایی. تایلر جدید کنعان تمام زمان رهبر در برد با 151-22 رکورد بازگشته بود فقط 10 روز قبل از مسابقات, برنده همه, پنج از مسابقات از طریق pinfalls و همچنین سوزن به ثمر رساند و در FCIAC چهارم و نیمه به پایان رسید.

در فینال آواز مربع خاموش در برابر یکی دیگر از کهنه کشتی گیر در Warde را کول Shaughnessy. آواز به دست آورده اولیه سرب برگزار شد 3-2 لبه در دوره دوم و سپس آن را به خانه آورد با کنترل سه دقیقه برای یک 7-2 پیروزی و یک FCIAC سه-ذغال سنگ نارس.

هنگامی که سوت پایان بازی با سوراخ هوا سونگ را به هم تیمی های منفجر شده در جشن و swarmed کاپیتان خود را به عنوان او آمد حصیر.

“همه در اینجا” Rushton گفت. “هیچ کس به خانه رفت سمت چپ و یا اوایل چون همه آنها در خواست می شود در گوشه ای خود را. این یک عاطفی برنده شدن برای همه — برای او و هم تیمی های خود و برای ما به عنوان مربیان است. بسیاری از مردم کمی عصبی رفتن به آن, اما واقعا با نتیجه خوشحال و شاد برای تایلر.”

با وجود حضور بر روی تشک ها به طور معمول آرام و خنک آواز بود که نام برجسته ترین کشتی گیر برای بالا وزن کلاس گفت که او نگران بود او نمی تواند از لحاظ جسمی آماده برای مسابقات.

“عصبی بخشی در مورد بازگشت در آینده برای اولین بار بود که اگر من هنوز هم برای رفتن به تا پر” آواز گفت. “برای یک کمی من احساس مثل من در گرفتن وجود دارد, اما من واقعا نبود مطبوع-دانا است. با مسابقات در حال حاضر احساس خوبی دارم.”

راه آواز با نزدیک شدن به FCIAC مسابقات خود را باز کرد چشم مربی.

“این بدیهی است عاطفی با همه چیز است که رفته است در این سال پس او را به حفظ آرامش خود را فقط نشان می دهد که بلوغ خود را به عنوان یک کشتی گیر و یک فرد” Rushton گفت. “من فوق العاده به او افتخار میکنم و واقعا برای او خوشحال است که او می شود به راه رفتن به دور از کنعان دبیرستان با بیشترین برد و در حال حاضر اکثر FCIAC قهرمانی. او چشمگیر کشتی گیر و قابل توجه بچه.”

و برای آواز که هنوز کلاس L باز و انگلستان مسابقات به آمدن او در بر داشت یک منبع جدید قدرت در هم تیمی های خود.

“شده پشتیبانی عالی از هم تیمی های من و همه” آواز گفت. “اگر آن را برای کشتی و تمام است که حمایت من نمی دانم که در آن من می خواهم در حال حاضر.”

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im